Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Beyaz Işık Koruması: Nedir ve Nasıl Kullanılır?


Beyaz Işık Koruması: Nedir ve Nasıl Kullanılır? konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Kendinizi olabildiğince çok negatif enerjiden korumak istiyorsanız, beyaz ışık koruması hakkında bilgi edinmek istersiniz.

Beyaz ışık sınırını yaratmak için meditasyon yapmak, auranızı parazitlerden ve dünyanın olumsuzluklarından koruyacaktır.

Beyaz Işık Koruması Nedir?

Auranızı dış etkilerden koruyabileceğiniz çeşitli yollar vardır ve ışık koruması bunlardan biridir.

Bu tip koruma, diğer enerjinin auranıza sızmasını önlemek için bir balon veya kalkan oluşturur. Birçok açıdan, ışık kalkanları veya kabarcıklar, auranızı güçlendirmek ve başkalarının negatif enerjisinden etkilenmediğinizden emin olmak için bir yoldur.

Bazı enerji çatlaklardan geçebilir, ancak ışık kabarcığı günlük olarak karşılaşabileceğiniz istenmeyen enerjiyi hafifletmeye yardımcı olacaktır.

Bir süre sonra, ışık balonunuz daha da güçlenecek ve kendinizi daha güçlü istilacı enerji formlarından koruyabileceksiniz.

Neden Işık Kalkanları Kullanılmalı?

Auranızı saf ve temiz tutarsanız, negatif enerji istilasından korunabilirsiniz.

Hepimiz başlarının üstünde "karanlık bulut" ile dolaşan birisini biliyoruz. Ruhsal düşüncede bu tür enerjiye zaman yoktur ve kendinizi negatif enerjiye sahip olanlar tarafından aşağıya çekildiğinizi hissedebilirsiniz.

Işık korumasını uygulamak, auranızı korumanıza yardımcı olur ve sizi bütün gün olumlu bir şekilde korur.

Görselleştirin

Vücudunuzu oluşturan bir balon veya yumurta kabuğu görselleştirmekle başlayın.

Bu görüntü üzerinde meditasyon yapın ve hatta hafif kabarcık oluşumunu hissetmeye başlayabilirsiniz. Meditasyonlarınız sırasında olumlu düşünce için mantra kullanın.

Mantralar her zaman bireye bağlıdır, ancak negatif enerjiden korunma konusunda bir meditasyon genellikle burada çalışır.

Hafif bir baloncuk oluşturmaya başlamak için en iyi zaman sabahtır. Tazeyken pratik yapmanıza ve auranızın güne temiz bir başlangıç ??yapmasına yardımcı olacaktır.

Bir ışık balonu ile, auranızın başkalarının olumsuz düşünceleriyle işaretlenmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...41b791.jpg


Uygulama

Meditasyonu düzenli olarak uygulayan herkes, pratikte çok daha rahat olduğunu bilir.

Işık koruması söz konusu olduğunda da aynısı geçerlidir. Aylar süren eğitimin ardından, hafif bir bariyer oluşturmak sizin için ikinci bir doğa olacaktır. Zararlı enerjinin varlığını hissetmeye başladığınız her an, aura'nızı korumak için bir engel oluşturursunuz.

Auranızın tehdit altında olduğunu hissetmiyor olsanız bile, zanaatınızı uygulamak çok önemlidir.

Eğer arkadaşınız genellikle olumlu bir auraya sahipse, kendinizi bir antreman meselesi olarak korumak için bariyeri kullanın. Onların enerjisi sizi olumsuz yönde etkilemeyebilir, ancak ayrımı hissedebiliyorsanız, doğru yoldasınız demektir.

Aura'lar sizi zararlı enerjilerden korunma sağlayabilir ve daha derin anlamları anlamanıza yardımcı olabilir.

Güçlü Işık Bariyeri

Bir süre sonra, bu ışık kalkanlarını yaratmak daha kolay olacak. Daha büyük düşünebilir ve evinizi çevreleyen bir köpüğü gece görselleştirmeye başlayabilirsiniz.

Koruma, hiçbir zaman kötü bir şey olmayacağı anlamına gelmez, ancak temiz bir ortam, gün içindeki ruh halinizi etkileyecek ve diğerlerinin olumsuz düşüncelerinin siziz alanınızı aşmadığından emin olun.

Beyaz ışık koruma balonu için adımlar

1.Rahatlayın - Rahat bir şekilde oturun veya uzanın ya da tercih ederseniz meditasyon yapın. Derin nefes alarak zihninizi ve düşüncelerinizi yavaşlatacaksınız. Tamamen egzersize odaklanmak için zihninizin sakinleştiğini hissedene kadar dinlenmek için birkaç dakikanızı ayırın.

2.Görselleştirin - Vücudunuzun etrafında bir ışık kalkanı hayal etmeye başlayın. Çevrenizde büyüyor ve parlıyor. İlk başta saydam olabilir  daha parlak ve daha güçlü büyür. Belirli bir şekli hayal edebilirsiniz ancak bu detaylar şekillendiğini hissedebildiğiniz ve bu resmi oluşturduğunuz zihninizde tutabildiğiniz sürece, bu kadar önemli değildir. Bunu bir dakika ya da gerekli gördüğünüz müddetçe yapabilirsiniz.

3.Amaç - 3. adımda amacınıza odaklanmaya başlayın. Beyaz ışık kalkanınızı hayal ettiğiniz gibi, koruma sağlamayı düşünün. Koruma sağlamak için istediğiniz tüm yolları listeleyebilir veya odaklayabilirsiniz. Bunu bir dakika boyunca  rahat veya gerekli hissettiğiniz sürece yapın (pratik yaptıktan sonra bu kalkanın oluşturulmasında çok hızlı olabilir ve bunu dakikalar yerine saniyeler içinde yapabilirsiniz).

4 Mühür - Bu adım, inşa edildiğini kabul edip mühürlendiğini ve yerine oturduğunu hayal ettiğiniz yerdir. Artık beyaz ışık enerjisi kalkanınız var.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Su düşüncelerimize nasıl tepki veriyor? EvrimBilge 2 4,788 28-06-2021, Saat: 18:27
Son Yorum: euribia
  Bir Ruhun Sana Bağlı Olup Olmadığını Nasıl Anlayabilirsin Emka 1 4,707 07-11-2018, Saat: 03:16
Son Yorum: kahvedeniz
  Taç Çakra Güçleri Engellendiğinde Ne Olur ve Nasıl İyileşir Emka 0 3,042 01-11-2018, Saat: 20:31
Son Yorum: Emka
  TOPRAKLAMA ENERJİSİ – ENERJİNİZİ NASIL YÜKSELTECEKSİNİZ Emka 0 3,226 05-09-2018, Saat: 20:13
Son Yorum: Emka
  ŞAMAN ŞİFA NEDİR? İNSANOĞLUNUN BİLDİĞİ EN ESKİ UYGULAMA Emka 0 4,870 05-09-2018, Saat: 15:47
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi