Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

4 Numaranın Manevi Önemi ve Onun Mesajını Neden Görmemezlikten Gelmemeliyiz


4 Numaranın Manevi Önemi ve Onun Mesajını Neden Görmemezlikten Gelmemeliyiz konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
4 rakamı bir “varlığın” sayısıdır, zihin-beden-ruhunu yapı ve organizasyonun fiziksel dünyasına bağlayan sayıdır. Dört, evlerin güvenliğini, değer ve inançların sağlam bir temeli üzerinde istikrar ve güç ihtiyacını sembolize eder. Dördüncü sayının manevi doğası, evinizde kutsal bir alan yaratma ihtiyacında, içsel gücünüzün ve varlığınızın içsel temelini oluşturmak ve inşa etmek için bir yer anlamına gelir.

Dört sayının sembolik anlamı, istikrarla ilgilenir ve her şeyin temelini doğurur. Dört mevsimi, dört yönü, dört elementi, Dörtün güzel kare paketine sarılmış tüm bu inanılmaz güçlü özleri düşünün. Dörtlü sağlamlığı, sakinlik ve evi temsil eder. Hayatınızdaki dörtlü yinelenme, köklerine geri dönme, kendinizi merkezleme, hatta kendiniz “dikme” gerekliliğini gösterebilir. Dörtlü ayrıca kalıcılık ve dayanıklılık için bir ihtiyaç olduğunu göstermektedir.


4 Numara, meleklerinizin size sevgi, destek, cesaret ve iç güç sunarken, yapmanız gerekenleri yapabilmenizi ve hedeflerinize titizlik ve ustalıkla ulaşmanızı sağladığının bir göstergesidir. En yüksek niyet, arzu ve hedefleriniz doğrultusunda olumlu bir eylem gerçekleştirdiğinizde, Evren sizin lehinize çalışır ve sağlam temeller oluşturmanıza ve yol boyunca ilerlemenize yardımcı olur.

4 numara meleklerinizin etrafınızda olduğunu ve ihtiyaç duyduğunuzda yardım, rehberlik ve yardım için onları arayabileceğinizi gösterir. Herhangi bir engelin üstesinden gelmek ve en yüksek beklentilerinize ulaşmak için tüm yeteneklere,sahip olduğunuza güvenin. Melek sayısı 4 aynı zamanda planlarınıza uygun bir hazırlık yapmanıza ve hedeflerinizi   yakalayabilmeniz için sistem ve düzen ile harekete geçirmenizi sağlar.

4’ü sürekli olarak göründüğünde, meleklerin hepinizin yanında olduğunu ve sizinle birlikte olduğunu gösterir. Gerekli işi yapabilmeniz için size destek ve iç güç sunuyorlar. Hedefinize doğru yürüdüğünüzü anlıyor ve yardım, destek, rehberlik,sevgi ve güvenlik duyguları için onları aramanızı rica ediyoruz.


s.jpg

44 Görürseniz:

44 dizi, şu anda meleklerin sizi çevrelediğini ve sizi sevdiğini ve desteklediğini gösterir. Melek alemiyle çok güçlü ve net bir bağlantınız var ve bunu sizin lehinize ve başkalarının yararına kullanmanız istenir.

444 Görürseniz:

444 sayı dizisinin mesajı, korkacak bir şeyiniz yok… hepsi olması gerektiği gibi, ve her şey yolunda. Üzerinde çalıştığınız veya yapacağınız şeyler başarılı olacaktır. 444, sizi seven ve destekleyen melekler tarafından kuşatıldığının bir göstergesidir ve yardımları her zaman yakındır.


4444 Görürseniz:

Sayı dizisi 4444 tekrar tekrar belirdiğinde, meleklerinizle çevrili olduğunuzu gösterir. Bu melekler, onların varlığından, sevgisinden ve yardımından emin olmak için yanınızda. Melekleriniz sizi izliyor,işinizde ve günlük yaşamınızda sizi destekliyor. 4444, meleklerin yardımlarının yakınınızda olduğu ve yapmanız gereken tek şey onların yardımını istemesidir.


Bu mesajların her biri önemlidir ve asla göz ardı edilmemelidir. Eğer 4 rakamını daha sık görüyorsanız, ne anlama geldiğini duraklatmak ve yansıtmak için bir dakikanızı ayırın.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,246 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  Dejavu Nedir ve Biz Bunu Neden Yaşıyoruz. Emka 0 2,881 03-07-2018, Saat: 10:25
Son Yorum: Emka
  Hayattaki Beklentileriniz Neden Gerçekleşmiyor? Çünkü Beklemek Ve İstemek Ayrı Şeyler Emka 0 3,676 06-06-2018, Saat: 00:09
Son Yorum: Emka
  Yolda Para Bulmanın Manevi Anlamı Magnetho 0 24,393 29-05-2018, Saat: 21:43
Son Yorum: Magnetho
  Neden Evinizin Her Köşesine Tuz Dökmelisiniz? Spiritüeller 0 11,474 07-02-2018, Saat: 16:40
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi