Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri


Aşırı Aktif Üçüncü Göz Semptomları Ve Yan Etkileri konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Aşırı aktif üçüncü göz çakrası, yoğun psikolojik ve fiziksel acılara neden olabilir. Bu kritik çakranın bulunduğu merkezlerde aşırı aktiflik olduğunda, kendinizi fazla bilgi ile dolu hissedebilirsiniz.

Ayrıca aşina olmadığınız bir boyuta dair halüsinasyonlar ve vizyonlar da görebilirsiniz.

Eğer düzgün topraklanmış değilseniz aşırı aktif olan üçüncü göz çakranızın sonucunda duyusal dengesizlik sizin için son derece üzücü olabilir.

Aşırı Aktif Olan Üçüncü Göz Çakrasının Belirtileri

1.Halüsinasyonlar ve Vizyonlar

Gerçeğin kavramını kaybetmek,aşırı aktif üçüncü göz çakrasının en sık görülen işaretlerinden biridir.

Her yapı ve tasarımın akıl ve mantığa meydan okuduğu fantastik bir dünyada sıkışıp kalabilirsiniz. Ayrıca insanları yaratık ve bazı yerleri korkunç görüntülerle görselleştirebilirsiniz.

Bu görselleştirmeler kaygı, endişe, sürekli bir dehşet durumu ve duyusal dengesizlik ortaya çıkarır.

2.Fazla Yanlış Bilgi

Sürekli bir düşünce ve bilgi akışı sizi zihinsel tükenme noktasına sürükler. Bu fazla bilgi, kararsızlığa, yaratıcı düşüncenin yapıcı amaçlarla hedeflenememesine ve konsantrasyon eksikliğine neden olabilir. En önemlisi, sizi yanlış bilgilendirmelerle sürekli olarak sıkıştırarak gerçeküstü bir dünyada yakalayabilir.

3.Fiziksel Belirtiler

Baş ağrısı, Uykusuzluk, Mide bulantısı, Hafıza kaybı ve ruhsal bozuklukların hepsi, aşırı aktif üçüncü göz çakrası ile ilişkilidir.


3.G%25C3%2596Z%2BHAKKINDA%2BHER%25C5%259EEY%2BKAPAK.jpg


Üçüncü Gözü Açmanın Yan Etkileri

1.Duyusal Aşırı Yük

Üçüncü göz, birkaç yeni manevi boyuta kapı açar. Bazı insanlar için, bu manevi alemlerde yer alan bilgilerin tümünü bir kerede işlemek zor ve duyusal aşırı yüklenmeye neden olabilir.

Üçüncü gözünüzü uyandırmadan önce bunları bilin, çünkü maneviyat dünyasına girmeye hazır olmayan birine bütün bunlar aşırı gelebilir.

2.Manevi tuzak

Gerçek dünyadan tamamen farklı olan yeni bir dünyaya rastlarsanız, onunla dalga geçersiniz. Bu, ilişkilerinizi, sosyal hayatınızı ve gerçek hayattaki ilerlemenizi ciddi biçimde etkiler.

Yeni manevi boyutlara takıntılı olursunuz ve Pratik hayatınızdan gelen hiçbir şey sizi ilgilendirmez.

Sosyal ve ekonomik olarak ayakta kalabilmeniz için gerekli olan her şeye ilgi gösteremezsiniz.

Üçüncü göz çakralarının otoriter etkileriyle başa çıkamayan insanlar, kendileri için destek almak yerine aileleri için bir yük haline gelirler.

Üçüncü Göz Çakra Tıkanıklığı

Üçüncü göz çakrası gerçek ve gerçeküstü arasında ayrım yapmanıza yardımcı olur. En ufak bir anlamda zarar, genel sağlığınız üzerinde ciddi derecede fiziksel, psikolojik ve nörolojik etkilere neden olabilir. Üçüncü göz Görme, hafıza ve hayal gücünü düzenlemek için epifiz bezi ile birlikte çalışır. 

Üçüncü Göz Çakra Tıkanıklığını Bu 4 Basit Adımla Giderebilirsiniz

1.Rekabetçi Doğanızı bastırın

Rekabeti serbest bıraktığınızda sezgileriniz güçlenir. Rekabet ortamı, zihinsel kapasitelerinizi drene eder, yaratıcı düşünce ve yaratıcı genişleme zamanlarında sizi işe yaramaz hale getirir.

Meditasyon, dua, yoga gibi rekabeti olmayan etkinliklerle kendinizi şımartın. Üçüncü göz çakranızın tıkanıklıklarını temizlemek için rekabetçi doğanızı bırakın ve bol bol bu uygulamaları yapın.

2.Kendi iyilik ve bilgelik markanızı yaratın

Çoğu insan, diğer insanlardan kolayca elde edilebilen iyilik ve bilgelikten kurtulur. Kişisel iyilik markanızı geliştirmek için içten cevaplar aramak şarttır.

Bu eylem çizgisi, özgünlüğü, sosyal şablonlardan kurtulmayı ve yaratıcı düşüncenin kucaklanmasını destekler.

3.Dinleme

Asla çevrenizdeki önemli mesajları göz ardı etmeyin. Tüm dikkatinizi çeken insanları dinleyin. Bilginin kendiliğinden olduğuna inanın. Bilginin her yönünü işlemek yerine, aklınızda bulundurun.

eğer birisi maneviyattan bahsediyorsa ve başka biri onları kesmez ya da karşı çıkmazsa. Sadece oturun, yoğun konsantrasyonla dinleyin ve mesajlarının üçüncü göz çakranızı iyileştirmesine izin verin.

4.Zihin Dostu - Yemek Yiyin


Vitamin ve omega 3 yağ asitleri içeren besinleri, beynimizin ve üçüncü göz çakrasının bulunduğu bölgelerin büyük bir bölümünü oluşturdukları için bol bol tüketin. Çay ve kahve gibi antioksidanlar, hindistancevizi yağı, enerji veren yiyecek ve içecekler de oldukça faydalıdır.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üçüncü göz molekülü EvrimBilge 1 4,778 20-11-2022, Saat: 20:15
Son Yorum: Gümüşkurt
  Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın Emka 0 5,693 22-11-2018, Saat: 20:51
Son Yorum: Emka
  Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri Emka 0 3,162 10-11-2018, Saat: 21:37
Son Yorum: Emka
  ÜÇÜNCÜ GÖZÜ AÇMAK VE GELİŞTİRMEK İÇİN 3 EGZERSİZ Spiritüeller 0 4,915 09-09-2018, Saat: 15:56
Son Yorum: Spiritüeller
  Üçüncü Göz, Epifiz Bezi: Kozmos'a Nasıl Bağlanıyoruz? Emka 0 3,110 03-07-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi