Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Çekim yasası


Çekim yasası konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Hayatımız geçmişimiz,dilek ve isteklerimiz,tecrübelerimiz ,eksiklerimiz ,korkularımız ve almamız gereken yaşam dersleriyle çevrilidir.Geleceğinize yön veren yarınınızı yaşatan sizlersiniz.Şurda bir yanlış anlaşılmadan kurtarayım kendimi : Tabiki mutlak bir kader planı vardır ama şüphesiz ki geleceğimize yön veren bizleriz..

''Kendini seven insanlar başkalarına zarar vermezler '' . Hayatta her şey dönüşümlüdür..Yaptığın her iyilik yüzüne bir gülümseme,her kötülük ise bir hayat dersi olarak dönecektir sana..Sen hiç hata yapmıyor musun ? Diyenleri duyar gibiyim.Cevabı açık. Tabiki yaptım ve belki hala yapıyorumdur.Önemli olan bilincinde olmaktır..Yaşattığımız her şeyi yaşayacağız..Bilerek kimseyi üzmeyin karma borcu yaratmayın kendinize..

Karma borcunu bir kaç örnekle açıklamam gerekirse : Aldatmak,terketmek,kalp kırmak,borç alıp ödememek,kınamak gibi devamı aslında çok olan ama konum tam olarak bu olmadığı için şu an buraya sıkıştıramadığım eylemlerdir.
Geçmişiniz geleceğinize her zaman yön verecektir..Ne yaşatırsanız onu yaşarsınız..
1- İsyan etmeyin. Her insan hata yapar. Affedin. Geçmişe takılmayın.
Dünyada insan ruhuna bahşedilmiş -bence-en kutsal duygusu affetmektir..İnsanları affedin. Size zarar veren herkesi affedin..İnsanlar hata yapar..Kendinizi de affedin. Kendini affetmeyip geçmişe takılan her insan şüphesizdir ki geleceğine her zaman geçmişin tekrarlarını sunacaktır.
''Allah sana kendi ruhundan üfledi '' (Secde Suresi,9.Ayet)
Şimdi unut yaptığın tüm hataları..Şunu bilmeliyiz bu senin eksikliğindi ve daha güçlü bir insan olman için hayat dersleri alman gerekiyordu..
Her aldığın hayat dersi seni daha güçlü bir insan yapar..

2- Yaşattığınızı yaşarsınız.
İnsanlar bencildir ama hayat değil.Birine verdiğiniz her bir acı kalbinizdeki o boşluğu açıklar.Kul Hakkı dinen de affedilmeyen büyük günahlardandır.Daha çok hayat dersi almayı öğrenir ve daha merhametli insanlar olursunuz..
Şunu unutmayın sizi sürekli üzen bir insanla beraber olmakta kendi kul hakkınıza girmektir.''Allah sana kendi ruhundan üfledi'' senden bir tane daha yok.Sen çok özelsin..
İnanın aldattıysanız birini bunu ilerde ya aynı şekilde ya da başka türlü çekeceksiniz..

3- Yaşadığımız her acı birer hayat dersidir.
Daha güçlü bir insan olmak içindir.Her insan bu dünyaya ham, pişmemiş gelir..Yaşadığımız acılar aslında olması gereken acılardı..Bu gün sana atılan bir iftira seni yarın daha donanımlı yapacaktır..Mesela herkese güvenmemen gerektiğini öğreneceksindir .Aldatıldığın zaman affetmeyi öğreneceksin belkide..Yaşadığımız acılar öldürmez..Güçlendirir.
Şimdi yaşadığın her acı için şükret..Sen daha güçlü bir insan olsun çünkü.

4- Pozitif düşünün.
Her şeyin iyi olacağına dair...Eğer geçmişin olumsuzlarını takıntı eder ve tekrar yaşanacapına inanırsanız inanın yaşarsınız.''Ben erkeklere güvenmiyorum '' diyen bir kadının sürekli aldatılması gibi..Negatif enerjide kalırsanız hayatınıza hep olumsuzlukları çekeceksiniz.

5- Güç sizin elinizde. Siz özelsiniz. Kendinizi sevin.
Kendi sevmeyen insanlar acı çekmeye ve depresyona daha yatkındır.

6- Korkularınızı yaşarsınız.
Korku en çok yayılan enerjilerdendir. Korkmayın. İnanın başınıza gelicektir..Aldatılmaktan korkan bir kadın aldatılacak..
Terkedilmekten korkan bir erkek terkedilecektir.
Çünkü burada eksiksiniz..Korkular eksikliktir..Bu konuda hayat dersi almanız gerekecektir.

7- Büyük konuşmayın ve insanları kınamayın.
Kınadığınız her şey aslında sizin ''kendinizdeki korkularınızdır'' Bilinç altında bu böyledir.Kınadığınız davranışların hepsini yaşamadan ölmeyeceksiniz..İnsanların hatalarını düşünmeyin artık.Kendinize odaklanın.. Belkide o hata onun hayat dersidir..Kınamayın.Yaşam yasalarında da dindede kibire egoya yer yoktur.Kendinize yoğunlaşın..Her insanın bir yaşam dersi vardır..

İçinize dönün..Bol bol dua edin..Rahatlayın
Affetmeyi öğrenin..Karma borcu yapmayın.

Pozitif düşünün.
Sevgiyle kalın..

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Çekim Yasasını Kullanarak Gerçek Ruh Eşinizi Bulmanızı Sağlayacak 4 Basit Teknik Spiritüeller 0 3,065 01-10-2018, Saat: 20:09
Son Yorum: Spiritüeller
  Hayatınızı Değiştirecek 7 Shiva Karma Yasası Emka 0 3,762 03-06-2018, Saat: 21:23
Son Yorum: Emka
  Ruh İkizleri Arasındaki Çekim Gücü Emka 0 4,123 09-05-2018, Saat: 15:39
Son Yorum: Emka
  Hayatta Başarının 7 Ruhsal Yasası Emka 0 4,605 09-05-2018, Saat: 12:31
Son Yorum: Emka
  ÇEKiM YASASINI KULLANARAK iSTEDiĞiNiZ ŞEYi ÇEKMEK Archilles 0 2,908 07-12-2017, Saat: 17:48
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi