Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem


Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Enerjiyle meditasyon ve çalışma söz konusu olduğunda, genel olarak, niyetlerinizi belirlediğinizden emin olmak son derece önemlidir. 

Söylediklerinize gerçekten inanmalısınız. Sadece niyetinizi belirtmek hiçbir şey yapmaz. Elbette, kelimelerin gücü var ama anlamları yoksa kelimelerin gücü önemli değildir. Eğer gerçekten istediklerinizin gerçekleşmesinin imkansız olduğunu düşünüyorsanız, o zaman bu şekilde kalacak ve arzularınızı gerçekleştiremeyeceksiniz.

Kendinize ve iç gücünüze inanmak size büyük bir yarar sağlayacaktır. Hepimiz inanılmaz şeyler yapabiliriz.

consciousness-human-awakening-mountain-top-galaxy.jpg


Niyetlerinizin Belirlenmesini Sağlamanın 8 Yolu

1. Niyetinizi bilin.

Niyetlerinizi gerçeğe dönüştürmek biraz zor olabilir ama buna değer. Amaçlarınızı planlayın ve planlarınıza hayat verin.

2. Kendinize inanın.

Kim olduğunuzu ve içinizde bulunan güce inanın. İçinizde çok şey oluyor ve gerçekten ne kadar büyülü olduğunu anlamalısınız. Çünkü sen harika bir insansınız.

3. Hedeflerinize doğru çalışın.

Eğer günlük hayatınız boyunca hayatınızı niyetinize getirmenize yardımcı olabilecek şeyler yaparsanız, işleri çok daha çabuk halledeceksiniz. Çalışmak ve denemek büyük bir fark yaratacaktır. Bir şeyleri gerçekleştirmek istiyorsanız, aralarında hiçbir adım olmadığı anlamına gelmez.

4.Niyetlerinizi yazın

Niyetlerinizi tekrar tekrar yazın. Onları çıkarın ve kalbinizin üzerine koyun. Sonra niyetlerinizi yazdığınız kağıdı görebileceğiniz bir yere koyun ve her gün okuyun.

5. Yaşamınızda eşzamanlılıkları fark ettiğinizde niyetlerinizi tekrarlayın.

Örneğin, 11:11 numarasını veya niyetinizi tekrarlayan bir şeyi görürseniz. Böyle zamanlarda tekrarlamak, tuttuğu güçte büyük bir fark yaratır. Onları evrenin mesajlarıyla eşleştirdiğinizde işleri daha gerçekçi hale getirirsiniz.

6. İnanana kadar söyleyin

Niyetlerinizi tekrar tekrar belirtin. Onların içeri girmesine izin verin. Niyetleriniz, onlara inanmaya başladığınızda niyetleriniz gerçekleşmeye başlayacaktır.

7. Niyetinize göre meditasyon yapın.

Meditasyon hemen hemen her şey için önemlidir. Şüphe içinde meditasyon yaparken, her şeyi anlayacaksınız. Hiçbir şey göründüğü kadar zor değildir.

8. Gerçekçi bir niyet ayarlayın.


Başlangıç olarak, niyetinizi küçük bir ölçekte ayarlayın, zihninizin bunun gerçekten işe yaradığına inanmasını sağlayın. Göründüğünden çok daha kolaydır. Bu noktadan itibaren, niyetleriniz zamanla daha da büyüyebilir.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 3,429 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 2,994 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 7,427 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 2,300 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 3,214 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi