Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu Dünyada 7 Kez Doğduk Ve Her Seferinde Belirli Bir Sebepten Dolayı


Bu Dünyada 7 Kez Doğduk Ve Her Seferinde Belirli Bir Sebepten Dolayı konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Efsaneye göre, her insanın kurtuluşa veya lanetlenmeden önce hayatlarında 7 kez doğduğuna inanır. Bu doğumun her biri, bir sonraki doğum için kişiyi hazırlamak için belirli bir amaç taşır.

Aşağıda, ilgili kişilikleriyle 7 doğumunuzun kronolojik sıralaması yer almaktadır.

Mevcut yaşamınızda hangi doğumda olduğunuza ve tekrar doğacağınız yeniden doğuşlara bakın.

We-are-Born-7-Times-in-This-World-and-Ea...son....jpg

1. Bebek / Çocuk

Bebeklik süre zarfında, ruhunuz sadece bütün meseleleri önünüzde gözlemler.

Her şey garip görünüyor ve sizi bunaltmaya sebep oluyor. Aklınızı bulamıyor, kendinizi şaşırtmıyor ve ayaklarınız üzerinde titriyorsunuz. Aldığınız her türlü çaba başarısızlıkla sonuçlanıyor veya en kötü durumlarda bile geri tepebiliyor.

En iyi niyetleriniz genellikle yanlış anlaşılıyor ve akranlarınızdan yabancılaşıyorsunuz. Bu en zorlu doğumdur, çünkü cesaretiniz çok kez test edilecektir.

2.Meraklı Öğrenci

Bu hayat, ilk yeniden doğuş deneyiminizdir ve esas olarak merak ve öğrenme ile karakterize edilir. Ruhunuz yeni şeyler öğrenmek ister ve size sunulan her türlü bilgiyi emer.

Şöhret ve tanıma, bu yaşamda anlam ifade etmiyor çünkü tek odak noktanız, deneyiminizi zenginleştirirken yeni beceriler ve meslekler öğrenkmektir.

3.Gezgin

Yolculuk tutkusu ruhunun tam olarak harekete geçtiği bir yeniden doğuş durumudur. Ruhunuzdaki kaşif, merakınızı arttırdıkça ortaya çıkıyor.

Bu doğumda, pratik çözümler elde etmek ve faydaları elde etmek için önceki doğumlarda öğrenilenleri uygulamaya başlarsınız.

Yapılması ve görmesi gereken pek çok şey yüzünden, zaman tükeniyormuş gibi hissediyorsunuz.

4.Sevgili

Bu yeniden doğuşta aşkı görmeye, aşkı hissetmeye ve aşkı anlamaya başlarsınız. Kazanmış olduğunuz tüm derslerle, bu tür bir yeniden doğuma hazır olduğunuzu hissedersiniz.

Ancak, aşk zor olabilir. Alçakgönüllülüğünle, aşık olmanın sevincini ya da kalbini kırdığın için derin acıyı öğrenmeye geleceksin.

Tüm bu dersler, büyümeniz ve evriminiz için ve gelecek olan doğumlar için gereklidir. Bu nedenle, geldiği koşullardan bağımsız olarak sevgiden kaçınmamalısınız, çünkü bu doğumda sıkışırken bir sonraki yeniden doğuşlara sahip olmayacaksınız.

5.Başaran

Bu, önceki yaşamlarda öğrendiğiniz ve yaptığınız her şeyin doruk noktasıdır.

Bu doğumda, tüm çabalarınızın sonuçlarını beklerken tanıma önemli olmaya başlar ve kaygı ortaya çıkar.

6.Veren

Bu doğum sırasında, maneviyat duygusu hissetmeye başlarsınız. Bir şeye olan inancınızı güçlendirirsiniz ve topluma geri verme dürtüsünü hissedersiniz.

Ruhunuz büyümenin tüm önemli aşamalarını yaşadığından, sonunda insanlara yardım etmenin neşesi olduğunu görüyorsunuz. Sadece maddi mülklerinizi değil, aynı zamanda sevginizi, zamanınızı ve emeğinizi de paylaşın.

Hatta böyle şeyler yaparken aldığınız tatmin duygusu nedeniyle meslektaşınız olarak öğretmeyi veya hemşirelik yapmayı seçebilirsiniz.

7.Aşkınlık

Altıncı yaşamın bir uzantısı aşkınlık olan son doğum, maddenin nihayet ruhunuzdan uzaklaştırıldığı yerdir. Doğum ve yeniden doğuş döngüsünden özgürlük kazanırsınız.

Ruhunuz iç gözlem için derinlere gider. Çevrenizdeki bilgilerin yanı sıra içsel bilgiyi de sürekli olarak araştırırsınız.

Cömert olma isteğiniz artık aldığınız şeyle bir tatmin duygusu tarafından yönetilmiyor, ancak bunu yapmak istediğin şeyin anlaşılmasıyla. Yalnızlık, sürekli ziyaret etmek istediğiniz bir yer haline geliyor.

Kendinizi bu aşamada bulursanız, yıllarınızın sayısından bağımsız olarak hayatınızın son doğumunda olmanız muhtemeldir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Dünyada Gizemi Çözülemeyen En Esrarengiz 7 Şey Archilles 0 2,958 13-08-2017, Saat: 14:50
Son Yorum: Archilles
  DÜNYADA OLAN 50 İLGİNÇ GERÇEK Spiritüeller 0 3,916 05-07-2017, Saat: 13:31
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi