Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Cadı Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret


Cadı Olduğunuzu Gösteren 13 İşaret konusu, CADILIK forumunda tartışılıyor.
#1
Heart 
Duydum ki aramızda cadı olduğunun farkında olmadan dolaşanlar varmış. Belki de cadı olup olmadığınızı öğrenmek istiyorsunuz ya da bir cadı olmak istiyorsunuz. Öncelikle kısaca cadı ve cadılık nedir ona bir bakalım.


Cadı nedir?

Cadılık doğanın ve evrenin enerjisini temel alan pagan bir inançtır. Cadılar, kendi gerçekliğini yaratmak için kendi öz enerjisini, doğanın ve ilahi enerjinin gücünü çalışmalarında kullanan kişilerdir. Cadılar her şeyin bir enerji biçimi olduğunu kabul eder. Evrenin işleyişini gözlemleyip, enerjiyi yönlendirme sanatını icra ederler. Şifa, bolluk, koruma, kehanet gibi birçok konu üzerine çalışırlar.
Cadı kelimesi her iki cins için de kullanılır. Cadılık genetik değildir ama doğuştan gelen bir yatkınlık olabilir. Bir kişi hem cadı olup hem de bir dinin mensubu olabilir.

Cadılar ve inançlarını “ Cadılar: Modern Zamanın Bilgeleri “ yazımda daha kapsamlı olarak yazdım.

Cadı olduğunuzu gösteren 13 işaret
Herkesin deneyimi kendine özeldir ama bazı genel ortak noktalar var. Aşağıdakilerin çoğuna evet diyebiliyorsanız muhtemelen bir cadısınız demektir. Kendinizi öyle hissediyorsanız bir cadısınız demektir.
1)Bu yazıyı okuyorsanız:
Patlıcanlı pilav tarifi ararken buraya geldiğinizi hiç sanmıyorum. Bir şekilde merakınız olduğu için veya cadı olduğunuzu düşündüğünüz için bu bloğa çekildiniz; çok da güzel yaptınız.
2) Okült konulara merakınız varsa:
Kadim gizli bilimler, astroloji, tarot, simya gibi konular ilginiyor, okuyor ve çalışmalar yapıyorsanız. Zaten evvel ezelden meraklıydınız.

3)Büyücülükle ilgili hemen herşey sizi heyecanlandırıyorsa:
Filmler, kitaplar, büyüler, dekorasyon, kristaller, botanik, tütsüler…Bunlar evinizin ve hayatınızın bir parçası ise. Kuvvetle muhtemel koleksiyonunuz bile vardır. Salondaki büfede çay takımı yerine iksir şişeleri varsa hiç şaşırmam.
4)Büyü çalışmaları yapıyorsanız:
Büyüye inanıyor,okuyor, araştıyor ve aktif olarak öğrendiklerini uyguluyorsanız. Büyü çalışmaları ve ritüeller yapıyorsanız.
5)Enerjileri yoğun bir şekilde hissediyor veya görüyorsanız:

Etrafındaki enerjinin aktığını, varlığını hissedersiniz. Bir odaya girdiğinizde, bir eşyaya dokunduğunuzda, bir insanın yanına gittiğinizde enerjileri hissedebilir hatta görebilirsiniz.
Doğanın ritmini hissedersiniz. Mevsim geçişleri, ay döngüleri sizi ve yaşamınızı etkiler. Doğanın döngüsüne uyumlu olarak değişimler yaşarsınız. Ayların ve günlerin de bir enerjisi vardır. Pazar ile Perşembe günlerinin hisselerini ayırt edebilirsiniz. Pazartesi kılıklı Cumaları farkedersiniz.
Enerji hassasiyetiniz vardır ve siz etrafınızdaki değişimleri kuvvetli bir şekilde hissedersiniz.
Bu çoğu zaman çok yorucudur. Cehaletin mutluluğunu dilersiniz.
6)Kalabalıklar sizi rahatsız ediyorsa:

Büyük ihtimalle bir empatsınız. Kalabalık ortamlarda rahatsız olursunuz çünkü oradaki enerjiyi sünger gibi çekersiniz ve bu yoğun enerjiler sizi tüketir. İsteseniz de istemeseniz de başka insanların enerjisini okursunuz. Onların mutluluklarını, hastalıklarını, negatifliklerini bünyenizde toplarsınız. Enerji vampirlerinin hedefi olursunuz. Tüm bunlar sizi yalnız kalmaya iter.
Enerji alanınızı korumanın yolları için şu yazıya bi göz atabilirsiniz “ Enerji vampirlerinden korunmanın yolları “
7)Yabancılık hissedersiniz:

Küçüklüğünüzden beri kendinizi diğer insanlardan farklı ve normların dışında hissediyorsanız. Zaten diğerleri de sizde bir farklılık olduğunu görüyor. Burada normallikle çoğunluk gibi olmayı kastediyorum. Siz ne kadar diğerleri gibi olmaya çalışırsanız çalışın işe yaramayacak. Çünkü olduğunuz şey zaten sizin normalinizdir, diğerleri değişiktir ?
Morticia Addams’ın dediği gibi “Normal bir illüzyondur. Örümcek için normal olan sinek için kaostur.”
8)Sezgileriniz çok kuvvetliyse :

Açıklayamadığınız bir bilişiniz vardır. İç sesiniz size rehberlik eder. Kararlarınızı alırken sizi yönlendirir. Birşey olmadan önce hissedersiniz. Tehlikede misiniz iç sesiniz sizi uyarır, biri yalan söylediğinde bilirsiniz.
Bu duyulan ses özden gelir. Sezgi ve biliş duymayı isteyenlere açıktır ama onu duyabilmek için açık kalpli ve fikirli olmanız icap eder. Cadılar, görünenden daha fazlası olduğunu bilir.
9) En basit dilekleriniz bile hızla tezahür ediyorsa:

Ne kadar ufak bir şey olsa bile içinizden geçen bir şeyin hızla gerçekleştiğini deneyimlediniz mi? Evren sizin isteklerinizin boyutu ile ilgilenmez, ne kadar miniş olsa da kitabına uygun bir şekilde dilediğinizde siparişi getirir. Bu bir çikolata olsa bile. Çekim yasası herkes için geçerlidir ama bazıları evrenin akışı ile daha uyumludur ve dilekleri hızla gerçekleşir. Bu doğal büyü yeteneğidir; frekansınızın yüksek olduğunu gösterir.
10)Doğa İle kuvvetli bir bağınız varsa:

Doğaya hayranlık duyuyorsanız, içinde kendinizi evinizde hissediyorsanız,ağaçalara, bitkilere, hayvanlara derin bir sevgi ve bağlılık hissediyorsanız.
Hayvanlarla özel bir bağınız vardır hatta insanlardan daha iyi anlaşıyorsanız.
11)Doğal hava olayları sizi korkutmuyorsa:

Şimşek, fırtına, yağmur, rüzgar gibi doğal hava olayları size kasvet yerine neşe getiriyorsa, enerjileri sizi besliyorsa. Herkes içeri girerken siz kendinizi dışarı atıyorsanız, şimşekler çıktığında çayınızı kahvenizi alıp cam kenarında yerinizi alıyorsanız.
12) Şifalandırma yeteneğiniz varsa:

Cadıların doğal bir iyileştirme yeteneği vardır. Şifa tekniklerine ilginiz olabilir. Ellerinizi kullanarak rahatsızlıkları iyileştirebilirsiniz. Doğal şifa yöntemlerini tercih eder ve etrafınıza tavsiye edersiniz.
13)Ay’ın enerjisine çekiliyorsanız:

Dolunay sizi büyülüyor, Ay’ın enerjisi sizi etkiliyor, döngüleri yaşamınıza yön veriyorsa. İşiniz, ilişkileriniz veya hayatınızdaki başlangıçlar, bitişler Ay’ın döngülerine göre yaşanıyorsa.
Psişik yetenekler:

Bunlara ilave olarak psişik yeteneklere de sahip olabilirsiniz. Cadılara atfedilen bir takım psişik güçler vardır. Oysa her cadı psişik olmayabilir. İşin aslı herkes doğaüstü diye kabul edilen psişik güçlere potansiyel olarak sahiptir. telekinezi,telepati,durugörü, pirokinezi vb.Bu yetenekler bastırıldığı ve kullanılmadığı için körelmiştir. Bazı insanlarda bu yetenekler doğal olarak ortaya çıkar. Yine bazı insanların frekansları diğerlerine göre daha yüksektir ve enerjilerini güçlü biçimde yönlendirebilirler.
Psişik yetenekler ve cadılık biraraya geldiğinde çok güçlü bir karışım oluşturur ve muazzam yetenektir ama her cadı psişik olmayabilir. Psişik olmamanız cadı olmadığınız anlamına gelmez.
Cadı olduğunuzu öğrendiniz. Ya sonra?
Sonrası size kalmış. Olduğunuz gibi kalmaya devam edebilirsiniz ya da yeteneklerinizi geliştirmeyi seçebilirsiniz.Hangi yolu seçerseniz seçin sizi mutlu ettiğinden emin olun yeter.
Sihirle kalın (( Alıntıdır ))
Your Page Title
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Heart Bir Cadı Olduğunuzun 15 İşareti! Ruhaniyet 1 4,817 25-04-2022, Saat: 16:48
Son Yorum: Atiha
  OUIJA - ( CADI TAHTASI ) Magnetho 0 2,765 06-01-2018, Saat: 15:14
Son Yorum: Magnetho
  ORTAÇAĞ AVRUPA'SINDA CADI AVI Spiritüeller 0 3,303 23-06-2016, Saat: 03:55
Son Yorum: Spiritüeller
  İNANILMAZ GÜÇLERE SAHİP 7 CADI Spiritüeller 0 6,330 17-06-2016, Saat: 01:55
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 6 Ziyaretçi