Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BOLLUK MELEKLERİNDEN YARDIM İSTEMEK


BOLLUK MELEKLERİNDEN YARDIM İSTEMEK konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Bolluk Bana Gelsin…

Her şey istemekle başlar. İstemediğiniz zaman hiç kimse sizi ne duyar ne de istediğinizi verebilir. Kalbinizin en derininden isteklerinizi su yüzüne çıkarın. Bolluk işte bu şekilde başlar.

Yüce Allah evrensel kitabımız Kuran-ı Kerim’de derki; (bak.Kaf suresi 16.ayeti) Andolsun ki, insanı biz yarattık ve nefsinin ona ne vesvese verdiğini de biliriz. Çünkü “Biz insana şah damarından da yakınız.”  Yüce Allah’ın elçileri olan, melekler, yükselmiş üstatlardan ne istersek isteyelim istediğimiz doğru adrese yani Yüce Yaradana gidecektir. (Yüce Allah ayette ben demiyor, Biz diyor…. Muhteşem değil mi?)

michael6.bmp

Bolluk Meleklerinden çok farklı yöntemlerle istekte bulunabiliriz. Önemli olan inanarak yürekten samimiyetle istemektir. Onun için isteklerimizi yazabilir, hayal edebilir, dua edebiliriz. Size en kolay hangisi gelirse içinizden geldiği gibi istemek size bolluk yolunda ki kapıları açar.

Yalnız “ben bunu hak etmiyorum” gibi bir düşüncede olduğumuzda dualarımızın ucu açık kalır. Mümkün olan en hızlı şekilde bu düşünceyi kendimizden uzaklaştırmamız gerekir. Kendinizi bloke etmeyin. Mutluluğunuza engel olmayın. Şu andan itibaren  kendinize tertemiz yeni bir sayfa açın ve oraya şunları yazın. (Sevgili Başmelek Mikail lütfen rüyamda mutlu olmamı engelleyen ne varsa bunların hepsini temizle, beni arındır ve hayatımdan tamamen uzaklaştır.” Teşekkürler. ) Bundan sonra tüm isteklerinizi zihninizde canlandırdığınız ya da hayal ettiğiniz o tertemiz sayfaya yazmaya başlayın. (Hayal’de edemiyoruz diyorsanız O konuyu da meleklerinize bırakın.)

Meleklerimiz bizlerin  dualarını gerçekleştirmek için Yüce Allah’ın emriyle gece gündüz demeden sürekli görevdeler. Gerçekten “Bolluğu yaşamak” istiyorsanız yürekten isteyin ve bırakın sevgili melekler halletsin.

Sevgide ve Işıkta Kalın.

Kaynak:meleklerlegucunuzukesfedin.com

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BOLLUK MELEKLERİNDEN YARDIM 3.BÖLÜM Spiritüeller 0 3,411 16-09-2017, Saat: 11:40
Son Yorum: Spiritüeller
  BOLLUK MELEKLERİNDEN YARDIM 2.BÖLÜM Spiritüeller 0 3,558 16-09-2017, Saat: 11:36
Son Yorum: Spiritüeller
  BOLLUK MELEKLERİNDEN YARDIM BÖLÜM 1 Spiritüeller 0 4,444 16-09-2017, Saat: 11:32
Son Yorum: Spiritüeller
  MELEKLERDEN İSTEMEK VE İLETİŞİME GEÇMEK Spiritüeller 0 8,361 04-06-2017, Saat: 13:26
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi