Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Burcunuza Ait Yerlere Yapacağınız Yolculuklar, Yaşam Yolunuza Büyük Katkı Sağlar


Burcunuza Ait Yerlere Yapacağınız Yolculuklar, Yaşam Yolunuza Büyük Katkı Sağlar konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
Burcunuzun özelliklerinde saklı olan yaşam enerjinizi ve potansiyelinizi harekete geçirmeye hazırsanız, şimdiden bu yolculuğunuza başlayabilirsiniz.


Dünyanın her kıtasında, evrensel etkileri yansıtan yüksek enerji bölgeleri vardır. O bölgede yaşayan yerliler buraları varoluşun merkezi  yada dünyanın kalbi olarak nitelendirirler. Bu bölgeler ezoterik yada dinsel kavramların dışında yer alırlar. Herhangi birisi bu bölgenin enerjilerinin kendi sağlığına olan pozitif etkilerini çok rahat gözlemleyebilir. Bu bölgelere yalnız yada arkadaşlarınız yada ailenizle gidebilirsiniz. Orada yeryüzünü dinlemeyi ve güvenmeyi yaşarsınız. Yaşamı ve yeryüzünü kutsamaya yönelik her hangi bir aktivite sizin için uygun olabilir. 

Çalılıklarda yürümek, piknik yapmak, yazmak, sessiz bir yerde yapılacak bir meditasyon, dua,dans, şarkı söylemek, arkadaşlarla yapılacak bir sohbet yada herhangi başka bir şey. Enerji yüklendiğinizi fark edeceksiniz. Aşağıda verilen bölgeler burçlarla simgelenen enerjileri taşıyan bölgelerdir. İçinde bulunduğunuz  burca ait bölgeye yapacağınız bir yolculuk, yaşam yolunuzda daha kuvvetli adımlar atmanıza büyük katkı sağlayacaktır. İçsel yolculuklar kadar enerjilerin yoğun ve pozitif olduğu bu bölgelere yapılan dışsal yolculuklar da önemlidir ve enerjilerinizin dengelenmesine neden olur.

burcanuza-ait-b%25C3%25B6lgeye-yapaca%25...lculuk.jpg
KOÇ : Bu ateş burcunu yansıtan en önemli bölge, Hawaii’de; Mauideki Haleakala Krateridir.İkinci olarak Midway Adası ve son olarak yine Hawaii’de Mauna Loa ve Mauna Kea volkanlarıdır.Yüksek idealler,istekler ve özgürlük duyumu için eşsiz bölgelerdir.

Türkiye’de : Kapadokya yer altı şehirleri
 BOĞA : Kuzey Kaliforniya daki Shasta Dağı birinci çakrayı harekete geçiren etkiler barındırmaktadır. İkinci bölge güney batı Amerika’da, Arizona da kuzey Flagstaff Humphreys uçlarıdır. Üçüncü bölge ise, Strathcona Parktaki Vancouver adasıdır.

Türkiye’de: Eğridir Gölü
 İKİZLER : Meksika’da bir eyalet olan Chiapas ta Palenque bölgesi. Dünyanın merkezi olarak bilinen bu yerin yakınlarında bir çok kutsal yer bulunmaktadır. Bunların başında Oaxaca yakınlarındaki El Tule gelmektedir. İkinci bölge, Kostarikanın Pasifik kıyılarındaki Corcovado parkı ‘dır.Üçüncü yer ise Meksika’da Monterrey yakınlarında Horsetail şelalesidir.

Türkiye’de: Manavgat Şelaleri


 
YENGEÇ :  Bolivya’daki Titicaca gölü ikinci çakrayı harekete geçiren bir bölge olarak ta bilinmektedir. İkinci olarak Peru’nun başkenti Limanın merkezinde yer alan Armas meydanıdır.Üçüncü olarak yine Peru’da Iquitos bölgesidir. Bu nokta Amazon nehrinin doğduğu noktadır.

Türkiye’de: Cennet ve Cehennem Mağarası mersin
 ASLAN : Dördüncü çakraya isabet eden ilk bölge İngiltere de Glastonbury bölgesidir. Burası yeryüzünün kalbidir.Yakınındaki Shaftesbury merkezine kadar ulaşır. İkinci bölge, Berlin’in merkezindeki Brandenburg kapısıdır. Üçüncü bölge ise İspanyada Barselona yakınlarındaki Montserrat bölgesidir.

Türkiye’de: Alaçatı
 


BAŞAK : Güney Afrika’da Cape Town da bulunan Table dağı ilk kutsal alandır. İkinci olarak Johannesburg (Güneş Şehri)yakınlarında The Pilansberg bölgesidir. Üçüncü olarak Lesotho ve Güney Afrika sınırında yer alan Mont-Aux-Sources bölgesidir.

Türkiye’de: Ayder Yaylası
 TERAZİ : Beşinci çakraya isabet eden bölgelerin başında Mısır daki Büyük Piramit bölgesi gelmektedir. İkinci olarak Kudüs’ün doğusunda yer alan Zeytin Dağı gelir. Üçüncü olarak İran da Tebriz bölgesinde Süleyman’ın tahtı olarak bilinen bölgedir.

Türkiye’de: Kleopatra adası
AKREP : İlk olarak Tibet’te bulunan Kailash Dağı yedinci çakraya isabet eden yerlerin başında gelmektedir. İkinci olarak Tacikistan da Pamir dağlarında yer alan Gormo zirvesidir. Üçüncü olarak Hindistan da Ganj nehrinin ağzında yer alan Kalküta’dır.

Türkiye’de: Bozcaada


 
YAY : Bali genel bir saflaşma bölgesidir. İkinci olarak Borobudur Java da dır. Üçüncü olarak Kinabalu dağı gelmektedir.

Türkiye’de: Gökçeada
 


OĞLAK : Avustralya kıtasının kırmızı toprakları olarak bilinen Uluru ve Katatjuta ilk kutsal bölgelerdir. Üçüncü çakrayı harekete geçiren etkileri vardır. İkinci olarak Kuzey Avustralya da Kakadu ulusal parkının içinde yer alan Nourlangie Kayasıdır. Üçüncü olarak Batı Avustralya’daki köpek balığı körfezi bölgesidir.

Türkiye’de: Kaz Dağları KOVA : Ölümsüzlük ve güzellik merkezi olarak bilinen Japonya’daki Fuji Dağı kutsal yerlerin başında gelmektedir. Kuzey ve Güney Kore sınırında yer alan Kangwa körfezi ikinci kutsal alandır. Üçüncü olarak ise Güney Japon adası Okinawa’da yer alan Naha bölgesidir.

Türkiye’de: Datça
 


BALIK : Yeni Zelanda da North Island bölgesindeki Rotopounamu gölüdür. New Caledonia daki Humbolt dağı ikinci kutsal bölgedir. Tasmania ve Antarktika arasında yer alan Macquarie adası ise üçüncü ve son bölgedir.

Türkiye’de: Konya


Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BURCUNUZA GÖRE PSİŞİK YETENEĞİNİZ Magnetho 0 14,419 27-05-2018, Saat: 20:00
Son Yorum: Magnetho
  Burcunuza Göre 2018 Yılında Nasıl Hareket Etmelisiniz? – Burcunuzun 2018 Tavsiyesini EvrimBilge 0 4,091 25-02-2018, Saat: 13:42
Son Yorum: EvrimBilge
  Tanrı'nın burcunuza verdiği görevi biliyor musunuz? Spiritüeller 0 7,754 06-12-2017, Saat: 14:38
Son Yorum: Spiritüeller
  BURÇLARIN YAŞAM AMAÇLARI EvrimBilge 0 5,388 19-10-2017, Saat: 23:56
Son Yorum: EvrimBilge
  Burcunuza Göre Diğer İnsanların İmrenerek Baktığı En Güçlü Özelliğiniz Emka 0 7,468 13-10-2017, Saat: 02:51
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi