Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Adaçayı ile Ruhsal Temizlik


Adaçayı ile Ruhsal Temizlik konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Adaçayı ile Ruhsal Temizlik
Adaçayı yalnız yemeklerde ve Alternatif İlaç olarak kullanılmaktan başka büyük ruhsal faydaları olan harika bir bitkidir. Onlarca Adaçayı çeşidinin olmasına rağmen burada Amerika’nın güney batısında ve Meksika’da yetişen tütsü olarak kullanılan Beyaz Adaçayı’ndan (Salvia apiana) bahsedilmektedir. Türkiye’de yetişen ve genelde çay olarak kullanılan Anadolu Adaçayı (Salvia pratensis) yukarıda bahsedilen Adaçayı ile aynı bitki ailesindendir ve her ikisi de benzer bitkisel ve ruhsal etkileri olan yerel çeşitlerdir.Ruhsal Temizleyici
Bu işleme tütsüleme denir ve kurutulup bir demet şeklinde sarmalanıp bağlanmış Adaçayı çubukları kullanılır. Bu pek çok şey için kullanılabilecek bir ritüeldir. Enerjinizin düşük olduğunu ve dengeye ihtiyacınızın olduğunu hissettiğinizde, yada istenmeyen Ruhlardan, kötü veya negatif enerjilerden arınmak istediğinizde bu işlem sizin için mükemmeldir. Bu yöntemi kendiniz veya yardım edecek biri ile yapabilirsiniz. Birinin yardım etmesi hem daha iyi hemde daha kolaydır. Sarmalanmış kuru Adaçayı demetini tutuşturarak iyice yanmasını sağlayın. Alevli bir ateş olması gerekmiyor. Mangaldaki kömür gibi yavaşça ve içten yanması gerekmektedir. Böylece dumanın tütmesi başlayacaktır. Ayağa kalkarak ellerinizi yana açın. Yardımcınız tüten demet ile çevrenizde dolaşarak, başınızın, ellerinizin ve ayaklarınızın, avuçlarınızın ve ayaklarınızın altında dahi, yani tam anlamı ile tüm bedeninizin çevresinde daireler çizmelidir. Bu arada siz de ellerinizi ve tüm bedeninizi dumanda yıkıyormuş gibi yapın!

Bazıları, dumanı temizlenen kişinin çevresine dağıtmak için, geniş bir tüy kullanmayı tercih eder. Birkaç tüyden oluşan bir yelpaze de yapabilirsiniz. Bu tamamen size kalmış. İşlem size uygulandığında… meditasyonda olduğu gibi gevşeyin, nefesinizi kontrol edin, ve bedeninizin beyaz bir ışıkla dolduğunu hayal edin. Eğer işlemi siz uyguluyorsanız… tüten dumanın bir ışık gibi etrafa yayıldığını ve akan bir su gibi değdiği kişi ve eşyalaı temizlediğini hayal edin. Tüten demeti ateş almayacak bir kaba yerleştirin. Ben küçük ağaç bir kap kullanmayı tercih ediyorum. Aynı zamanda ateşin yanmasının devam etmesi için demetin yanan ucunu altta tutulmasında fayda var. Dumanın olduğu yerde ateş var… bunu unutmayın. Bu nedenle de onu kontrolsüz bırakmayın! Unutmadan bir şey daha hatırlatmak istiyorum… Adaçayı dumanı Marihuana gibi kokmaktadır. Bunu hatırlatmamın nedeni daha sonra evinize gelecek olan kişiler sizin ot içtiğinizi zannedeceği içindir! İnsanların sizin yaptıklarınızı yanlış anlamasını istemiyorsanız bir şekilde önleminizi almalısınız.
 
Büyü Araçlarını Temizlemek ve Arındırmak
Büyü Araçlarınızı her zaman temizlemeli ve arındırmalısınız… özellikle arkadaşlarınızdan biri meraktan bunlara dokunmuşsa. Bu onlardan gelen enerjiyi boşaltacaktır. Büyü Araçlarınızda yalnızca kendi enerjinizin olması istersiniz ve bunun böyle olması gerekir. Aynı zamanda Kristallerinizin ve Altar’ınızın da temizlenmesi ve arındırılması gerekmektedir. Bir elinize yanan Adaçayı demetini, diğerine de Büyü Araçlarınızı alın. Tüten demeti araçların çevresinde dalgalandırarak onları temizleyip arındırın… tüm istenmeyen enerjinin onları terk ettiğini ve saf beyaz bir ışıkla kaplandıklaını hayal edin. Bunu yapacaksanız… tüm araçlarınızı, kristallerinizi ve diğer şeylerinizin hepsini temizleyin. Özellikle Altar’ınızın dışarıda veya herkesin ulaşabileceği bir yerde olması durumunda, arkadaşlardan veya aileden biri gelip sadece meraktan herhangi bir şeye dokunup eline almış olabilir. Bunun için onları suçlayamazsın. Eğer birinin evine gidip bu tür şeyleri görsem… ben de dokunmak isterim. Tabi ki en doğrusu size ait olmayan bu tür araçlara dokunmamak en doğrusudur. Merak kediyi öldürür!
 
Evi Temizlemek ve Arındırmak
Bu yöntem evinizdeki kötü Ruhları veya negatif Enerjiyi def etmek için mükemmeldir. Ruh çağırma seansından sonra bunu yapmak çok faydalıdır. Belki de bir komşu veya bir düşmanın yada enerjisini sevmediğin bir kişi evine gelmiş olabilir. Bu enerjiyi def etmek için bu yöntemi kullanın!
 
Evinizi temizlemek ve arındırmak için kesinlikle tüm bir demeti kullanmanız, ve bunu evinizin içinde yakmanız gerekmektedir. Giriş kapısından başlamalı, ve kapının etrafında tüten demetle hayali bir çizgi çizmelisiniz. Hareketleriniz saat yönününde olmalıdır. Bundan sonra duvarda düz bir çizgi çizerek ilk pencereye kadar ulaşın. Pencereye de kapıya yaptığınız gibi etrafında bir çizgi çekin… ve böylece tüm evde aynı yöntemi uygulayarak tekrar giriş kapısına kadar ulaşın… bu arada dolap kapılarına da aynısını yapmayı unutmayın. Bazı kişiler bunu tüm köşe bucaklarda yapmayı tercih etmektedir. Demek istediğim, duvarların döşeme ile birleştiği noktada ve tabanda, hatta dolapların içlerine de bu işlemi uygularlar. Tüm bunlar bir tercih meselesidir ve bu ritüel için ne kadar çaba sarf etmek istediğinize bağlıdır. Evde tüten demetle dolaşırken… yüksek sesle… “Benim için kabul edilmez olan, Işığın tarafında olmayan herhangi bir ve tüm Ruhlar ile Enerjiler gitsin!”, veya buna benzer sizin tercih ettiğiniz bir cümleyi tekrarlayın,  bitirdiğinizde… demeti ateş almayacak bir şeyin üstüne koyun. Daha önce söylediğim gibi bu küçük ağaç veya metal bir kap olabilir. Demetin yanan tarafını alta gelecek şekilde koyarsanız demet bitene kadar etkin olarak tütmeye devam edecektir.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,536 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,705 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,094 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,383 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Şifacı Olarak Doğduğunuzu Gösteren 28 İşaret Emka 0 8,378 13-08-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi