Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avuçlarınızdaki X harfinin arkasındaki gizem (Dünyanın sadece %3'ünde var)


Avuçlarınızdaki X harfinin arkasındaki gizem (Dünyanın sadece %3'ünde var) konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
El Falı: X Harfi Neyi Simgeliyor

El falı bilgisine dayanarak, avuç içi hatlarının ve sembollerin kariyer, yaşam, evlilik, para ve sağlık bakımından kişiliklerimiz ve geleceğimizle nasıl ilişkili olduğunu biliyoruz.

El Falı Antik Kitapları

Avucunun çalışmasıyla geleceği önceden bildiren bu popüler antik uygulama kökleri Hint (Hindu-Vedik) astrolojisine kadar uzanıyor. Dünyadaki çeşitli kutsal kitaplara dayanarak, birkaç bin yıl önce Hindu adaçayı Valmiki'nin 567 ayet içeren bir kitap yazdığı sonucuna varılmıştır.

Orjinal El Falı Okuma Kökeni

Hindistan'dan, Hindistan'ın bilgisinin ve pratiğinin Çin, Tibet, Mısır, İran ve Avrupa'daki diğer birçok ülkeye yayıldığına inanılmaktadır.


Yunan Astrolojisi

Aynı zamanda, Hintli alt kıtanın etrafındaki süre boyunca El Falını öğrendiği ve daha sonra Hermes ile olan bilgiyi paylaştığı, Yunanistan alimi Anaxagoras olduğu söylenir.


Büyük İskender'in Sırları

Aristoteles, Hermes’in sunaklarından birinde fokya meselesiyle ilgili bir inceleme yaptı ve daha sonra Büyük İskender’e gösterildi. İkincisi büyük ilgi gördü ve avuçlarındaki çizgileri değerlendirerek subaylarının karakterini incelemeye başladı.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...f4e2cb.jpg


Söylenti

Her ne kadar aynı şeyi tasdik eden bir kanıt olmasa da, bazıları Alexander'ın kendi avuçlarını derinlemesine incelediğini ve hayatını buna göre yönlendirdiğini söylüyor; ve hiç kimse onun avuç içi gibi işaretlere, çizgilere ve sembollere sahip değildi.

Avuç İçindeki X Harfi

Mısırlı bilim adamları, Büyük İskender'in  avucunda ender bulunan eşsiz bir işaret olduğunu öne sürüyorlar. Araştırmalar sonucunda  tüm nüfusun sadece %3'ü aynı işarete sahip olduğu iddia edildi.

El Falı Hakkında Araştırmalar

Bu iddianın güvenilirliğini tespit etmek için, Moskova'dan gelen STI Üniversitesi, kısa bir süre önce bir araştırma yürütmüş ve avuç içlerinde X harfi ve onun sahip olduğu insanların kaderine olan potansiyel bağlantısı hakkında bir çalışma ortaya koymuştur.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...0ac413.jpg


Büyük Bir Liderin İzi

Üniversite, hem yaşayan hem de ölü olan 2 milyondan fazla insanın verilerini topladı ve analiz etti; Her iki avuç üzerinde X harfi olan insanların ya toplumda lider ya da çok popüler bireyler olduğu sonucuna varmış, büyük şeyler hatırlamıştır.

Avucunda X Harfi Olan İnsanlar

Bu işarete sahip nadir kişilerden, büyük Yunan İmparatoru Büyük İskender, Başkan Abraham Lincoln vardı. Ve bu insanlardan biri hala yaşıyor ve görmezden gelmek zor - Rusya cumhurbaşkanı Vladimir Putin.

Miras

Her iki avuçlarında da X harfi olanlar öldükten sonra bile yıllar boyunca hatırlanmaya devam ederler. Ve sadece avucunun içinde olanlar son derece başarılı ve ünlü kişilerdir.

Avuçlarında X Harfi Olan İnsanların Kişilik Özellikleri


Bu insanların altıncı hissi ya da sezgileri çok güçlüdür. Bir el mesafesinden duyu, tehlike ve sadakatsizliği hissedebilirler. Zaman geçtikçe çevrelerindeki insanlar rahatsız edemezler çünkü sadece kendi içlerinde özel bir enerji döngüsü oluştururlar.

Onlara yalan söylemeye çalışarak, onların en kötü yanlarını ortaya çıkaracaklar. Affedebilirler, ama asla unutmazlar. Hiçbir şey ya da hiç kimse onlara zarar veremez; Bu onların şansının gücüdür.

Bu insanlar keskin, sezgisel, bir filin büyük bir bilgisine ve belleğine sahiptir. Çevrelerindeki düzenlemeler konusunda uyum sağlamak ve yaymak kolay değildir.


Bu insanlar yaşamları boyunca şans bolluk ve bereket içinde yaşarlar.Her konuda çok şanslıdırlar.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Melek Numarası 10:10 Ve Anlamı - Sadece Tesadüf mü? Emka 0 13,661 02-07-2018, Saat: 22:54
Son Yorum: Emka
  Rüyalar Sadece Rüya mıdır?: Rüyalarda Geleceği Görme Deneyi EvrimBilge 0 3,223 11-01-2018, Saat: 18:04
Son Yorum: EvrimBilge
  Dünyanın sırları burada mı? Emka 0 2,579 01-12-2017, Saat: 13:50
Son Yorum: Emka
  Dünyanın Bir Karaya En Uzak Yeri “Nemo Noktası” ve Esrarengiz Uzay Mezarlığı! Archilles 0 3,161 23-10-2017, Saat: 22:07
Son Yorum: Archilles
  Karşınızdaki Kişiyi Sadece 7 Dakikada Etkilemek İçin 5 Yöntem Magnetho 0 8,015 16-10-2017, Saat: 02:14
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi