Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bolluk Getiren Meditasyon


Bolluk Getiren Meditasyon konusu, MEDİTASYON forumunda tartışılıyor.
#1
Meditasyon, insanın kendi iç dünyasına yaptığı bir yolculuktur. Bedeni ve ruhu keşfetmek için muazzam bir yöntem olmakla birlikte, kişinin hayatını değiştirecek güce sahip olmasını da sağlar.

Meditasyonun insan psikolojisini radikal bir biçimde değiştirebildiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Uyku düzeni, yeme alışkanlığı, öfke kontrolü gibi birçok durum meditasyon ile değiştirilebilmektedir. Para ve bolluk için yapılabilecek meditasyon türleri de bulunmaktadır.

Meditasyon, bir sihir ya da büyü yöntemi değildir. İnsanın kendi iç dünyasına yönelip kendini psikolojik ve spiritüel olarak teşvik etmesine yarar. Yani bolluk meditasyonu, kişinin büyülü bir biçimde zengin olmasını sağlamaz. Ancak zengin olmasına sebep olacak gücü kendinde bulmasına yardımcı olur. Para meditasyonu yaparak kendinizi fiziksel, psikolojik ve spiritüel olarak hazırlayabilir, zenginliği ve bolluğu kendinize çekebilirsiniz.

Meditasyonun gerçekliğiyle ilgili hiçbir şüphenizin olması gerekmez. Birçok şirket ve finans kuruluşu, çalışanlarına belli günlerde para meditasyonu seansları düzenlemektedir. Dünyaca ünlü finans kuruluşu Goodman Sachs buna örnek gösterilebilir. Para meditasyonu, iş hayatında ciddiye alınan bir uygulamadır.

resim-20160701111028.jpg

Bolluk Meditasyonunun Kazandırdıkları

Belirtildiği gibi, hiçbir meditasyon size istediklerinizi birdenbire kazandırmaz. Ancak onları kazanabileceğiniz gücü ve motivasyonu elde etmenize yardımcı olur. Bolluk meditasyonundan sonra hayatınızdaki birçok şeyin değiştiğini ve eskiden zor, imkânsız görünen konuların artık bu şekilde algılanmadığını fark edeceksiniz.

İş hayatında başarı elde etmek
Para ile ilgili olumsuz, umutsuz düşünceleri yok etmek
Risk alma korkusunu bir kenara bırakıp, daha fazla zenginlik ve başarı için mücadele edecek motivasyona sahip olmak
Zenginliği imkânsız bir şey olarak değil, çalışarak elde edilebilecek bir olgu olarak görmek
İş hayatındaki stresi bir kenara bırakıp daha rahat ve özgüven sahibi olabilmek.
Parayı iyi yönlendirmek ve tasarruf sahibi olmak
Sahip olunan zenginliğin, paranın değerini bilerek onu arttırmaya çalışmak
Oldukça kolay bir ritüele sahip para çekme meditasyonu ile tüm bunları gerçekleştirebilir ve daha yüksek kazançlar elde etmenize yardımcı olacak bir motivasyona sahip olabilirsiniz.

Para meditasyonunun amacı, para kazanma ile ilgili olumsuz düşünceleri bir kenara bırakarak para konusunda fiziksel, psikolojik ve spiritüel olarak yoğunlaşabilmektir. Ritüeli ve meditasyonun aşamalarını belirleyen temel ilke budur. Para meditasyonunu düzenli bir biçimde yaparak zenginliğinizi arttırabilirsiniz. Meditasyonu yapmaya başladığınızda bunun iş hayatınıza ve gündelik yaşamınıza tesir ettiğini ve daha çok kazanmak için motive olduğunuzu fark etmeniz zor olmayacaktır.

Yapılışı
Meditasyona başlamadan önce rahat bir ortam oluşturduğunuzan emin olmanız gerekir. Cep telefonunuzu, televizyonu ve dikkatinizi dağıtacak bütün cihazları kapatmalı ya da sessize almalısınız. Ayrıca gürültüsüz bir ortam seçtiğinizden emin olmalısınız.

Nefes egzersizleri yaparak meditasyona başlayabilirsiniz. Nefeslerinizi alırken, tutarken ve verirken bu işi belli sürelerle yapmalısınız. 4-4-4, 4-8-6 gibi nefes egzersizleri rahatlamanızı ve para kazanmaya odaklanmanızı sağlayabilir.

Nefes alıp odaklanırken kendi kendinize “Ben parayı seviyorum” deyin. Bir şeye ulaşabilmeniz için öncelikle onu sevmeniz gerekmektedir. Bu telkinin bir diğer amacı ise, bilinçaltınızdaki olumsuz düşünceleri ortaya çıkarmaktır. Kendi kendinize parayı sevdiğinizi telkin ettiğinizde olumsuz düşünceler savunmaya geçecektir. Bu aşamada sizin bu düşünceleri görmezden gelerek ya da karşı argüman üreterek onları bertaraf etmeniz gerekir.

Bundan sonraki aşama ise para hakkındaki olumsuz düşünceler ile bağınızı kesmektir. Bu bağ kesme işlemini yaptıktan sonra para kazanmak için motivasyona sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Son aşama affetmektir. Daha önce para kazanmanıza engel olmuş davranışlarda bulunmuş olabilirsiniz. Kendinizi affettiğinizde ruhani bir rahatlık hissedeceksiniz. Önceki bütün davranışlarınız için kendinizi affedin.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bolluk Meditasyonu İle Zenginliğe Kucak Açın Magnetho 0 3,201 29-08-2017, Saat: 17:48
Son Yorum: Magnetho
  Modern Meditasyon Yöntemi Nedir EvrimBilge 0 2,392 10-08-2017, Saat: 19:10
Son Yorum: EvrimBilge
  Meditasyon Ve 7 İnanılmaz Faydası Magnetho 0 3,445 07-07-2017, Saat: 23:44
Son Yorum: Magnetho
  GÜVEN İÇİN MEDİTASYON Emka 0 2,438 27-04-2017, Saat: 04:13
Son Yorum: Emka
  ESKİ KORKU KALIPLARINI YOK ETMEK İÇİN MEDİTASYON Emka 0 3,860 27-04-2017, Saat: 04:10
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi