Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bu Resimde İlk Gördüğünüz Kişiliğinizi Açıklıyor!


Bu Resimde İlk Gördüğünüz Kişiliğinizi Açıklıyor! konusu, SPİRİTÜEL TESTLER forumunda tartışılıyor.
#1
Tam olarak kişilik testi olmasa da basit bir deney diyelim; resimde gördüğünüz ilk hayvan ile karakter özellikleriniz arasında nasıl bir bağlantı var?

Karakterimizin doğasını anlamada türlü etkenleri göz önüne alabiliriz: olaylar karşısındaki tepkilerimiz, karar verme mekanizmamız, farklı süreçlerdeki duygu durum değişiklikler ve daha birçok etken mevcut…

Aşağıdaki test karakter özellikleri temelinde yatan farklılıkları temel ve basit düzeylerde açığa çıkarmaya yönelik olarak hazırlanmış… Hırslı insanlar, ihmalkâr, çalışkan ya da dikkatli olmak… Farklı görsellerin bir arada sunulduğu bu resimde ilk gözünüze çarpan hayvan, aslında karakter yapınız hakkında ipuçları taşıyor.

kisilik-testi.jpg

Şimdi derin bir nefes alın ve resimde ilk gördüğünüz hayvanın hangisi olduğunu anlamaya çalışın…

Eğer gördüğünüz hayvan bir…

1. At

kisilik-testi2.jpg

Atlar genellikle hayatı yönlendirme gücünü ve tutkuların peşinde gidilmesi ile ilişkilendirilir. Aynı zamanda sezgilerinizle mantığınız arasında her zaman bir denge kurabildiğinizi, sosyal anlamda mantıklı davranışlar içinde bulunarak saygınlık kazanma arzunuzu gösterir.

Ayrıca ilk olarak At görenler içlerindeki heyecanı tetikleyen güçlü bir cinsel enerjiye sahiptir.

2. Horoz

kisilik-testi3.jpg

Eğer ilk bakışta bir Horoz gördüyseniz, büyüleyici yanına sunmaktan hoşlandığınız için içinizdeki coşkuyu paylaşmayı seven biri olduğunuz anlamına geliyor. Bunu kibirli veya kendini beğenmişlik ile karıştırılmaması, çocukça bir samimi içgüdüyle yapıldığını belirtmekte fayda var. Her sabah öterek insanları uyandırmasıyla özdeşleşen ve güvenilirlik simgesi olan Horoz, şu beş erdemi somutlaştırıyor: sorumluluk, evlilikte sadakat, cesaret, iyilik ve güven.” Bu yüzden de yüzyıllardan Çinliler tarafından övülür ve Çin burçları arasında yer alır.

3. Yengeç

kisilik-testi4.jpg

Yengecin bize birkaç şeyi hatırlatmak için var olduğu söylenir: Her zaman hedeflerimize ulaşmak için doğrusal ve tek bir yol izleyemeyiz, bazen yanlamasına adım atmaya ve yeni bir bakış açısı kazanmaya istekli olmamız gerektiği… Bu düşünce, ilerlemede hayati önem taşımaktadır, ancak kendi kendine yansıtıcı bir zaman izolasyonuna ihtiyaç duyuyoruz. Ne zaman kabuğumuza çekilip ne zaman yer değiştireceğimizi bilmeliyiz.

Eğer Yengeç gördüyseniz büyük olasılıkla utangaç ve son derece hassas birisiniz ama aynı zamanda keşfetmeye, kendi zamanlarını akıllıca ve göze batmayan yerlerde kullanmayı biliyorsunuz. Bu kendinizin ve çevrenizdekilerin yararınadır.

4. Peygamberdevesi

kisilik-testi5.jpg

İlk gördüğünüz hayvan peygamberdevesi ise huzur ve barış içinde bir yaşam için köklü bir ihtiyaç duyuyorsunuz. Bu kişiler dışarıdan gelen kaos ve gürültüden öylesine boğulmuş insanlardır ki, bilge içsel hakikatlerine dönebilmek için bu dışsal parçaları nasıl kendi iyilikleri için ayarlayacaklarını öğrenmekten başka şansları yoktur. Sizler, kendiniz için en uygun olan hızda yaşamak için zaman ayırmayı öğrenme gücünü ve motivasyonuna sahip olan birisiniz. Hayatınızdaki önemli adımlar için güçlü bir konsantrasyona sahip olup, gerektiğinde hızlı kararlar almaya yetecek kadar akıllı ve anlayışlısınız

5. Kurt

kisilik-testi6.jpg

Kurtlar, uygar yaratıklarken, bazen vahşi içsel ruhumuzun dürtülerini onurlandırmamız gerektiğini hatırlatmamız gerektiğinde bize kendilerini gösterirler. Eğer gördüğünüz hayvan bir kurtsa, ahenk ve disiplin arasındaki dengeyi anlayan son derece kontrollü bir kişisiniz.

Keskin bakış açılarınıza güvenme yeteneğiniz, başkalarıyla hızlı ve güçlü duygusal bağlar kurabilmenizden ileri geliyor ve bu sayede elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Zekânız çok güçlü ve arkadaşlık ve aile kavramlarına çok değer veriyorsunuz. Kişiliğinize ve sınırlarınıza göre, katı ve rekabetçi olabilirsiniz.

6. Köpek

kisilik-testi7.jpg

Eğer bir Köpek gördüyseniz, kendinize karşı nazik, ilişkilerinize sadık ve gerçekçisiniz. Sahip olduğunuz değerlere karşı bir ihmalkârlık göstermiyorsunuz. Aşk ve sevgi için büyük bir ruh ve kapasiteye sahipsiniz ve bundan dolayı insanların sizin ruhunuzu tamamen kırması veya yok etmesi son derece zor.

Ayrıca insanlara yardım etmeniz, sevgi göstermeniz sayesinde yaptığınız her şeyden nazik ve koruyucu bir kalite yayılıyor.

7. Kartal 

kisilik-testi8.jpg

Bir kartal gördüyseniz manevi yönünüzle tekrar iletişim kurmak isteyen birisiniz. Kapıdan çıkıp amaçlarınız ulaşabilmek için kalbinizin gönderdiği mesajlara kulak vermeniz gerekiyor.

Doğanızın kartal ile uyum göstermesi, hayatın tüm boyutlarıyla dengeli olduğunuz anlamına geliyor. Hava kadar özgürsünüz, aynı zamanda ayaklarınız yere sağlam basıyor ve her zaman olumsuz koşullara karşı tetiktesiniz. Günlük hayatın koşuşturmacası içinde ruhsal gelişmeniz için gereken çabaya son derece muktedir olan birisiniz.

8. Kelebek

kisilik-testi9.jpg

Kelebeği takip eden insanlar, neşeli bir şekilde değişimi kucaklayan ve gittikleri her yere daha iyi gelecek bir hediye edenlerdendir. Yolunuza çıkan her yeniliği olduğu gibi ve hızlıca kabul edersiniz.

Ayrıca oldukça duyarlı bir yanınız var ve ufak şeylere kolayca üzülebiliyorsunuz. Bununla birlikte, güzelliğiniz her an aydınlık yüzünüze vuruyor ve sizinle birlikte vakit geçirecek kadar şanslı herkese sevinç katıyorsunuz.

9. Beyaz güvercin


kisilik-testi10.jpg

Beyaz güvercin sonsuz barışın sembolüdür. Dolayısıyla bu dünyada istediğiniz şeyi elde etmenin en yolunun kanatlarınızı açmanın ve rüzgârdan kurtulmak için ona teslim olmanın gerektiğinin farkındasınız. İlk atılımı gerçekleştirme cesaretiniz olduğu sürece sizi eve götürür.

Güvercini ilk gören insanlar dünyanın en nazik ve fedakâr kişileridir. Birçoğu masumiyetleriyle insanları etkisi altına alıyor. Cömert tavrınızın başkaları tarafından suiistimal edilmemesine özen göstermelisiniz.


Kaynak: yourtango

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  RESİMDE GÖRDÜĞÜN İLK ŞEY SANA GELECEĞİN HAKKINDA BİLGİLER VERİYOR. Archilles 0 10,582 23-10-2017, Saat: 13:39
Son Yorum: Archilles
  Bu Resimde İlk Gördüğünüz Şey Kişiliğiniz Hakkında Bakın Ne Söylüyor? EvrimBilge 0 5,132 19-10-2017, Saat: 16:58
Son Yorum: EvrimBilge
  Bu Resimde En Aptal Olan Hangisi ( Stres Testi ) Emka 0 3,968 13-10-2017, Saat: 16:57
Son Yorum: Emka
  RESİMDE HANGİ HAYVANI GÖRÜYORSUN ( STRES TESTİ ) EvrimBilge 0 8,996 10-10-2017, Saat: 22:28
Son Yorum: EvrimBilge
  İkili Görsel Testinde İlk Gördüğünüz Şey Ne? Anlamını Ve Ardındaki Gerçeği Öğrenin Emka 0 14,282 06-10-2017, Saat: 17:54
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi