Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 Adımda Enerjinizi Pozitife Çevirin.


5 Adımda Enerjinizi Pozitife Çevirin. konusu, NOTLAR forumunda tartışılıyor.
#1
Enerjinizi ve düşünce yapınızı değiştirecek güçlü ve kolay 5 adımı uygulayabilirsiniz. Eğer enerjinizi pozitife çevirirseniz olumlu düşünür ve olumlu şeyleri hayatınıza çekersiniz.

"Bir adım geri çekilin"
Hayatın o kadar içindeyiz ki çoğu zaman ne yaptığımızın bile farkında değiliz. Her şey otomatik pilotta olmakta. Yapmamız gereken hayatımızdan bir adım geri çekilmek ve enerjimizi değiştirmektir. Düşüncelerinizden bir anda sıyrıldığınızda sessizlik ve huzur sizi bekliyor olacaktır.

"Nefes almaya odaklanın"
Hayatta en önemli şey aslında nefes almaktır. İnsanoğlu nefessiz en fazla 3 dakika yaşayabilir. Sukunet içinde nefesinize odaklanın. Enerjiniz değişecektir.


fark%25C4%25B1ndal%25C4%25B1k.jpg

"Sessiz olun"
Gerçekte zihin bir ilizyondur. Ruhsal enerjimiz ise tamamen sessizdir. Zihnimizde binlerce düşünce ve fikir bizi huzursuz eder. Pozitif enerji için zihnimizi sessizleştirmeliyiz.

"Yavaş ol"
Telaş içindeyiz. Sürekli olarak problemlere karşı hızlı ve ani tepkiler veriyoruz. Ama gerçekte yavaşlarsak yaşamın gerçek akışına şahit oluruz. Çevremizdeki her şeyi tam anlamıyla fark ederiz.

"Kendine iyi davran"

En acımasız davrandığımız kişi kimdir sizce... Genellikle bu kendimiz oluyoruz. Kendimize iyi davranırsak enerjimiz değişecektir. Kendine zaman ayır ve en önemlisi kendini sev. 


Kaynak: Bilgi erdemdir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi