Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

11 Kasım'dan Önce 11:11'in İlahi Önemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler


11 Kasım'dan Önce 11:11'in İlahi Önemi Hakkında Bilmeniz Gerekenler konusu, EVRENSEL ENERJİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Evrenin dili geometridir ve her bir sayının kendi geometrisi ve titreşimi vardır.

1111 sayısı genellikle bir uyandırma çağrısı veya aktivasyon kodu olarak anılır. Amacınızı takip etmeye başladığınızı ve en yüksek yolu yürüdüğünüzü gösteren bir işarettir.

Tek başına, 1 sayısı birlik, bütünlük, bağımsızlık, kendi kendine yeterlilik ve kendi kaderinizi sembolize eder. Sayı bir satırda dört kez göründüğünde, bu güç dört kat daha büyür. 4 yaratılışın 4 sütununu, 4 element Ateş, Toprak, Su ve Havayı temsil eder.

Do-You-Often-See-Repeating-Numbers-Here-...-Means.jpg

Mitolojide, 11:11'in kutsal geometrisi, erkeksi ve kadınsı birliği ve ruhsal uyanuşın mükemmel dengesini ve bağlantısını ifade eder.

Buna ek olarak, 11:11, geçmiş, şimdiki ve geleceğin aynı anda iç içe geçmiş olduğunu hatırlatan bir uyarıcıdır. 11:11 size her şey boyunca akan Tek Yaşam Gücü Enerjisinin İlahiye bağlı olduğunu hatırlatıyor!

Nümerolojide, 11:11 genellikle bir uyandırma çağrısı olarak görülür. 11 numerolojide tüm sayıların en sezgisel olanıdır, uyanış, inisiyasyon, psişik yetenek ve inançla ilişkilidir.

1111 ile Evren, sizin için bir enerji ağ geçidinin açıldığına dair bir sinyal gönderiyor. Evren sadece yardıma ihtiyaç duyduğunuz zaman size ulaşır, bu yüzden Evren'in size hangi konuda yardım etmek istediğini içgüdüsel olarak bilirsiniz.Ancak, büyük olasılıkla Evren burada olduğunuz için amacınızı yansıtacağınızı hatırlatmaya çalışır.

Kalbinizi açmak, titreşiminizi yükseltmek ve daha yüksek titreşim deneyimini bir araya getirmek için açık bir davettir.

Titreşiminizi yükseltmek, ışığınıza adım atmak ve yaşamınızı parlak bir şekilde parlatmanız, güçlü ruhani varlığınız olarak yaşamanız, örnek olarak öğretmek ve dünyada bir fark yaratmak için çalışmak üzerine bir çağrıdır.

11:11'i, özellikle de tekrar tekrar gördüğünüz zaman, Evren'den, ruhsal bir uyanışa sahip olduğunuzu ve sizin içinde yaşayan ilahi potansiyele açıldığınızı gösteren bir işarettir.

11:11'i görmek, sizin amaç ve kaderinizle uyumlu olduğunuzu ve desteklendiğinizi ve yönlendirildiğinizi hatırlatan güzel bir hatırlatmadır.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  11:11'in Manevi Önemi ve 11:11'de Yapmanız Gerekenler Emka 1 5,609 10-11-2023, Saat: 18:49
Son Yorum: zeynepbuhan
  İkiz Alev Erkek Enerji / İlahi Eril Sırrı Emka 0 10,621 03-08-2018, Saat: 12:33
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi