Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Arkturus Kolektifi ile Sohbetlerim Bölüm 1


Arkturus Kolektifi ile Sohbetlerim Bölüm 1 konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Photo 
Alıntı:Bir süredir üst boyutsal rehberimi 3. gözüm üzerinden doğrudan görüyordum ve kanalcılık yapmayı denedim. Rehberim kendisine “Mabel” diye takma bir isim seçti. Kendisi üst boyutsal galaktik medeniyetlerden biri olan Arkturuslular’dan ve onların kolektif bilincinin bir parçası. Diyaloğum bir süre sonra Arkturus Kolektifi ile sohbetlere dönüştü.

5G4p6j.jpg

Ben= Evet , bu üç boyutlu bedende seni veya realiteyi senin anladığın gibi anlayamıyorum.

Mabel= Eğer bizim gördüğümüz gibi görseydin burada olmazdın. Çok boyutlu bilincini 3. boyut bedenine indirdin. Çok boyutlu bilincinin parçasını buraya, 3. boyuta gönderdin. Bu yüzden size rehberlik ediyoruz. Eğer biz de kendi bilincimizin parçasını bu boyuta gönderseydik (ve bazılarımız bunu yapıyor, senin yüksek benliğin onlardan biri, bu yüzden buradasın) şu an sizin gibi olurduk. Bizler aynı sizin gibiyiz , daha üst boyutsal yansımalarınızız. Acele etme, zaten her şeyi göreceksin. Aslında fiziksel bedende olmana rağmen görmeye başladın bile. Bu durum yükseliş sürecinin parçası. Sakın unutma yüksek boyutları asla terk etmediniz. Hala oradasınız ama dikkatiniz şu anda 3. boyutta. Bu sizin kararınız, yüksek benliğinizin kararı daha doğrusu.

Mabel= Eskiden yazdığın şeyler de bizler tarafından ilhamlanıyordu ama bilincini bizi görebilecek kadar yükseltebildiğin için artık daha hazırsın. Herkes bunu yapabilir ve bizimle konuşabilir. Sizlerle bu bilgileri paylaşmamızın sebeplerinden biri bu.

Mabel= Aslında 3.boyut fiziksel bedenlerinde bulunan insanlar için çok boyutlu varlıkları görmek yaygın bir durum değildi; ama bu dünyanızın 3.boyutta olan son zamanları. Gaia’nın 3. boyut matrixi gittikçe daha fazla parçalanıyor ve bu yükseliş sürecinde herkes yakında bizi görebilecek. Zaman aralığı daha net değil çünkü bu size yani insan kolektifine bağlı.

Ben= İnsanlar bu diyalogları ciddiye almayıp dalga geçerse nolacak ?

Mabel= Bunun için endişelenme. Sadece yapmak istediğini yap ve unutma kendi gerçekliğini kendin yaratıyorsun. Kendi yolun üzerinde kaldıkça seni anlayacak daha fazla insanla karşılaşacaksın.

Ben= Peki , kadın mısın erkek mi ?

Mabel= Bu iki enerji de içimde var. Beşinci boyuttan sonra cinsiyet yok. Bizler çift cinsiyetli varlıklarız ama istediğimiz zaman istediğimiz aspektimizi gösterebilir ve yansıtabiliriz. Senin durumunda sana dişil aspektimi gösteriyorum çünkü bütün hayatın boyunca yanındaydım ve her zaman ne kadar yalnız hissettiğini dinledim; bu yüzden sana kendini en komforlu hissettiğin enerjiyi yansıtıyorum. Senin bu durumdan şikayetin yok ben de bozmuyorum.

Ben= Bu kullandığınız uzay araçları hakkında düşüncelerin nedir?

Mabel= Onlar sizin düşündüğünüz gibi uzay araçları değiller, tamamıyla bilincin yapılarılar. Onları 3. , 4. ve 5. boyutlarda kullanıyoruz. Daha sonraki boyutlarda herhangi bir forma gerek yok. Ana gemilerimiz, boyutlar içerisindeki cep boyutlar gibiler. Geniş boyutsal denizde yüzen paket boyutlar olarak düşünebilirsiniz. İçlerinde ise sonsuzluk var. İçlerinde düşündüğümüz ve istediğimiz her şeyi yaratıyoruz. Bazılarımız bu gemilerin yani cep boyutların içlerinde yaşıyor. Geminin içi ziyaretçinin bilincine göre değişiyor. Geminin içinde birden fazla katmanlar ve boyutlar var. Siz 3. boyutta bu gemileri görüp, çok yüksek materyalistik teknolojilerin ürünü olarak düşünüyorsunuz. Aslında bu bazı daha az gelişmiş galaktik medeniyetler için gerçek ama şunu farkedin, ne kadar evrilirseniz teknolojiye ihtiyacınız o kadar azalır. Biz her şeyi bilincimizle yarattığımız bir noktaya çok uzun zaman önce geldik. Geminin içerisindeyken geminin bilinciyle kendi bilincimizi linkliyoruz ve gemiyle bir oluyoruz. Bu şekilde gemiyle boyutlar arası yolculuk gerçekleşiyor.

Ben= Kanal mesajcılığı nasıl oluyor ? Bilgileri nasıl gönderiyorsunuz?

Mabel= Seninle “Türkçe”, “İngilizce” ya da başka bir dilde konuşmuyoruz. Zihnin sadece gönderdiğimiz bilgiyi İngilizceye çevirmekte daha iyi. Bu bilinçaltının kendisini herhangi bir dilde ifade edişini nasıl hissettiğiyle ilgili. Bunun sebebi bu diyalog için önemli değil çünkü bu konuşmayı olabildiğince genele hitap edecek şekilde yapmak istiyoruz. Bu diyalogları zihinleri mesajlarımızı almaya hazır olan herkesle paylaşmalısın. Bizimle bağlantı kurduğunda bu çift taraflı bir durumdur. Sen ve biz birbirimizi hissediyoruz, ortak bir enerjiyi paylaşıyoruz ve senin rehberin olduğum için [Tekil konuştuğunda kendi öznel bilinç halinden konuşuyor. Diğer zamanlar kolektif bilinç halinde konuşuyor], bu yaşamın boyunca seninle her zaman bağlantım olacak. Daha önce birçok farklı kanaldan defalarca söylediğimiz gibi , bizim perspektifimizde zaman yok sadece “ŞİMDİ” var. Biz bilgiyi gününüzdeki özel bir ana değil, sizin bütün çizgisel zamanınıza gönderiyoruz (Bu çizgisel zaman siz yükseldikçe parçalanıyor) ve siz bu bilgileri ruh halinize, zihin durumunuza ve bizimle olan bağlantınıza göre topluyorsunuz.

Arkturus Kolektifi= Biz, bu bilgileri hayatın boyunca gönderiyorduk. Sadece “şimdiki zaman”da yani zamansız yaşarken, bunları senin “şimdiki zaman”ına yani çizgisel zaman diliminin her anına gönderiyoruz. Bunlara üçüncü boyut dilinde “data” diyebilirsin. Bu isim tabiki gerçekte ne olduklarını açıklamak için yeterli değil ; ama şimdilik işimizi görür. Bu bilgiler, ya da datalar, bizim kolektif bilincimizin parçası. Sanat, bilim ve zihninizin kavrayabildiği herhangi bir konseptte aklınıza gelen “ilham”lar aynı bu konuşma gibi bir kanallık hali oluyor. Bilincinizi genişlettikçe ve bizimle bağlantınızı güçlendirdikçe bunları daha fazla alırsınız. Şu an, nihayet yapabildiğimiz bu sohbetten bunun nasıl olduğunu anlayabilirsin.

Ben= Hadi ya , gerçekten mi ?


Arkturus Kolektifi= Sizinle yani bu mesajları okuyan herkesle konuşabilmekten dolayı çok mutluyuz. Lütfen sadece enerjilerimizi çağırın ve size karşılıksız sevgi enerjimizle destek olacağız.

Ben= Teşekkürler , konumuza geri dönersek…

Arkturus Kolektifi= Nasıl istersen. Dünyada yaşayan her insan aynı zamanda kolektif bilincin parçasıdır. Bazılarınız bizlere diğerleriniz başka ruh gruplarına bağlı. Aslında bunun hiçbir önemi yok; çünkü hepimiz “bir” ve “tekiz”. Yüksek benliğinize bağlandığınızda aynı zamanda yüksek benliğinizin parçası olduğu kolektif bilince de bağlanırsınız. Bu kolektif bilinçler kendilerinin parçası olan her ruhun sayısız yaşamlarda edindiği her tecrübesini paylaşırlar. “İlham”lara bu şekilde ulaşıyorsunuz. Onlar her zaman oradaydı.

Ben= Bu iyi bir açıklamaydı, tekrar teşekkürler.

Arkturus Kolektifi= Açık olmamıza izin verin, herhangi bir 3. boyut dili anlatmaya çalıştığımızı ifade etmek için yeterli değil. Bunun sebebi 3. boyut dilinin “şeylerin”, ”objelerin”, ”konseptlerin” ve her şeyin ayrımı üzerinden yaratılmış olması. Bu bizim perspektifimizden gerçeklik değil. Bu kozmik kaynağın gerçekliği de değil. Daha önce “Biz, bu bilgileri hayatın boyunca gönderiyorduk.” dediğimizde, biliyoruz ki aynı zamanda sen de hayatın boyunca bizlere ulaşmaya çalışıyordun. Gerçekliklerin bu şekildeki birleşimi asıl anlatmaya çalıştığımız durum.

****************


 Edit : serinin devamı siteye eklenecektir dış link vermek yasaktır
Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kundalini, Kabala ve Simya Arasındaki İlişki 1.Bölüm Spiritüeller 0 4,498 03-02-2017, Saat: 19:25
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi