Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme


11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Evrenin size sunduğu tekrarlayan sayılar dizisini çoğu zaman farketmişsinizdir.

Numerolojiye göre, yaşlı ruhlar sıklıkla çift haneli gibi daha yüksek titreşimli doğum günlerine sahiptir. Aynı zamanda, genellikle evrenin sayı dizileri yoluyla bize gönderdiği mesajlara daha fazla ayarlanmış olan  kişilerdir.

Her sayı dizisinin farklı bir anlamı vardır ve bunlar kişisel hayatımızda bizim için biraz farklılık gösterebilir. Sayı dizisi 11: 11, saatler, plakalar ve makbuzlarda görünen en iyi bilinen ve fark edilen dizidir. Bu numarayı gördüğümüzde dilek tutuyoruz ama çoğumuz bu sayının önemini anlamıyor.

Nümrolojiye göre 11 sayısı sabır, dürüstlük, maneviyat, duyarlılık, sezgi niteliklerine sahiptir. İdealist ve merhametlidir. 11'e çekilen insanlar, çoğundan farklı bir enerji seviyesindedir.

11: 11, evrenin kalbimize, ruhumuza ve iç sezgilerimize dikkat etmemizi teşvik etmesinin bir yoludur. Bu bize bir uyandırma çağrısı olarak hizmet ediyor, böylece fırsatlar  ömür boyu kaçırılmıyor. Bu özel diziyi görmek, evrenin gözlerimizi açmamıza ve etrafımızdaki eşzamanlılıklara daha fazla dikkat etmeye başlamamıza çalıştığı anlamına gelir.

Hiç birini düşünüp aniden arayıp mesaj attığınız oldu mu? Ya da onların isimlerini bir yerlerde görmek, ya da aynı adı taşıyan insanlarla tanışmak? Fiziksel olarak bilinçli veya bilinçsiz zihninizden geçen birine mi rastlıyorsunuz? Bunlar tesadüfler değildir, eşzamanlılıklardır.


maxresdefault-6-1068x601.jpg


Evren bize küçük işaretlerle yol göstermeye çalışıyor, onları dinlemeye hazır olmalıyız.

11:11'i görmek, aynı zamanda, hızlandırılmış ruh gelişimini deneyimlemenin bir göstergesidir, bu da daha önceden düşündüğümüz hayatı yaşayabileceğimiz anlamına gelir. İç dünyamız değişiyor ve beklenmedik bir şekilde hayatlarımıza giren insanları ve olayları bulabiliriz - ama doğru zamanda.

Birçoğumuz bazen evrenden daha iyi bildiğimize inanıyor - ama evren bize hiçbir zaman hazır olmadığımız hiçbir şeyi getirmeyecektir, ve gerçek şu ki, hazır olma hali her halükarda bir yanılsamadır. Hiç kimse gerçekten hiçbir şey için hazır olamaz. Sadece her şeyin bir nedenden dolayı gerçekleştiğine ve hepsinin tam olarak ne anlama geldiği konusunda çalışacağına inanmamız gerekir.

11:11 ayrıca, İkiz Alevimizin yaşamlarımızda kendini göstereceğinin ya da olmayacağının bir işaretidir. İkiz Alevler, iki insan arasında eşsiz bir ruhsal bağlantıyı betimleyen ezoterik bir kavramdır. İkiz Alevler, iki sevgili arasındaki sonsuz bir ilişki türünün bir örneği olarak kabul edilir.

İkiz alevlerin ruh eşlerine karşı arkasındaki düşünce, ilişkilerin aşıklar arasındaki ruhsal büyümeyi son derece arttırmaya başlayacağı insan evriminde yeni bir döneme başladığımızdır. Aşıklarımız sadece sevdiğimiz ya da hayatımıza uyan biri olmayacak-bizi daha iyi bir insan oyapmak isteyen biri olacaklar.

İkiz Alev mitolojisine göre, zamanın başlangıcında, tek bir enerji kaynağından yaratılmıştık ve bunlar sadece iki ruhuna kadar küçük ve küçük birimlere bölünmüştü. Bu ruhlar, ikilik ve yaşam derslerini öğrenmek ve deneyimlemek için Dünya'ya yolculuk ederdi ve yaşamları boyunca, bu birbirleri için aynı yoğunlaştırıcı özlemle reenkarne olurlardı.

İkiz Aleb sadece Ruh eşinden daha yüksek bir frekanstadır, çünkü onlar Ying / Yang'ın en iyi örneğidir. Her biri kendi başına iki ayrı ruhtur, fakat birbirlerini tamamlar, anlar ve bağlarlar. Tünel Matları olarak da adlandırılırlar, çünkü bunlar aynı fiziksel titreşim frekansını yayarlar, bu da fiziksel olarak birbirlerinin etrafında olduklarında güçlü bir enerji hissi oluşturur.

Hayatınızda biriyle bağlantıyı tam olarak tarif edemediyseniz, o zaman bu kişi İkiz Alevinizdir. İkiz Alevinizle mevcut yaşamınızda buluştuğunuzda, yüksek düzeyde rahatlık, samimiyet, birbirinizi anlayış ve huzur hissi olacaktır. Bu, eve dönme hissidir.

Ruh Eşleri hayatımıza platonik dostluklarda ya da yaşamlarımızı değiştirmeye yardım etmek için getirilen insanlar olabilir. Bu yaşamda deneyimlediğimiz 10 farklı ruh eşimiz olabilir, ancak sadece bir İkiz Alev vardır.

11:11 gördüğümüz zaman, İkiz Alevimiz, hayatımızda fiziksel olarak kendini göstermeye hazır demektir. İkimiz de yakında gerçekleşecek olan enerjilerimizin buluşmasından haberdar olabiliriz - çoğu zaman bir şeyin yakında gerçekleşeceği duygusu vardır. Hepimizi birbirine bağlayan süptil enerjiler ve görünmez iş parçacıklarından daha fazla haberdar oluyoruz. İki İkiz Alevi bir araya getirmeye yardımcı olan fiziksel olmayan kılavuzları bile deneyimleyebiliriz. Bu kılavuzlar evren, hatta dünyayı terk etmiş ruhlar olabilir.


11:11 gördüğümüz zaman en önemli şey, bize verdiği işaretlere, sahip olduğumuz hayallere ve her zaman bir dilek tutmaya dikkat etmektir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 0 2,468 23-11-2018, Saat: 15:26
Son Yorum: Emka
  İkiz Alev Gümüş Kordon: İki Ruh Arasındaki Görünmez İplik Emka 0 3,821 07-11-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: Emka
  Horus'un Gözünün Gerçek Anlamı Emka 0 1,045 28-10-2018, Saat: 10:58
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 2,814 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 2,428 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 7 Ziyaretçi