Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Avucunuzda V Harfi Var mı?


Avucunuzda V Harfi Var mı? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Herkesin avuçlarında çizgiler var. Her çizgi bir şeyler ifade ediyor ve avuçlarınızın üzerindeki çizgilerin ne anlama geldiğini öğrenmek için şok olacağınızı garanti edebiliriz! Bazıları bir insan olarak nasıl olduğunuzu söylerken diğerleri ne kadar başarılı olacağınızı gösterebilir. Avuçlarınız söz konusu olduğunda ortaya çıkacak çok şey var!

Bu yazıda avucunuzda varsa “V” harfinin ne anlama geldiğini inceleyeceğiz. Kalp çizgisinde bulunan önemli bir çizgidir. Daha fazlası için okumaya devam!

frdddddd-800x445.jpg


Kalp çizginiz, bir insan hakkında çok şey söyleyen dört önemli çizginin bir parçasıdır. V çizgisi de, hem duygularınızı hem de ilişkilerinizi tahmin eden kalp çizgisidir. Kişiyi tanımadan bile hakkında bir ton şey öğrenebilirsiniz.

Bazı kişilerin kalp çizgileri avuçlarında yoktur. Bu insanlar hayatları boyunca oldukça kalpsiz olabilirler. Kendilerine yönelik olmadıkça, genellikle hiçbir şeye ya da herhangi bir şeye karşı küçük bir sevgi, takdir ve pişmanlık duymazlar.Ama senin kalp çizgin şimdiki veya geleceği tahmin etmiyor, geçmişte yaşadığın ilişkilerle ilgili çok şey söyleyebiliyor.

hqdefault.jpg

Kalp Çizginde “V” Var mı?

Eğer kalp çizginizde “V” harfiniz varsa, sahip olduğunuz özellikler hakkında aşağıdaki önemli bilgileri bilmek isteyeceksiniz. “V” harfine sahip olmak, tamamlanmamış bir işinizin olduğunu gösterebilir. Kişisel gelişime de işaret edebilir. “V” olan erkeklerin ve kadınların hayatlarında çok şanslı oldukları düşünülmektedir. Genellikle başarılı varlıklardır.

9938fcaabf3d1d57d20dd13b1b448e97--palm-r...out-me.jpg

Kesinlikle Şanslısın.

 Avuç içlerinde bu özel çizgiye sahip olanların, müthiş şanslı bireyler olduğuna inanılıyor. Onlar ya büyük bir servetle ödüllendirilmiş ya da ödüllendirileceklerdir. Kolayca denemeler ve yaşam mücadeleleri aracılığıyla onlara destek olacak diğer güvenilir insanlarla arkadaş edinirler.

v-line-in-palmistry.jpg

Şans Her Zaman Yanında.


 Avucunuzda “V” harfine sahip olduğunuzda yaşamda sadece kutsanmış değilsiniz. Hayatınız boyunca bol şanstan hoşlanıyorsunuz ve dünyada kendiniz için bir isim yapacaksınız! Ama henüz gerçekleşmemişse endişelenmeyin. Çoğu kez, şansınızı değiştirmek için 35 yaşını doldurmanız gerekir. Ne zaman olursa olsun, dünyaya bakın!

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Avucunda "M" Harfi Olan Kişiler Çok Özel Yeteneklere Sahiptirler. Emka 0 7,266 02-09-2018, Saat: 17:53
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi