Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bir Ruh Eşi İle Hayat Arkadaşı Arasındaki 5 Fark


Bir Ruh Eşi İle Hayat Arkadaşı Arasındaki 5 Fark konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruh eşi ve bir yaşam partneri terimi hakkında birçok yanlış anlama var.


Burada ruh eşiyle hayat arkadaşı arasındaki 5 farktan bahsedeceğiz.

1.RUH EŞİ HAYATINIZDA BİR DERSİ YERİNE GETİRİR.

Ruh eşiniz, arkadaşlarınız, aile fertleriniz ve sevgiliniz olarak maskelenmiş şekilde hayatınıza girebilirler. Öğrenilmesi gereken  tutkuları ve arzuları doldururlar. Ödevi ve rehberliği tamamladıktan sonra, ruh eşi genellikle resimden çıkar, çoğu zaman kalp ağrısı bırakırlar.

Hayat arkadaşınız hayatınızda benzer ilgi alanlarına sahiptir. Bu kişi, risk almak için sizi teşvik eden güçlü bir destektir. Ruh eşi gibi, bir hayat partneri hangi engellerin ve zorlukların ön planda olduğuna bakılmaksızın etrafta dolaşır. Egzotik kavramlar olmadan ruhsal ve duygusal olarak bağlanır.

2. RUH BAĞLANTILARINDA BÜYÜK BİR FARK VAR.

Ruhlar kalp ve bilinç yoluyla derin bir bağlantıya sahiptirler. Onlar egoya çarpıp kargaşaya neden olurlar.İlişkiler yoğun ve geçişlerle doludur. Bu güzel deneyimler genellikle kırık kalplerle sonlanır. Ruh arkadaşları, bu enkarnasyonda tamamlanması gereken karmik dersleri getirirler.

Yaşam partnerleri, öz sevginin ve kabulün olduğu bir anda yanınızda olurlar. Artık açıklanamayan bir boşluğu yerine getirmeye gerek yok. Bu ortaklar benzer hikayelerle size katılırlar.  


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...cba78f.jpg


3. BU ZAMAN ÇİZELGESİNİN ÖTESİNE GEÇEN BİR KARARLILIK VAR.

Ruh eşi ile buluştuğunuzda, onları sonsuza kadar tanıyormuş gibi hissedersiniz. Birbirinizi anlıyorsunuz ve benzer düşünce tarzlarına sahipsiniz. Çocukluğunuzda benzer hikayeleriniz var. Bu ilişkiler kaotik ve yıkıcı olabilir, çünkü birbirini yansıtma düzeyleri vardır: kusurlar ve alışkanlıklar.

Oysa yaşam ortakları farklı yollardan ve geçmişlerden geliyor. Farklılıklar duygusal bağlantıyı güçlendirir. Daha fazlasını tanımak ve birbirinden öğrenmek istiyorsun. Onların huzurunda rahat hissediyorsunuz. Bu, derin ve sonsuz bir dostluğa dönüşüyor. Aşk her geçen gün büyüyor.

4. BİR RUH EŞİNİ SEZGİSEL OLARAK BİLİRSİNİZ.

Düşünme ve duygu arasında daha yüksek bir bağlantı var. Birbirinizin düşüncelerini ve isteklerini biliyorsunuz. Ruh eşlerinin fikirlerini ve duygularını iletmek için söze ihtiyacı yoktur. Bir şekilde hissettirmeyi biliyorlar.

Yaşam ortakları fiziksel olarak birbirlerine çekilir ve değerlerinizi öğrenmek için istekli olurlar. İlişki, yüksek ve alçaklarla dolu ruhsalların yönlendirdiği duygusal bir mantıktan ziyade mantıksal ve entelektüel güdülemeye dayanır.

5. RUH EŞİNİZLE TANIŞTIĞINIZDA, SADECE BÜYÜK BİR YAŞAM DENEYİMİ YAŞADINIZ.

Ruh eşiniz, bir şeyin kapanmayı bulması gereken belirli bir zamanda gelir İnanılmaz dersler bu ilişkilerden gelir. Paylaşılan aşk kendinden geçmiş ve bazen zor engellerle doludur. Bu iki kişi, birbirlerinin en iyilerini ve en kötüsünü ortaya çıkaran bir ilişkide kendilerini bulmaya çalışıyorlar.

Bir hayat arkadaşı ile ilişki kolaydır. Mevcut günlük etkinliklerle bağlantı kurmaya devam ederler. Geçmiş ya da gelecek hikayeler yoktur. Hemen şimdi vardır. Bu ilişkiler sağlıklı evliliklere sahiptir, çünkü her iki taraf kendi bireyselliği ve özgünlüğünde kalırken, bir bütünlük yaratmaya hazırdır.

Ruh eşinizin de hayat partneriniz olması çok olasıdır. Ve, bir hayat arkadaşı ile ilişkisinin derin bir ruhsal bağlantı haline gelmesi de mümkündür. Bir hayat arkadaşı ve bir ruh eşi arasındaki en büyük fark, birinin bir seçim olması ve diğerinin olmamasıdır. Bu iki ilişki türünde daha iyi ya da kötü yoktur. Ruhunuz ve bağlantılarınız bu özel bağları yaratıyor. Hayatına giren her kişi bir öğretmen ve öğrencidir.
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İkiz Alev Arasındaki Karma - Karmik Borcunuzu Dengeleyin Emka 1 6,471 01-12-2021, Saat: 15:39
Son Yorum: ruhsalseyler
  İkiz Alev Gümüş Kordon: İki Ruh Arasındaki Görünmez İplik Emka 0 7,416 07-11-2018, Saat: 16:35
Son Yorum: Emka
  Manyetik Göz Teması: İki Ruh Arasındaki Bağlantı Emka 0 3,794 03-11-2018, Saat: 22:15
Son Yorum: Emka
  Kaşlarınızın Arasındaki Bu Noktaya Masaj Yapmanın Vücudunuza İnanılmaz Etkisi Emka 0 3,261 23-07-2018, Saat: 14:51
Son Yorum: Emka
  Hayat Ağacı Hakkındaki Büyüleyici Gerçekler Emka 0 2,963 08-06-2018, Saat: 18:28
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 2 Ziyaretçi