Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

BURÇLARIN GÜN VE GECELERİ


BURÇLARIN GÜN VE GECELERİ konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
burclaringunvegeceleriKoç:Burcunuzun uğurlu günü Salı günüdür,gecesi ise Cuma gecesidir.Bu gün performansınızın güçlü olduğu daha atak ve cesur davranışlarda olabilir, kendinizi başkalarına kabul ettirmede güçlü bir özellik sergileyebilirsiniz.

Boğa:Burcunuzun uğurlu günü Cuma,gecesi Pazartesidir.Bu gün kendinizi güvenceye almak istediğiniz konularda daha rahat hareket edebilir ve yatırımlarınız konusunda daha şanslı olabilirsiniz.

İkizler:Burcunuz için uğurlu kabul edilen gün Çarşamba günü,gecesi Pazar gecesidir. Bu günlerde çevrenizle daha hızlı ve rahat iletişim kurabilir, öğrenmek istediğiniz konularla ilgili çok daha çabuk sonuç alabilirsiniz.

Yengeç:Burcunuzun uğurlu günü Pazartesi,gecesi Salı’dır.Bu günlerde,eviniz ve ailenizle ilgili meseleleri çok daha kolay halledebilir ve yaptığınız çalışmalarla kendinizi ve ailenizi güvencede hissedebilirsiniz.

AslanTongueazar günü ve gecesi Aslanlar için uğurludur. Pazar günleri yeteneklerinizi ortaya çıkartabileceğiniz çalışmalar içinde olabilir ve alacağınız sonuçlarla herkesin övgü ve takdirini kazanabilirsiniz.
Başak:Sizin için en olumlu gün Cuma,geceniz Çarşamba’dır.Cuma günleri yapacağınız dikkat gerektiren detaylı araştırmalardan güzel sonuçlar alabilir ve mükemmel anlaşmalar yapabilirsiniz.

Terazi:Burcunuz için en uğurlu gün ve gecesi Cuma’dır. Cuma günleri bulunacağınız sosyal ortamlarda son derece başarılı ilişkiler kurabilir etkin konuşmalarınızla çevrenizi etkileyebilirsiniz.

Akrep:Cumartesi günü en olumlu günü, gecesi ise Perşembe’dir.Bu günlerde başkalarını etkilemek ve gücünüzü kanıtlamak istediğiniz tüm konularda başarılı çalışmalar yapabilirsiniz.

Yay:Sizin uğurlu gününüz Perşembe, geceniz Cumartesi’dir. Kendinizi geliştirmek, inançlarınızı sağlamlaştırmak, araştırmalarınızı ve kaynaklarınızı büyütmek istediğiniz her türlü çalışmada Perşembe gününü tercih edebilirsiniz.

Oğlak:Burcunuzun uğurlu günü Cumartesi, gecesi Pazar’dır. Bu günlerde, sizi hedefinize ulaştıracak çalışmalar yapabilir, güçlü iradenizle başarılı sonuçlar alabilirsiniz.

KovaTongueazartesi günü burcunuzun uğurlu günüdür. Gecesi ise Çarşamba’dır. Bu günlerde yapacağınız organizasyonlarda ve geleceğinizle ilgili çalışmalarda üstün başarılar sergileyebilirsiniz.

Balık:Burcunuzun en şanslı günü Perşembe günüdür, gecesi ise Cuma gecesidir. Hayallerinize kavuşmak için Perşembe günleri harekete geçebilir ve yapacağınız çalışmalarda şansın sizden yana olmasıyla başarılara imzalar atabilirsiniz.
 
ddf18caa80550b89003c1800176a71c2.jpg


BURÇLARIN GÜN VE GECELERİ

KOÇ BURCUNUN GÜNÜ        :   SALI GECESİ :   CUMA

BOĞA BURCUNUN GÜNÜ     :   CUMA GECESİ :   PAZARTESİ

İKİZLER BURCUNUN GÜNÜ :   ÇARŞAMBA GECESİ :   PAZAR

YENGEÇ BURCUNUN GÜNÜ :   PAZARTESİ GECESİ :   SALI

ASLAN BURCUNUN GÜNÜ    :   PAZAR GECESİ :   PAZAR

BAŞAK BURCUNUN GÜNÜ    :   CUMA GECESİ :   ÇARŞAMBA

TERAZİ BURCUNUN GÜNÜ   :   CUMA GECESI :   CUMA

AKREP BURCUNUN GÜNÜ    :   CUMARTESİ GECESİ :   PERŞEMBE

YAY BURCUNUN GÜNÜ         :   PERŞEMBE GECESİ :   CUMARTESİ

OĞLAK BURCUNUN GÜNÜ    :   CUMARTESİ GECESİ :   PAZAR

KOVA BURCUNUN GÜNÜ      :   PAZARTESİ GECESİ :   ÇARŞAMBA


BALIK BURCUNUN GÜNÜ     :   PERŞEMBE GECESİ :   CUMA

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burçların Yaradılışı Magnetho 0 2,754 07-01-2018, Saat: 15:12
Son Yorum: Magnetho
  BURÇLARIN KARAKTER ÖZELLİKLERİ EvrimBilge 0 2,929 04-12-2017, Saat: 11:16
Son Yorum: EvrimBilge
  Burçların Şifresi Hangi Burç Nelerden Etkilenir? Magnetho 0 3,842 30-10-2017, Saat: 01:33
Son Yorum: Magnetho
  BURÇLARIN YAŞAM AMAÇLARI EvrimBilge 0 4,764 19-10-2017, Saat: 23:56
Son Yorum: EvrimBilge
  Burçların Genel Özellikleri ve Kişisel Davranış Etkileri Emka 0 3,983 29-09-2017, Saat: 02:40
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi