Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

5 İNDİGO NESLİNDEN SEN HANGİSİNE AİTSİN?


5 İNDİGO NESLİNDEN SEN HANGİSİNE AİTSİN? konusu, İndigolar forumunda tartışılıyor.
#1
İndigo insanların son yıllarda Dünya'da materyalize olduğunu söylemek yanlış olur. Onların varlığı hiç de yeni bir fenomen değil ve gerçekten uzun zamandır bu gezegende bulunuyorlar. Bunu söyledikten sonra, sayılarının çok uzun bir süredir böyle bir dalgalanma görmediği de doğru. Indigo Ray halkının da dediği gibi Mavi olanlar her zaman bu gezegendeydi.

Ama kesin olan bir şey var ki, bu insanlar ne kadar nadir ya da ne kadar uzak olursa olsun, her zaman insanlığın gelişiminin ayrılmaz bir parçası olmuşlardır. Dünyayı liderler ve yenilikçiler şeklinde yönlendirdiler ve çok tanınırlık kazanıp kazanmadıklarını, her zaman mevcut olduklarını söylediler.

Ancak daha önce de belirtildiği gibi, son 50 yıldan bu yana rakamlarında kesin bir artış oldu. Bunların arasında dikkatli bir gözlemle, her biri yaklaşık on yıllık bir süre boyunca süren 5 farklı dönem veya nesli ayırt edebilirsiniz. Her birinin, onları geri kalanlardan ayıran, aynı zamanda uyanış yılları ve aurik değerleri olan kendine özgü özellikleri vardır. 

indigo.jpg

Bu Özellikler;

1. Alfa Jenerasyonu

1958-1968 yılları arasında ortaya çıkan nesildir. Bu nesil , doğdukları zaman mavi-menekşe-yeşil kaplamaları olan insanlardı. Onlar için, uyanış yılları, yani Satürn'ün geri dönüşü 1986-1996 idi. (Yaklaşık 28 yaşında) Bu nedenle, şu anda, uyanış sonrası bir çağa eriştikleri oldukça açıktır. Bu onların kaybettikleri yeteneklerini yeniden keşfetmeleri ve kurtarmaları için gereken zamandır. 

2. Beta Jenerasyonu

Bu nesil 1968-1978 yılları arasında doğmuştur. Onlar, bir önceki nesille aynı kaplamalarla doğmuştur, yani - mavi-mor-yeşil. Ayrıca onlar için, uyanış yılları (yani Satürn'ün geri dönüşü) 1996 ile 2006 arasındaydı. Bu nedenle, doğal olarak, onlar da uyanışlarının yıllarındalar.

3.Gama Jenerasyonu

Bu nesil 1978-1988 yılları arasında doğdu. Onlardan önce gelen iki jenerasyondan oldukça farklıdır, çünkü çok az sayıda kaplamaları vardır,   Bu nesil başka şekillerde de benzersizdir. Bu, çocukluk evresinde Mavi olanlar arasında dikkat eksiliğinin erken ortaya çıkışı olarak adlandırılan ilk kuşaktır. Bu neslin uyanışının ya da Satürn'ün geri dönüşünün süresi 2006 ile 2016 yılları arasındadır.

4. Delta Jenerasyonu

Indigo halkının bu jenerasyonu 1988 ile 1998 yılları arasında doğdu. Saf olanlar ya da saf indigolar olarak kabul ediliyorlar çünkü kesinlikle hiçbir şekilde kaplanmıyorlar. Sadece kristal kaplaması, bazı durumlarda da bukalemun renkleri olarak kabul edilir. Indigoların bu kuşağı üzerindeki giderek artan dikkat dağıtıcı davranışa ilişkin spekülasyonlardan biri, yirminci yüzyılın son on yılında medya hiperaktivitesinin buna yol açan bindirmeleri üzerinde hareket etmiş olabileceğidir. Yerleşimlerindeki kristal elementin topraklanması gerekir ilaçların aşırı uyarılması ve benzerleri sadece işleri daha da kötüleştirebilir. Yavaş ritmlere ek olarak, günlük ortamlarında sıcak ve derin renkler kullanılması önerilmektedir. Bunlar özellikle çok fazla mahalli bir ortamda kendilerini buldukları için çok önemli olan indigo çocuğunu yatıştırmaya ve sakinleştirmeye yardımcı olacaktır. Bu önlemler alınmazsa, ergenlik döneminde (diğer gruplardan daha zor olan), manevra yapmak çok zor olacaktır ve çok fazla uyuşturucu istismarı, intihar gibi durumlar öngörülemeyebilir. Bu grup Satürn'ün dönüşü yılları arasındadır. 2016 ve 2026.

5. Omega jenerasyonu

Bu kuşak 1998 - 2008 yılları arasında doğdu. Bu kuşak saf olanların son ekidir, ve onlardan sonra, sadece birkaç büyük kohort olacaktır. Bu nesil de, çevreyi manevra etmeye alışkın olarak, Delta nesline benzer problemlerle karşı karşıya kalacaktır. Yerel durumları bütünsel olarak biraz daha az ise, çocukluklarının geçmesi çok daha zor olacaktır. Bu jenerasyonun, daha önceki Indigoların evlerinde doğması birinci veya ikinci kuşak Indigoların reenkarnasyonu olacağı konusunda iyi şansları vardır. Bu neslin uyanışı 2026 ve 2036 arasındaki yıllardır. Bunlar çeşitli durumlara bağlı olarak değişebilir. Bu nesil Indigo Ray halkının nüfusundaki düşüşe şahit olacaktır.

Umarım, bu bilgi şu an uyanışlarını yaşayan Indigolara yardımcı olabilir. Her ne kadar 30 yaşın altındaki insanların uyandırıldığını görmek oldukça nadir olmakla birlikte duyulmuyor. Satürn'ün dönüşünün zamanı, bir indigo'nun gerçek benliğini görmesi için geçen zamandır. 

Bu zaman çizelgeleri, bu tarihlerden önce veya sonra doğan herkesin geçerli bir Indigo olmadığı ve yeteneklerinin hiç sorgulanmayacağı anlamına gelmez. Bunlar sadece indigo popülasyonunun bol olduğu dönemlerdir.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yeni Bir Nesil: İndigo Çocuklar ve Boriska'nın Sıradışı Hikayesi Magnetho 0 2,104 29-10-2017, Saat: 17:49
Son Yorum: Magnetho
  İNDİGO ÇOCUKLAR İLE İLGİLİ BİLİNMEYEN GERÇEKLER Archilles 0 2,265 04-09-2017, Saat: 14:55
Son Yorum: Archilles
  İndigo Çocuklar Ne Zaman Doğmaya Başladı! Amaçları Nedir Hangi Özelliklere Sahiptir! EvrimBilge 0 4,378 05-07-2017, Saat: 14:28
Son Yorum: EvrimBilge
  TAM HATIRLAMA: İNDİGO BİR GENÇ MATİAS DE STEFANO ”EVREN NASIL İŞLİYOR?” Magnetho 0 4,491 30-06-2017, Saat: 15:47
Son Yorum: Magnetho
  İNDİGO BİLİNCİNİN ORTAK ÖZELLİKLERİ Spiritüeller 0 2,754 26-02-2017, Saat: 06:52
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi