Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu 11 Hayvanı Sık Görüyorsanız Size Vermeye Çalıştıkları Mesajlara Dikkat Edin


Bu 11 Hayvanı Sık Görüyorsanız Size Vermeye Çalıştıkları Mesajlara Dikkat Edin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Eski kızılderili inancına göre her insanın hayatının belli dönemlerinde kişiye yol göstermeyi hedefleyen bir ruh hayvanı vardı. Bu hayvanlarla olan karşılaşmalarının hayatlarının akışına yardımcı olma amacındaki uyarılar olduğunu düşünürlerdi. Direkt olarak hayvanın kendisiyle karşılaşılmasa bile, sık olarak rüyada görme ya da bu hayvanı andıran şekil, resim, parçaları sık görmenin de aynı şekilde bir anlam ve mesaj içerdiğini düşünmekteydiler. Peki bu anlam ve mesajlar neydi?

filoji-hayvan-isaretleri-758x426.jpg

1. Şahin

sahin.jpg

Şahinler keskin gözleriyle mükemmel görüş kabiliyetine sahiptir. Şahinlerin önlerinde her şeyi inanılmaz bir keskinlikle görmeleri ile meşhurdur. Eğer şahin ya da şahin imajlarıyla gereğinden fazla sık karşılaştığınızı düşünüyorsanız bu karşılaştığınız ve karar vermek üzere olduğunuz  bir konuda önünüzde olan seçeneği oldukça detaylı bir biçimde incelemeniz için size gelen bir uyarıdır. Aceleci davranmadan kararlarınızı iyice inceleyerek vermelisiz.

2. Kartal

kartal.jpg

Kartallar neredeyse diğer tüm kuşlardan daha yüksekte uçmalarıyla ve göğe yakın olmalarıyla tanınan kuşlardır. Eğer sık olarak kartal veya kartal imgeleriyle karşılaştığınızı düşünüyorsanız bu ruhsal ya da felsefi açıdan belli bir uyanışa geçmeye başladığınıza, tabir yerindeyse diğer insanlardan farklılaşarak yükselme yolunda ilerlediğinize işaret eder. Kartal yükseliş yolunun en belirgin temsilcisidir. Kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz.

3. Karga

karga.jpg

Kargaların kötü şans ile eşleştirildiğini daha önce duymuşsunuzdur. Bu aslında farklı yorumlamalardan kaynaklı bir yanlış anlaşılmadır. Kargalar ve kuzgunlar eskiyi geride bırakarak meydana gelen yeni başlangıçları temsil eder. Karga ya da karga imajlarını rüyanızda ya da gerçek hayatta gereğinden fazla görmeniz, hayatınızda meydana gelmesi gereken bir değişime işarettir. Yeni ve daha iyi bir yaşayış için değişimin olmasına izin vermelisiniz.


4. Baykuş

bayku%25C5%259F.jpg

Baykuşlar neredeyse tüm kadim kültürler tarafından bilgi ve bilgelik ile özdeşleştirilmiş asil hayvanlardır. Eğer baykuş imgelerini gereğinden fazla gördüğünüzü düşünüyorsanız, bu kendinizi geliştirmek için çaba sarfettiğinize ve bu yolda ilerlemeni gerektiğine işarettir. Araştırmaya, okumaya ve yeni şeyler öğrenmeye devam etmelisiniz. Ayrıca baykuş içe dönerek kendini sorgulama manasına da gelir. Kendiniz ve hayatınız hakkında çok düşünüyor olabilirsiniz.


5. Peygamber Devesi

peygamber-devesi.jpg

Eğer peybamber devesi imgeleriyle sık karşılaşıyorsanız bu size sakin olmanız yönünde gelen bir telkindir. Hayatınızda uğrunda çabaladığınız şeyler, ya da kimseler hakkında kendinizi yormayı bırakmalı ve sakin kalmanın gücünün farkına varmalısınız. Tüm dış etkenlerden uzak kalabileceğiniz bir gün ayarlayın ve kendi düşüncelerinizle başbaşa kalın. Soruların cevaplarını kendi iç benliğinizde bulacaksınız.


6. Kertenkele

kertenkele.jpg


Kertele ya da kertengele imgeleriyle sık karşılaşıyorsanız, Bu bir hayalinizi ya da geçmişte iletişim içinde olduğunuz birini tekrar hatırlamanız gerektiği yönünde bir mesajdır. Geçmişte gerçek olamayacağını düşündüğünüz için vazgeçtiğiniz bir fikri tekrar hatırlanız gerekmektedir. Eğer bu yönde bir kanınız yoksa, eskiden görüşüp şu an görüşmediğiniz birileriyle tekrar karşılaşabilirsiniz.


7. Yılan

y%25C4%25B1lan.jpg

Yılanda karga gibi kötü bir işaret gibi algılansa da durum öyle değildir. Yılan hayat enerjisi ve sağlık ile ilişkili olan bir imgedir. Eğer sık sık yılan imajlarıyla karşılaşıyorsanız bu enerjinizi emen, size kendinizi kötü hissetiren kişilerden ve olaylardan kendinizi uzak tutmayı öğrenmeniz gerektiğini söyleyen bir işarettir. Yılan sizin hayatınızda enerjinizi emen kişilerin simgesel bir temsilidir.


8. Örümcek

%25C3%25B6r%25C3%25BCmcek.jpeg

Örümcek ördüğü kompleks ve mucizevi ağlarla hayvanlar aleminin yaratıcı sanatçısı olarak görülür. Eğer örümcek veya örümcek imgeleriyle yoğun sıklıklarla karşılaşıyorsanız bu yaratıcı yönünüze eğilmeniz gerektiğinin bir işaretidir. Sanat, edebiyat, yazı, şiir, resim veya yaratıcılık gerektiren herhangi bir konuda yarıda bıraktığınız bir şeyler varsa bunları mutlaka tamamlamalı ya da sıfırdan başlamak için harekete geçmelisiniz.


9. Uğur Böceği

ugur-b%25C3%25B6ce%25C4%259Fi.jpg


Uğur böceği şansın simgesidir. Ancak ironik olarak genellikle kendimizi çıkmazda ya da sıradan hissettiğimiz zamanlarda uğur böcekleri ile karşılaşırız. Bu durum kendimize ve şansımıza olan inancınızdan vazgeçmemeniz gerektiğini öğütler. Eğer sizde uğur böceklerini yada imgelerini normalden daha çok gördüğünüzü düşünüyorsanız, başlamaya cesaret edemediğiniz bir olayda, kendinize ve şansınıza güvenmelisiniz.


10. Kelebek

kelebek.jpeg


Sürüngen bir tırtıldan rengarenk kanatlarıyla uçan bir canlıya evrilen kelebekler değişimin simgesidir. Eğer gereğinden fazla sıklıklarla kelebek ya da kelebek imgeleriyle karşılaştığınızdan yüzde yüz eminseniz, bu büyük bir işarettir. Çünkü bu hayatınızı iyiye yönelik olarak değiştiricek büyük bir olayın eşiğinde olduğunuz anlamına gelir. Bazen bu değişim bir kişiyle de meydana gelebilir. Hayatınıza yeni giren kişilere de dikkat edin.


11. Kurt

kurt.jpg

Kurt sürünün ve sürü hayatının temsilidir. Eğer hayatınızda kurt imgeleri yoğun bir şekilde belirmeye başladıysa, bu etrafınızdaki insanlarla alakalı bir işarettir. Ancak bu işaretin iyi mi yoksa kötü mü yönde olduğu belirsizdir. Eğer ailenizde, arkadaş çevrenizde, normalden daha farklı bir enerji aldığınız kimseler varsa onlara dikkat kesilin. Duruma göre onlara yardımcı olmanız, ya da kendinizi onlardan sakınmanız gerekebilir.


Kaynak:filoji.com

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Size Bağlı Negatif Bir Ruh Veya Varlık Var Mı? Emka 0 4,449 15-09-2018, Saat: 16:31
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 12,534 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Evrenin Eşzamanlılık Üzerinden Size Birşeyler Göstermeye Çalışmasının 7 İşareti Emka 0 11,461 05-06-2018, Saat: 19:20
Son Yorum: Emka
  Evrenin önünüzdeki kapıları sihirli bir şekilde açtığını hayal edin Emka 0 2,407 11-04-2018, Saat: 12:43
Son Yorum: Emka
  Karanlık Alana Dikkat : Üçüncü Gözü Açmanın Tehlikeleri Magnetho 0 7,785 05-04-2018, Saat: 18:14
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi