Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BOLLUK VE BEREKETİ HAYATIMIZA ÇEKMEK


BOLLUK VE BEREKETİ HAYATIMIZA ÇEKMEK konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Bolluk ve Bereket
Bolluk ve bereket istisnasız herkesin sahip olmak istediği bir şeydir. Hayatımızın kalitesini arttırmakla kalmaz, daha keyifli ve mutlu bir hayat sürmemizi sağlar. Bolluk ve bereket hayatımızın her alanı için düşünülmelidir. Sadece parasal konuda bolluğu yaşamak, hayatımız için yeterli değildir. Hayatımız bir denge ve uyum içerisinde olmalıdır. Bu yüzden bolluk ve bereketi her anlamda hissetmeli ve yaşamalıyız. Sağlık, para, arkadaşlık, sevgi ve huzur gibi bir çok konuda bereketlenmek, hayattan alacağımız doyumu en üst seviyeye çıkaracaktır.

Eğer hayatımız bir çok anlamda eksikliklerle doluysa, o zaman düşüncelerimiz ile yanlış konular üzerine odaklandığımız anlamına gelir. Şunu çok iyi anlamalıyız ki; zenginlik, bolluk ve bereket tamamiyle düşünce biçiminin birer sonuçlarıdır. Bir konuda bolluk yaratımında bulunmak istiyorsanız, bu para olabilir, kıyafet olabilir veya herhangi bir şey, ne olduğu önemli değil çünkü hepsi için aynı şey geçerlidir. Daima elinizde olana odaklanmalısınız. Miktarı, eski olup olmadığı, boyutları hiç önemli değildir. Sadece elinizde var olduğu için ve sizin oldukları için minnet duymanız gerekir. Elinizde olanlara odaklanarak şükretmeniz, bolluk, bereket ve zenginliğin kapılarını sonuna kadar açmanızı sağlayacak.

Bolluk-ve-Bereketi-Hayat%25C4%25B1m%25C4...00x445.jpg

Bolluk ve Bereket Nasıl Elde Edilir?
Çoğunlukla elimizde olmayan şeylere odaklanır ve sürekli dile getiririz. Her gün onun yokluğunu yaşarız. Evrene yaydığımız sinyaller tamamen, yokluk sinyalleri olur ve yokluklarını hissedeceğimiz daha fazla durumu kendimize çekeriz. Miktarına veya durumuna bakmaksızın, elinizde olan şeye odaklandığınızda ve şükrettiğinizde “bende var” mesajı evrene yayılır. Siz var dedikçe, evren size daha fazlasını sağlamak zorunda olduğu için, var olan şeyleriniz ve şükrettiğiniz şeyler giderek çoğalır. Yani siz var dedikçe, daha fazlasını hayatınıza çekersiniz. Zenginlik, bolluk ve bereket böyle yaratılır. Bilinçli bir şekilde odağınız, sahip olduklarınız da olmalıdır ve bunun için minnettarlık duygusu yaymalısınız.

Bolluk ve bereketi, önce bilinç olarak hayatınız da kazanmalısınız. Bilinciniz bolluk ve bereketten yana değiştiğinde, bu artık hayatınızda kısa süre içerisinde göreceğiniz bir sonuç olur. Önemli olan ve altı çizilmesi gereken şey; odağınızın sürekli var’larınızda olması gerekmektedir. Her gün neyinizin olmadığına odaklanmamalısınız.

Güzel bir arabam olsaydı, oraya gezmeye giderdim.
Yukarıdaki söz ve düşünce, odağınızın yoklukta olduğunu gösterir. Bende yok mesajı evrene yayılır ve bu durumu deneyimlemeye uzun yıllar devam edersiniz.

Bereket bilincinde olmak;
Şuan gezmek için sağlıklı ayaklarım var. Arabam yok ama en azından oraya giden toplu taşıma araçlarına binecek, param var.

Yukarıdaki örnekteki gibi odağınızı var olan şeylere yönlendirmelisiniz. Böylece evrenin yaratıcı gücü ile uyum içinde olan minnettarlık duygusuyla, tüm istediklerinizi kısa süre içerisinde kendinize çekeceksiniz. Siz var dediğinizde, var’larınız daha da çoğalacak. Bereket konusu tamamiyle, nasıl düşündüğünüzle ilgilidir. Düşüncelerinizi ve odağınızı değiştirdiğinizde, hayatınızdaki sihri izlemeye hazır olun.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  HAYATINIZA ŞANSI ÇEKMEK İÇİN 4 TAVSİYE Spiritüeller 0 8,432 08-09-2018, Saat: 17:16
Son Yorum: Spiritüeller
  Paranın Enerji Akışı? İşte Zenginliği çekmek için basit bir Mudra! Magnetho 0 26,787 02-06-2018, Saat: 00:10
Son Yorum: Magnetho
  Olumlamalar Ne işe Yarar? Bolluk ve Bereket Olumlamaları EvrimBilge 0 3,096 14-03-2018, Saat: 16:42
Son Yorum: EvrimBilge
  Feng shui ile bolluk ve bereketin püf noktaları EvrimBilge 0 3,508 16-02-2018, Saat: 19:01
Son Yorum: EvrimBilge
  Çekim Yasası İle Bolluk ve Bereketi Hayatımıza Çekmenin Yolları Magnetho 0 3,281 17-01-2018, Saat: 15:42
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi