Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Anlık Sihirli Güç İçin 3 Eski Mudra


Anlık Sihirli Güç İçin 3 Eski Mudra konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Sihiri pek çok şey için kullanabiliriz. Zihnimizi, mumlarımızı, duygularımızı, yıldızları, doğanın gücünü kullanırız, ama çoğu zaman vücudumuzun gücünü de kullanırız. Bir Mudra, sembolik ve ritüel amaçlar için kullanılan büyülü bir jesttir.Bu uygulamanın kökeni Hinduizmdir - Yoga olarak.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...3e63bf.jpg

Sihir için 3 Mudra

Bu el hareketleriyle, bir uygulayıcı Mbüyülü güçler, elementler ve çok daha fazlası ile kolayca uyum sağlayabilir. Hindistan'da, mudralar pranayama ile birlikte kullanılır. Vücudun farklı bölgelerini uyarmak için kullanılır. Bu nedenle, vücuttaki prana akışını etkiler. İnanılmaz derecede basittirler ve yeterince egzersiz yaparsanız, olağanüstü sonuçlar görebilirsiniz!

Bir Mudrayı, genellikle ellerinizle yapmak çok kolaydır.Bu nedenle, bieyerde beklerken bir otobüste iken, onları ya da genellikle herhangi bir boş vaktiniz olduğunda  kullanabilirsiniz.Daha iyi sonuçlar için, mudralar zihin, meditasyon ve barış gerektirir.Onları seveceksiniz.!

İyi sağlık, canlılık, refah, mutluluk için size Mudralar vereceğiz… ama bizim favorilerimizle başlayalım… İşte size 3 Sihirli Mudraları göstereceğiz, 3 el hareketleri size anlık sihirli güçler verebilir. Bu hareketlerle, olağanüstü sonuçlar göreceksiniz! Hadi başlayalım…


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f6687e.jpg

Garuda Mudra - Uyanış Mudra

Lord Garuda kuş benzeri bir yaratıktır (bazen insansı kuş). Lord Vishnu'nun (vahana) dağıdır. Garuda genellikle kırmızı kanatlı güçlü bir adam olarak tasvir edilir ve Güneş Enerjileri ile ilişkilidir. Bazen Güneş'in efsanevi kuşu olan Anka Kuşu ile ilişkilendirilir.

Garuda Mudra uyanış için kullanılabilir. Bu, kullanılan mudra vücudumuz ve auramızdaki prana (kozmik enerji) yükseltebilen çok güçlü bir mudradır. Bu enerji akışı hemen sihrimizi güçlendirir ve doğal yeteneklerimizi uyandırır.  Bu birçok büyü için mükemmel bir başlangıç ve birçok başka nedenlerle kullanılabilir. Biraz görelim.:


Garuda mura'nın büyülü güçleri:

Prana yükselir ve bitkinlikle savaşır, Güçlerimizi uyandırır - büyülü ve / veya fiziksel, Yorgun bir bedene şifa getirir - canlılığı artırır - enerjiyi dengeler, Ağrıyı hafifletmek ve Aura temizlemek için kullanılır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...6a00ea.jpg


2.Kubera mudra: tezahür mudra

Kubera, zenginlik tanrısı ve kuzeyin koruyucusu olarak kabul edilen yarı tanrısal Yaksha'dır. Kubera genellikle dolgun bir bedenle tasvir edilir (genellikle zenginlik tanrıları değerli mücevherler giyerek “iyi” ve “müreffeh hayatın sembolü” olarak betimlenir) ve bir para haznesi taşırlar.

Kubera Mudra, “Para Mudra” veya “Zengin Mudra” olarak da adlandırılır. Gerçek şu ki bu Mudra aslında Astral Düzlem ile olan bağlantımızı harekete geçiriyor evren ile dengeleniyor. ‘Yukarıda olduğu gibi, aşağıda olduğu gibi, simyacıların söylediği gibi. Büyülü çalışmanın materyalizasyonunu başlatmak için kullanılır. Başka bir deyişle, istediğimiz her şeyi hayata geçirmek için Kubera Mudra'yı kullanıyoruz! Bu Mudra birçok zihin kontrol yönteminde de kullanılmıştır.

Kubera Mudra'nın Büyülü Güçleri:

İsteklerimizin gerçekleşmesi, Zenginlik ve parayı çekme, İsteklerinizi yoğunlaştırın, niyetinize odaklanın - kendinize güvenin


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...5d3f75.jpg


3.Lotus Mudra: Işık Mudra

Lotus, Hindistan ve Mısır gibi birçok eski uygarlık ve gelenekte çok ilginç bir sembolizme sahiptir. Her iki gelenekte de lotus, Kaos ve Karanlık'tan yükselen bir Işığın sembolüdür. Lotus çiçeğinin, Hindistan ve Mısır'daki kutsal tapınakları ve yerleri süslemek için bir öğe olarak kullanılmaktadır.

Lotus Mudra, karanlıktan çıkmamıza ve Kutsal Işık ile birleşmemize yardımcı olmak için kullanılır. Lotus çiçeği bataklık çamurunun dışına çamurdan dökülmeden yükselir, böylece ışığa bir kez daha bakarsak, karanlık bir iz bırakmadan, olumsuzluktan kurtulabiliriz.

Lotus Mudra'nın Büyülü Güçleri:


Olumsuzluğu bastırın, Aura'mızı temizler, kötü ruh halinden çıkartır - Titreşimlerimizi yükseltir, İlahi kaynakla bağlantı kurar.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,794 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,302 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,924 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 8,516 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 3,164 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi