Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

AŞK İKSİRİ NASIL YAPILIR?


AŞK İKSİRİ NASIL YAPILIR? konusu, İKSİR forumunda tartışılıyor.
#1
Aşk iksiri yapmaya başlamadan önce mutlaka bir iksir kazanınız olmalı… Bu kazan sadece aşk iksiriniz de dahil bu tip karışımlarınız için kullanılmalıdır. 
Kazanınızın etkisini arttırmak için kazana güçlendirici tılsımlar ekleyebilirsiniz. (Tüyler, yarı değerli taşlarla bezeli ipler, kuru dal parçaları, deniz kabukları, cam kırıkları dizileri…) 
İksir için sıvı ya su ya da sirke olmalıdır. İçilecekse su kullanmalısınız… Önceden kaynatılmış ve dinlendirilmiş olmasına dikkat edin.

Malzeme (özellikle sinameki ve safran kullanılır) suya atılır ve kısık ateşte dinlene dinlene demlenir.
Demlendikten sonra tortu alelade bir yere değil akan suya atılmalıdır. Suya atma imkanınız yoksa ayak altı olmayan bir toprağa gömün.
Demlediğiniz aşk iksirini sevdiğiniz adama içirecekseniz eğer içinden bir bardak kadar ayırdıktan sonra kalan iksire siyah göz kaleminizi batırarak gözlerinize kalem çekin. O bardaktaki iksiri içerken mümkün olduğu kadar gözlerinin içine bakmalısınız.

Kalan iksiri de içmek için değil efsunlamak için kullanmalısınız bunun için her ne kadar önermesem de Voodoo bebeği kullanabilirsiniz.

Voodoo bebeğini bez parçaları tahtalara dolayarak, ya da çamur ya da benzeri bir malzemeden küçük bir heykelcik yaparak hazırlayabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken iki bebek olmalı biri sizi diğeri onu temsil etmeli… Birini hangi malzemeden yaptıysanız diğerini de aynı yapmalısınız. Endişelenmeyin ne bebeğinizin ne de heykelciğinizin mükemmel olması gerekmiyor. Sadece temsil etmesi önemli.
Bebeklerin kalp hizasına bir daire çizerek önce annelerinizin adını , kendi isimlerinizi yazmalısınız. 
Voodoo bebeklerinin yüzü birbirine dönük biçimde sımsıkı bağlayın. Bağladığınız bez parçasını kalan iksire batırıp sıkmalısınız. 
Bağlama işlemi esnasında içinizden gelen kelimeleri 40 kez tekrarlayın. Örneğin; “Birbirimize sonsuza dek bağlı kalalım ve bizi ayırmak isteyen her kim olursa olsun yanımıza yaklaşmasın..” gibi.
Bebeklerinizi kimsenin göremeyeceği bir yere asın ve 3 gün asılı kalmasını sağlayın. Sonrasında ateşe akıp yakmanız gerekecek.

love-potion-happy-valentine-s-day-2015.jpg

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  ÖLÜMSÜZLÜK İKSİRİ Spiritüeller 0 4,473 24-06-2016, Saat: 23:47
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi