Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 ADIMDA YÜKSEK BENLİĞE ULAŞMANIN YOLU


5 ADIMDA YÜKSEK BENLİĞE ULAŞMANIN YOLU konusu, MEDİTASYON forumunda tartışılıyor.
#1
Yüksek benlik, sınırsız bir enerji deposudur. Bu sınırsız enerjiyi şuurlu olarak kontrolünüz altına alabilmeniz için yapmanız gereken tek şey, yüksek benliğinizle ilişki kurmanın yolunu bilmektir.

Aşağıda okuyacağınız teknik, bunun yolunu size gösterecektir. Şimdi başlayın ve günde en azından üç kez bu tekniğin uygulamasını yapın. Metafizik şifanın sırrına sizi götürecek ilk adım bu olacaktır.

1acfd86f8ecd6a8473c62b715a42832c.jpg


Yüksek Benliğe Ulaşmanın Tekniği


1- Her hangi bir şekilde rahatsız edilmeyeceğiniz sakin, sessiz bir yer seçin. Arka kısmı, başınızı dayayabileceğiniz kadar yüksekçe olan arkalıklı bir iskemleye rahatça oturun. (Eğer mümkünse uzanın. Bir başlangıç tekniği olan bu çalışma için uzanmak daha iyidir.)

2- Ellerinizi, kollarınızı ya da ayaklarınızı çapraz olmayacak şekilde ya da üst üste koymadan oturun (ya da uzanın). Gözlerinizi sıkmadan kapayın. Göz kapaklarınız gevşek olsun. Ağır ağır derin bir nefes alın. Ciğerlerinizi dolduran havanın tüm vücudunuzu dolaştığını, oradan gelip bir enerji yığını olarak kafanızın içinde toplandığını hayal edin. Bu şekilde solumayı ve imajinasyonu üç kez ağır ağır tekrarlayın. Hava ile aldığınız enerjinin kafanızda toplandığını, her soluk alışta bunun artmakta oluğunu düşünün.

3- İçinizden sessizce şu cümleleri tekrarlayın: "Görkemli bir insanım. Yaratılmış olan hiç bir şeyle bir ayniyetim yok. Zihnim ve bedenim o derece görkemli bir şekilde inşa edilmiş ki, hiç bir mühendislik tekniğiyle bir benzeri yapılamaz. Tüm alelade düşüncelerin ötesinde, yüksek benliğime geçeceğim".

4- Burnunuzdan derin ve ağır ağır bir nefes alın. Bu aldığınız havanın tüm bedeninizi dolaştığını ve taşıdığı enerjinin beyninizin ortasında odaklandığını hayal edin. Bunu üç kez tekrarlayın.

5- Şu cümleleri üç kez tekrarlayın: "Yüksek benliğimin verdiği uyanıklıkla hiç bir sınır tanımıyorum. Tüm yaratılanın içinde benim arzum en güçlüsü. Şu andan itibaren yüksek benliğimle olan bağlantımı, gitgide güçlenecek tarzda geliştiriyorum."

Bu teknik sayesinde hayatınızın sonuna kadar yüksek benliğinizle olan bağlantınızı devam ettirmiş olacaksınız. Bu bağlantıyla aynı zamanda, güçlendirilmiş zihninizin tüm gücünü iktidarınız altına toplamış olacaksınız. Bu güçle ve bu kitapta öğretilen tekniklerle, kendinizi ve sevdiklerinizi; tasa, endişe, hastalık, acı, sızı gibi hayatın istenmeyen yanlarından kurtarabileceksiniz.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 ADIMDA ZİHİNSEL ENERJİ SEVİYENİZİ YÜKSELTİN Spiritüeller 0 9,612 02-09-2016, Saat: 15:04
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi