Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aerokinezi Nedir? Nasıl Yapılır?


Aerokinezi Nedir? Nasıl Yapılır? konusu, Aerokinezi forumunda tartışılıyor.
#1
Aerokinezi havayı kontrol etmemizi sağyalan kinezi çeşididir. Aerokineziyle Esintiler oluşturabilir hatta rüzgarlar oluşturabilirsiniz. 

İçeride Rüzgar Oluşturma Tekniği 
Odanın bir tarafı sıcak bir tarafının soğuk olduğunu düşünün. Sıcak tarafa baktınızmı sıcakmış gibi hissedin. Diğer tarafa baktığınızda ise oranında soğuk olduğunu düşünün.Bunu sürekli yapın git git hızlandırın. Bir süre sonra esintiler oluşmaya başlayacaktır.
             
Rüzgar Oluşturma (Dışarıda) 
Lütfen önce kapalı ortamda rüzgar oluşturmaya çalışın.                   
Boş bir alana gidin ve oturun oturun ve rüzgarı kontrol ettiğinizi düşünün. Bulunduğunuz ortamı kapatan bir kalkan oluştuğunu düşünün. Rüzgarın durduğunu hissedinceye kadar düşünün. Durduğunu hissettikten sonra bir yarısının sıcak diğer yarısının soğuk olduğunu düşünün.
Bu şekilde bir rüzgar oluşturabileceksiniz.

aerokinezi-havayi-kontrol-etme_780x384-f53341o9rb.jpg

2. Teknik 
Bunu yapabilmek için dış mekana çıkmanız lazımdır. Mekanı bulduktan sonra oturun sakinleşin. Bir süre sonra havayı hissedin. Ciğerlerinize girdiğini hissedin. Rüzgar hızlı yavaş mı esiyor. Sıcak mı esiyor yoksa soğuk mu hepsini hissetmeye çalışın. Bu alıştırmayı dakikalar boyunca yapın. Fakat sıkılmayın kasmayın kendinizi rahat bir şekilde sıkılmadan yapmaya çalışın.Uzun süre yaptıktan sonra havanın size çarptığını düşünün. Fakat öyle bir çarpsın ki onu hissedin. Bu şekilde düzenli olarak çalışırsanız belki ilk günde belkide bir kaç günde başarabilirsiniz.
Ara
Cevapla
#2
Deneyen var mı bunu
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi