Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bolluğu Sevgili Meleklerle Yaşamımıza Çekme!


Bolluğu Sevgili Meleklerle Yaşamımıza Çekme! konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
…Bolluğu Yaşamıma Çekiyorum…

Şimdi hemen arkamızda bırakmamız gereken önemli bir sözcük var; “kıtlık kelimesi” İhtiyaçlarımızı karşılamak için Evrenimizde bolca kaynak varken neden kendimizi kısıtlayalım. Neden azla yetinelim. Çünkü Yüce Rabbim bizim için her zaman en iyisini ister.

Bizler ise kendimizi o sürekli negatif konuşan “egomuzla” sürekli engellemeye çalışırız. İstemeyi, bolluğun varlığımızın en  doğal hali olduğunu bilmeyiz.  Daha doğrusu nefes aldığımız süre içerisinde “bolluk bilincinin” bir farkına varabilsek değil mi? Tabi bunu bilenlere bir sözümüz yok!

Bolluk aslında güven içinde  korunuyor olma duygusudur. Bolluk, şimdi şu anda ve gelecekteki yaşamımızda maddi ve manevi açıdan kendimizi güvende hissetme bilgeliğe , öz güvene, sevgiye, paraya  aklınıza gelebilecek tüm diğer yaşamımızdaki olumlu şeylere sahip olmak demektir.

Bolluk akışını sabote  eden davranışlarımız tamamen bilinçaltı ve düşüncelerimizdir.

angel-bringing-light-13510854.jpg

Bizim hayalimiz olan; etik ve sevgiyle dolu insanların, öz gücüne kavuşması, insanlığa, hayvanlara ve doğaya yararlı yatırımların yapılmasıdır. Bizler yaşadığımız evreni daha iyi bir yer haline getirmeyi hayal ediyoruz. Yardım etmek istediğimiz kişilere, sevdiklerimize, bunun için şu anda yapmamız gereken; bolluğu maddi olarak yaşamınıza çekmek;  ” Ailenize ve sevdiklerinize  destek olacak paranız olduğunu hayal edin.  Para konusunda asla endişeniz olmadığını ve hep güvende olduğunuzu hissedin. onun için kısa bir olumlama: (Ve Ben çok zenginim. Ben çok varlıklıyım.”) Olumlamayı kafadan değil yüreğinizden hissederek, inanarak söyleyin . “Mutlu, huzurlu ve keyifli olmak parayı yaşamınıza çekmenin en hızlı ve kolay yolu olduğunu bilin. “

Hepimizin her zaman yanında devamlı  bizi koruyup gözeten, ruhsal amacımızı gerçekleştirebilmemiz için bize destek olmak isteyen İlahi varlıklar,  sevgili melekler bulunmaktadır.

Kendimiz dahil başkalarına yardım etmeye ve iyileştirmeye kendimizi adamak için, Yüce Allah’tan  maddi manevi ihtiyaçlar için yardım istememizde yanlış olan bir şey yoktur. Maddi manevi endişe ve küskünlüklerden oluşan düşük enerjimiz hem enerji alanımızda bulunmaması gereken hoş olmayan şeyleri, hem de endişelendiğimiz her şeyi mıknatıs gibi çektiği için; Bolluk  Meleklerimizin yardımı ile bu zehirli  enerjileri, maddi sıkıntı ve endişelerimizi serbest bırakabiliriz. Ayrıca bu konuda Bolluk Meleklerinin yanı sıra aşağıdaki baş melekleri yardıma çağırabiliriz:

Başmelek  MİKAİL: Korku ve endişelerimizden  bizi arındıran, koruyan ve yaşam amacımızı bilen melektir ve istediğimiz takdirde bize bu yolda rehberlik yapabilir.

Başmelek İSRAFİL: Bedensel,  fiziksel, duygusal ve zihinsel sağlığımızı şifalandıran ve istediğimiz takdirde bizleri iyileştirerek yaşam amacımızı gerçekleştirmemiz için  yardım eder. İsrafil aynı zamanda şifa çalışmaları yapanlara ve yapmak isteyenlere yol gösterip; onlara eğitimleri ve uygulamaları sırasında destek olur.

Başmelek RAZİEL: Geçmiş yaşamlarımızı ve  şimdi yaşadıklarımızdan kaynaklanan bilinçaltımızı  ve blokajlarımızı istediğimiz takdirde arındırır ve şifalandırır.

Başmelek COFİEL: En güzel tecrübeleri yaşamamıza çekmek ve mutlu olmak için istediğiniz takdirde duygu ve düşüncelerimizi ferahlatıp, güzelleştirir. Ayrıca “Evinizde yada büronuzda iş yaparken sevgili melekten yardım istediğinizde işinizi keyifle yaptığınızı görebilirsiniz.”

Başmelek ARİEL:Maddi manevi bolluk ve bereketle ile ilgili geçmişten gelen yoksulluk ve parayla ilgili doğan olumsuzluklar ve  blokajlardan arındırmanı, eski gücümü yeniden elime almamı ve bolluk bilincine sahip olmaya niyet ediyorum. Diyebilirsiniz.

Bolluk Melekleri ve Sevgili Başmelekler özellikle mutsuz olduğunuz ne varsa iş, ilişki ve diğer olumsuz tutum ve davranışların tamamını bırakmak isteyen  şifa veya yardım çalışmaları yapmak isteyenler içindir. Bu yazıyı baştan itibaren okuyan, yazımızın sonunda düşüncelerinin değiştiğini ve çok daha farklı olacağınızı, dileklerinizi, niyetlerinizi nasıl gerçekleştirebileceğinize dair bir ilham aldığınızı istediğiniz takdirde her şeye hatta daha fazlasına ulaşabilecek öz güvene ve bilgiye sahip olduğunuzu çok geçmeden fark edeceksiniz! Unutmayın sevgili melekler Yüce Rabbi’mizin elçileridir. İsteklerinizi bugün şimdi  olmuş gibi hayal edip tüm içtenliğinizle, yüreğinizden samimiyetle  olumlu düşüncelerinizle birlikte niyet ettiğinizde “bolluk” size akacaktır.  Yüce Allah’ın servetinin sonsuz olduğu ve sevildiğinizi bilin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.


Kaynak:meleklerlegucunuzukesfedin.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  7 BASİT ADIMLA MELEKLERLE BAĞLANTI KURMAK Spiritüeller 0 4,884 04-09-2018, Saat: 22:32
Son Yorum: Spiritüeller
  MELEKLERLE BEREKETİ HAYATIMIZA ÇEKMEK EvrimBilge 0 7,278 06-01-2018, Saat: 11:08
Son Yorum: EvrimBilge
  KORUYUCU MELEKLERLE İRTİBAT KURMAK Archilles 0 6,862 25-10-2017, Saat: 15:48
Son Yorum: Archilles
  UYURKEN MELEKLERLE ÇALIŞIN Archilles 0 7,897 16-09-2017, Saat: 15:18
Son Yorum: Archilles
  MELEKLERLE İLETİŞİM KURMAK İÇİN NELER YAPMALIYIZ Magnetho 0 4,086 29-08-2017, Saat: 15:13
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi