Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BUGÜN SONBAHAR EKİNOKSU


BUGÜN SONBAHAR EKİNOKSU konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Gece 11 civarında Güneş’in Terazi burcuna girişi ile birlikte Sonbahar ekinoksu gerçekleşecek ve gece-gündüz eşitliği oluşacak. Yaz mevsiminin bitişi, sonbaharın başlangıcıdır Güneş’in Terazi burcuna girişi. Güneş’in Terazi burcuna giriş anı haritasında görüldüğü gibi AY içinde bulunmaktan rahat etmediği Akrep burcunda, Yükselen İkizler burcunun yöneticisi ise Başak burcunda , Neptün ile karşıt açıda.
Ev, yuva, ailevi konular, çocuklarımızla ilgili gündem maddelerimiz bu 3 aylık süreçte etkin durumda. Hayatımızda yeni temeller atmak adına görevler, sorumluluklarımız, iş yaşamında mücadele etmemiz gereken koşullar bizleri bekliyor. Çok çalışmamız ve çok emek veriyor olmamız bekleniyor bizlerden.

21742989_1006147736193650_2378827637930273676_n1.jpg


Neptün- Merkür / Mars karşıtlığı biraz kafamızı karıştırıp, enerjimizi dağıtsa da ; Plüton Merkür arasındaki olumlu görünüm düşüncelerimizde ve kararlarımızda köklü değişimlerin ve dönüşümlerin olabileceğini söylüyor. Evet iki ileri, bir geri gitsek de, sanki yerimizde sayıyor gibi düşünsek de yine de dirençliyiz, karalı ve mücadeleciyiz çünkü AY Akrep burcunda.
Psikolojik olarak AY akrepte bizi zorlayabilir, huzursuzluk verebilir ama iç sesimizin rehberliğine de güvenmemiz gerek bu durumda. Derin bir sezgisellik yaşanacak bu 3 aylık süreçte. Gizli saklı şeyler ortaya çıkacak. Belki bunlar arasında kendi “gizli gücümüz” de olamaz mı?

sonbahar-ekinoksu.jpg


Küllerimizden yeniden doğmak, içimizdeki tohumların çatlaması, kanayan yaraların şifalanması, yaşamlarımızda zorlayarak, hırpalanarak da olsa artık değişimlerin kaçınılmaz olması söz konusu önümüzdeki dönemde.
21 Aralık tarihine dek geçerli olan bu harita ve anlattıkları, Güneş’in Oğlak burcunun ilk derecelerine geçişi ile birlikte yerini Kış Gün dönümüne bırakacak. O tarihlerde zaman kalitesinin en önemli 2 belirteci olan Jüpiter AKREP burcuna, Satürn ise OĞLAK burcuna girmiş olacak. Bu ikisi ve diğer gezegenler ile oluşturdukları görünüm artık yaşamda yerinden oynayan taşların yerine oturduğu, hayatımızda düzen değişimlerinin gerçekleştiği bir dönem olacak.
Hepimize bereketli bir Sonbahar diliyorum.


Hülya Değer Dip. ASA

anetteinselberg

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi