Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret


Daha Yüksek Bir Bilinç Düzeyine Ulaştığınızı Gösteren 5 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Herhangi bir şüphenin ötesinde bildiğimiz bir şey varsa, tüm yaşamın evrimsel bir süreç olduğudur. Her şey, en küçük parçacığın varlığından evrene bir bütün olarak evrim sürecindedir. Ölümsüzlük ise tek gerçek. Genişleme noktasıdır. Tek soru, bilinçli ya da bilinçsiz olarak gerçekleşip gerçekleşmediğidir.

İster atletik ister entelektüel, isterse manevi olsun, herhangi bir takipte olduğu gibi, belirli bir miktarda uygulama yapıldıktan sonra belirli işaretler ortaya çıkmaya başlayacak ve davranışlarınızda olması gerektiği gibi ortaya çıkacaktır.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...d5aed0.jpg


İşte size daha yüksek bir bilinç seviyesine ulaştığınızı gösteren 5 davranış.

1. Dedikoduya İlgi Kaybı

Uyanmaya başladığınızda, özellikle dedikodu şeklinde geldiğinde, olumsuzluk daha belirgin hale gelir.

2. Yıkıcı Alışkanlıklara İlgi Kaybı

Kısa vadeli ve uzun vadeli memnuniyet arasındaki fark kendini ortaya çıkarmaya başlar. Şu an size 'iyi' hissettiren bazı şeyler (dedikodu alışkanlığında olduğu gibi) uzun vadede daha iyi bir zihniyete yol açmaz ve bunu fark etmeye başlarsınız. Her şey anlamsız gelir.

3. Daha Fazla İş (Oyun), Daha Az Stres

Sen daha fazlasını yap. Bir zamanlar olduğundan daha etkili birisin, çünkü daha çok varsın. Yapmamanız gereken şeyleri düşünmüyorsunuz, yapmanız gereken şeyleri yapıyorsunuz ve bunu da iyi yapıyorsunuz. Çoğu şeye eşlik eden, stresi hafifleten  kendinize ve çevrenizdeki başkalarına daha fazla sevinç getiren iç duygunuz var.

4. Daha Fazla İşbirliği, Daha Az Rekabet

Kendini kanıtlama ihtiyacı azalmaya başlar. Çünkü her şeyi (görünüş, gelir, beceri seviyesi) karşılaştırmak eğilimi azalmıştır, elinizde olan görev ne olursa olsun, yaşamın kendisi bile daha açık hale gelir. “Kazanmak” için daha az ihtiyaç olduğu için, işbirliği bunun yerine ortaya çıkmaya başlar ve başkalarına yardım etme eyleminde kendinize de yardım ettiğinizi fark edersiniz.

5. Takdir


Son noktadan sonra, hedefleri takip etmeyi bırakmasanız da, tamamlanmalarının size sağlayacağı “mutluluk” a daha az odaklanırsınız ve bunun yerine, kendinizi daha önce basamak taşları olarak aldığınız küçük şeylerin çoğunu takdirle karşıladığını görürsünüz. Dünyadaki neyin doğru olduğunu ve bunun nesi yanlış olduğunu görmeye başlıyorsunuz ve bu minnettarlık size hem kendiniz hem de “düzeltme” çalışmalarına devam etmek için enerji ve vizyon kazandırıyor.

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 5,025 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Yüksek Bilince Ulaşmanızı Sağlayacak 10 Büyük Gerçek Emka 0 1,955 08-11-2018, Saat: 14:44
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 3,392 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 3,088 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 3,394 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi