Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması


Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Yolculuğunuza, uyandırılmış bir ruh olarak başladığınızda, karşılaşmalarınız sırasında  bilinçaltında bir diğerinin titreşimlerini tanıyarak başkalarını da çekeceğinizi göreceksiniz. Birinin tam olarak uyanıp uyanmadığı, ya da sadece kendi yolculuklarına başlayıp başlamadığına bakılmaksızın, birbirinize çekileceksiniz.

Uyanış, bir bireyin hayatını bu 10 aşamayı takiben yavaş yavaş dönüştürür, veya noktaları kontrol eder.

spirit_awakening-768x432.jpg

Aşama 1: Huzursuzluk
Bu ilk aşama genellikle, bir değişikliği etkilemek için bilinçli arzunuzdan sorumludur. Hayatınızın şu anda nasıl gittiğini hayal kırıklığına uğratıyorsunuz ve bu da hayatınızı geri almak için bazı değişiklikler yapmaya ihtiyaç duyuyor. Hayatınızın kendi sorumluluğunuz olduğunu ve mutluluğunuzun başka insanlara ya da koşullara bağlı olmadığını kabul etmeye açıksınız. Bu aydınlanma enerjinizi ateşleyerek hem çakralarınızı hem de ruhunuzu harekete geçirir.

Aşama 2: Epifani
Bu aşamada, etrafınızdaki dünyayı görmenin yolu değişmeye başlar. Duygularınız artar  özgürlük ve mutluluk gibi coşkulu duyguları yaşamaya başlarsınız. Bu duygulara rağmen, acı hala mevcuttur. Şu ana kadar hayatınızın her adımını sorgulamaya,meydan okumanıza ve geçmişinizden gelen acıların sizinle karşı karşıya gelmesine meydan okuyorsunuz.

Aşama 3: İtme ve Çekme
Artık hem bu yolu takip etmenin hazzını hem de yolculuğunuza katlanmak için katlanacağınız mücadelelerin ilk işaretlerini deneyimlemeye başlıyorsunuz. Bu, gözlerinizin kapatılması ve daha önce hiç olmadığı kadar genişlemenin açılması arasında sarsılmış duygusal bir savaş çekişmesi yaratır. Bu yolda devam edip etmeyeceğinizi seçeceksiniz, bu da devam edenlerin dönüşüm yaşayacakları kritik bir karar olacaktır, çünkü bu eylemi gerçekleştirenler, uykuya geri dönmeyecekler.

Aşama 4: Karanlık
Çevrenizdeki açgözlülük ve yoksulluk tarafından rahatsız edilen, etrafınızdaki dünyanın durumu tarafından ezilmiş hissedersiniz. Siyahın içinde, bu aşamayı ilerletme yeteneğini sorgulayan bir depresyon yaşarsınız. Hiç kimsenin, şu anda yaşadığınız şeyi anlayamadığı gibi, tamamen yalnız hissedersiniz, kaybolursunuz. Yolda ilerlemeyi sürdürmek için tek bir nedeniniz var. “Ben Kimim?” Sorusuna verilen cevabı bulma arzunuz.

Aşama 5: Bağlantılılık
Bu aşamada kendinizle dünya arasındaki bağlantıyı anlamaya hazırsınız. Artık dünyayı değiştirmeye odaklanmanıza gerek olmadığını görebiliyorsunuz, çünkü kendinizi değiştirerek dünyayı değiştirebiliyorsunuz. Maneviyat bilgisine, bu noktaya kadar olandan çok daha fazla çizilmiş, kendinizi boş zamanlarınızda metafiziksel olan her şeyi araştırmak ve incelemek isterken bulabilirsiniz.

Aşama 6: Eşzamanlılık
Var olan bağlantıları anlamanız artık, başlangıçlar, doğa ve hayvanlar gibi etrafınızdaki her şeyin birbirine bağlılığını içerecek şekilde genişledi. Evrenin bir bütün olarak ayrılmaz bir parçası olarak, kendinizi dahil ettiğiniz her şeyi görürsünüz. Düşünceleriniz, hisleriniz ve duygularınız gibi gerçekliğinizi şekillendiren şeylerin daha iyi anlaşılmasını geliştiriyorsunuz. Son görüntülemelerinizi desteklemek için yaşam tarzınızı değiştirmek için adımlar atmaya başlayabilirsiniz.

Aşama 7: Özgünlük
Artık evrendeki amacınıza göre daha fazla netlik elde edebildiniz. Artık çevrenizdeki somut ve kumaş şeylere odaklanmıyorsunuz, ancak bunun yerine, odak noktasını hem niyetin hem de enerjinin daha büyük gücüne kaydırdı. Otantik benliğinizi ortaya çıkarmaya ve sizi daha yüksek amacınıza doğru itmeye başlıyorsunuz.

Aşama 8: Yüksek Bilinç
Hayatınız bu aşamada dönüşmeye başlar ve artık kaderini daha önce taşıdığınızdan daha net görebiliyorsunuz. Hem fikirleriniz hem de yaratımlarınız aracılığıyla bolluk çekebilirsiniz. Şu anda yaşamınızda olan deneyimler ve insanlar, yeni ve yüksek bilinç durumunuzu yansıtır. Artık, duygusal ve ruhsal olarak onları idare etmek için gerekli donanıma sahip olduğunuzdan, yolculuğun zorluklarıyla boğulmuyorsunuz.

Aşama 9: Ortak-Yaratılış
Bu, ilk önce İlahi ile çalışmaya başladığınız aşamadır ve birlikte yarattığınızı anlayın. Bu kavram ilk başta tam olarak kabul edilmesi zor bir petite olsa da, konseptin teslim edilmesini sağladığınızda fikirlerin her zamankinden daha büyük ve daha iyi hale geldiğini göreceksiniz. Artık hayatınızda, koruyucu meleklerinizle, ruh rehberlerinizle ve yüksek benliğinizle bağlantı kurarak bir rehberlik duygusu taşıyorsunuz.

10. Aşama: Koşulsuz lezzet
Artık İlahi ile birlikte yasal koşulsuz iştahın yasal kavramını benimsiyorsunuz. Bu, uyanış sürecinin hayatınızı her zamankinden daha kolay, güvenli ve huzurlu hale getirdiğini gerçekten anladığınız aşamadır. Hayatınızın geçici olduğunu, takdir ve deneyimlenmesi için verilen bir hediye olduğunu kabul edersiniz. Gittiğiniz her yerde tadını çıkarırsınız.

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 2,141 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri Emka 0 476 10-11-2018, Saat: 21:37
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 12 Şeyi Yapmanız Gerekli Emka 0 658 09-11-2018, Saat: 22:09
Son Yorum: Emka
  Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin Emka 0 269 08-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Aydınlanma İçin Gereken 10 Uyanış Aşaması Spiritüeller 0 705 23-09-2018, Saat: 13:02
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi