Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DÜNYANIN MANYETİK AĞI ve DNA


DÜNYANIN MANYETİK AĞI ve DNA konusu, KRYON forumunda tartışılıyor.
#1
Manyetik Ağ ve Siz

Dünyanın ağ (ızgara) sisteminin amacı özeldir. O, ince ayarlanmıştır, ve sadece tek bir nedenle mevcuttur : İnsan düzeni için !. Siz bunu, gezegenin fiziğinin jeolojik niteliği olarak düşünseniz bile, o bundan daha fazlasıdır. O bir DNA dağıtım makinesidir ! Ağ sisteminin yaptığı budur. Ağ, İnsanlığa İnsandan – İnsana konuşur ve o sizin kişisel olarak kim olduğunuzun bir parçasıdır. O, hem sizi ayırmaya (diğerlerinden ayrı tutmaya), hem de sizi birleştirmeye yardım eder. O size düzenler, meydan okumalar, çözümler ve sevgi verir. Siz Tanrıyı düşündüğünüzde bile, bu onunla ilgilidir. Bazılarınız şöyle diyecektir, “Kryon, spiritüalitenin alanına giren fiziğin kavramını sevmiyorum. Dünyanın ağının spiritüalitenin bir parçası olmasını sevmiyorum. “. Sizler yaratıcılar olduğunuz için sizden önceki her şeyi her şeyi yarattınız, buna test, dualite, kontratlar ve onları sizin hücresel yapınıza sağlayan/ileten makine de dahildir. Ruhu realitenizden ayıramazsınız. Ruhun bir şekilde fiziksel olanın üzerinde olduğuna inanmak istersiniz, ama gerçek şu ki, Ruh tüm fiziksel olanın merkezidir. Tanrı’yı hiçbir şeyden ayrı tutamazsınız !

Sizin DNA olarak adlandırdığınız şeyin bazı niteliklerini açıklayacağız. Gezegenin manyetik ağı komplikedir, ancak yıllardır İnsanlığa esas olarak bir dağıtım sistemi olarak kalmıştır. Onun yaptığı şeyler ile ilgili çok az değişiklik olmuştur, çünkü İnsanlık ağın değişebilir bir şey olduğunu düşünmek için asla “yukarıya” bakmadı. İnsanlık hücresel seviyedeki gücüne sahip çıkmak için veya yaşamlarında neyin değişebilir olduğunu düşünmek için asla niyet etmedi. Eskinin kahinleri bile sizin her şeyi değiştirebileceğiniz bilgisini verdiler, ama siz bunu yapmadınız. Sadece görünür şekilde, yarattığınız planın 11 ci saatinde, realitenizi değiştirmeye karar verdiniz ve bunu yaptınız. Bunu gerçekleştirmek için, ağ – değiştiren bir grup 1989 da geldi, bu benim için şimdidir. Sizin zaman çerçevenizde, manyetik ağın kayması başladı ve şimdi siz bunun nedenini biliyorsunuz. Dünyanın yeni realitesini yaratma niyetiniz manyetiklerin “makinesinin” sizin üstün olmanıza izin vermek için değişmesini talep etti.

Dünyada barışı başarmak için – çözümlerin başlaması için – sizin kim olduğunuzun özünü değiştirmek için – daha uzun ömür için – açığa çıkmış bilim için – Ruhun İnsan Varlıklara normal bir hayat olayı olarak konuşmasını sağlamak için, Sizin DNAnızla konuşan manyetiklerin duruşu ile yapılan tüm iletişimin “değişmesi” gerekiyordu. Ve böylece ağ sistemi hareket etmeye başladı ! Onu siz harekete geçirdiniz ! Kendilerini ışık işçileri olarak adlandıranlar bunu hissettiler, ve spiritüel olanlar bunu hissettiler. Ağ kademeli olarak değişmeye başladı ve sonra hızlandı. Ağın etkin değişimi, sizin bir kumpas ile ölçebileceğinizden çok daha büyüktür. Ley hatlarının en spiritüel yönleri, onların şekilleri, uniformlulukları, diğer ley hatları ile eşzamanlılıkları yeni bir düzen ve yeni bir dünya potansiyeli yaratmak için değişti. Bitirmek yerine, siz bu değişim dalgasına bindiniz ve onun tamamlanmasının bir yıl uzağında (şimdi birkaç ay uzağında) burada oturuyorsunuz, ışıkişçileri ! Bazılarınızın ağın hareketini hissettiğini biliyoruz. Sizin endişenizi biliyoruz, ama hareket yatışırken yerlerine oturmaya başlayacak şeyler vardır ve manyetik enerjinin yeni duruşu bir sona yaklaşıyor, bu son duruş gezegeni farklı etkileyecek ve sonunda kararlı hale gelecek.

Size ağdan sözedeyim. 4 ncü boyutta (insan boyutluluğunda, iki DNA ipliğine sahip olduğunuzu söylediniz (döngü veya toroid (yumru, silindir)). Sizin 12 ipliğe sahip olduğunuzu söyleyenler size çok boyutlu bilmecenin 4 boyutlu tanımını veriyorlar. Gerçekte sadece iki adet biyolojik iplik vardır. Diğerlerinin hepsi, 4 ncü boyutta görülemeyen, tanımlanamayan ve sözedilemeyen on tanesi görebildiğiniz iki ipliğin içindeki tabakalardadır/katmanlardadır. Onlar ilave iplikler ya da döngüler ya da silindirler değildir. Onlar biyolojik olan ipliklerin üzerinde yatarlar, onların bir çoğu sizin görebildiğiniz ipliklerle biyolojik olarak arayüzey oluştururlar. Böylece, diğerlerinin üzerinde boyutlararası veçheleri ile diğer on tanesiyle birlikte gerçekte 12 iplik vardır. 12 sayısına böyle ulaşıyorsunuz
.
Size DNA nızdan bahsedeyim. O manyetiktir ve bundan dolayı ağa yanıt verir ! Manyetiklerle, yerçekimiyle, zamanla ve maddenin yerdeğişimi ile ilgili : Burada asla çözülemeyen bir bulmaca vardır. O asla sizin eski 4 boyutlu paradigmanızda bulunamazdı. Şimdi, aniden bu yeni enerjide, biliminiz maddenin her bir atomunun kalbinde en az 11 boyut olduğunu anlamaya başlıyor. (Biz size 12 boyut olduğunu söylemiştik). Ve aniden siz ayrıca zamanın bile değişken olduğunu anlamaya başlıyorsunuz. Daha sonra, maddenin bir yerden başka bir yere yerdeğişiminin bu eşitliğin bir parçası olduğu bilgisi olacak. Nitelikleri yerçekimi, manyetikler, zaman ve maddenin konumu olan tek bir özel formül vardır. Bunların hepsi, keşfedildiği ve anlaşıldığı zaman, fiziğin “ana cevheri” olacak olan büyük bir dansta biraraya gelirler. Hazır olduğunda, bu bilgi size verilecek, ama şimdilik, size bunun DNA nız için nasıl çalıştığının “modelini” anlatayım.

DNA – Astrolojik Enerji
Güneş sistemi hareket ederken, kendi bölümleri arasında farklı çekimsel nitelikler ve etkin modeller yaratır. Güneşin etrafındaki her bir gezegen kendi rotasında bağımsız olarak döner ve zamanın her bir bağımsız dakikası süresince, bu çekimsel senaryo güneşinizin etkisi altında manyetizmin ve çekimin farklı bir düzenini yaratır. Sizin seçtiğiniz zaman çerçevesinde – bu zaman çerçevesi son iki yılda büyük miktarda kaydı – yörüngelerin merkezinde olan ve bundan dolayı yerçekimsel kaynağın kaldıraç/dayanak noktasında olan güneşe gönderilen bir model vardır. Gezegenlerin (Dünya, ve sizin ayınız da dahil gezegenlerin aylarını kapsar ) hareketleri vasıtasıyla gelişen manyetik/yerçekimsel model, her zaman güneşten dünyaya geçen solar rüzgar – enerjisi olarak adlandırdığınız enerji yoluyla dünyaya gönderilir. Solar rüzgar onu dünyanın manyetik ağına gönderir, solar rüzgar ve ağın ikisi de manyetik olduğu için, bilgi rüzgarın ve ağın alanının etkisiyle transfer edilir. Bundan dolayı, ağın modeli her gün değişir ! Dünyanın manyetik ağının Dünyanın fiziğinin bir ürünü olduğunu kaydetmek ilginçtir, ancak onun sizin için amacı İnsan DNA sı için bir iletişim makinesi olmasıdır. Bu, fiziksel dünyanın nasıl İnsanlık için işbirliği ile canlı olduğunun bir başka örneğidir.

Doğum anınızda DNA nıza damgalanan şeyin niteliklerinden biri Dünyadaki en eski bilimdir ve siz ona astroloji dersiniz. Size astrolojiyi açıklayan bilimi henüz şimdi verdik. Onun bilimi tam olarak anlaşılmamıştır ve bilinmiyor, ancak o bir bilimdir. Manyetikler, yerçekimi, zaman ve maddenin konumu ile ilgili “ana cevher” fizik formülü bilindiği zaman, bu astrolojiyi açıklayacak. Bu arada siz gezegene geldiğinizde, DNA nıza damgalanan – boyutlararası katmanlardan biri üzerine – bu astrolojik bilgidir, doğduğunuz andaki güneş sisteminin manyetikleri ve çekiminin modelidir. Astrolojik terimlerle bu modele verdiğiniz isim (burç isimleri), bir düzen, kişilik tipi, İnsan neden ve etkisine reaksiyon tipi tesis eder. O manyetik/biyolojik bir düzendir, bildiğiniz gibi, ömür boyunca devam eder, güneş sisteminin yarattığı şeylere reaksiyon vermenize neden olur ve bu reaksiyonlar astroloji ve diğer bazı yöntemlerle tahmin edilebiliyor.

DNA – Hayat Dersi
Aynı zamanda boyutlararası DNA nızın bir diğer katmanında, “hayat dersi” gelir, kontratlar değil, karma değil, ama hayat dersleri. Sizin en zayıf noktanız nedir ? En çok neye tepki gösterirsiniz ? Sizin amacınız nedir? Bazılarınız buraya otoriteye çok derin tepkilerle geldiniz. Bazılarınız spiritüel örtülerle geldiniz. Hayat dersi karma değildir. Daha önce enerjiniz ile yapmış olduğunuz şeyden gelişen büyük bir önemli noktadır. Bazılarınız bolluk konuları ile başa çıkmak zorunda kaldığınız bir hayat dersi ile geldiniz. Bazılarınız sadece sevgi ile ilgili bir hayat dersi için geldiniz. Sevgi etrafında kendiniz için ne yarattınız : başka bir için sevgi, çocuklarınızın sevgisi, anne – babanız için sevgi ? Kendiniz için ne yarattınız ? Hayat dersi nedir ? Siz kimsiniz (gerçekte) ?. Bunların hepsi DNA nıza damgalanmıştır – seçiminiz, modeliniz, izniniz. Kontrat sadece bir başlama düzenidir. İçinde yaşamanız için realitenin bir çatısı olmalı – sizin değiştirebileceğiniz bir çatı – bir başlama duruşu. İşte daha önce size söylemediğimiz konuşulmamış bir şey : Siz realitenizi değiştirirken, hepiniz kontratınızı değiştirirsiniz. Birlikte – yaratmanın en derin parçası, asla gerçekten anlamadığınız kayıp bölüm bunu sizin kendiniz ile birlikte yaptığınızdır ! O prosedüre ait değildir. O, sahip olduğunuz realitenin “niyetine” sahip çıkmanızdan daha fazla bir şey gerektirmez . O sadece açılan bir yapıdır. Bundan dolayı, o değişebilirdir. “Bir kontrat imzaladım ve bunu ve şunu yapmam lazım” diyenleriniz bu ve şunun ne olduğunu yanlış anlıyorlar. Bir kontrat üzerinde kaç imza bulunur? İki ! Bunu kiminle imzaladınız ? Kendinizle ! Bundan dolayı, kontratı değiştirmeye niyet ettiğinizde, her iki imza da eşzamanlı olarak değişir. Dizayn ettiğinizi düşündüğünüz yolda ilerlemek için ve o yoldan ayrılıp yeni bir yolu dizayn etmek için sahip olduğunuz gücü anlayabilmeniz için size bu metaforu verdik. Ancak başlama kontratı size bu gezegenin manyetik ağı ile verilmiştir. Karma başka bir şeydir.

DNA – Karma
Karmayı belki sizin tanımladığınızdan farklı bir şekilde tanımlıyoruz. Biz onu “bitirilmemiş enerji” olarak adlandırıyoruz. O istediğiniz herhangibir anda birkaç yöntem ile bitirilebilirdir. Buraya ilk geldiğimizde, karmanın bu niteliğini geçersiz kılma – bitirilmemiş enerjiyi bitirmek – yeteneğinizden bahsetmiştik. Sizin geçmiş olarak adlandırdığınızdan gelen bu bitirilmemiş enerji, (biz bu geçmişi şimdi olarak adlandırıyoruz.) tam bir şey okuduğunuz veya duyduğunuz yerde bugün bile çoğunuzun önünde uzanmaktadır. Siz onu asla anlamadınız. Bazılarınız onu kötü bir durum olarak gördü. Bazılarınız onun daima sizinle olacağını kabul ettiniz, sadece basitçe duruma sahip çıkarak onu geçersiz kılabileceğinizi bir an için bile anlamadınız. Ancak karma eski enerjideydi, işaretleyici size bu tarzda göndermeden önce. Size bir sır vereyim, bunun bir kısmının şimdi hissedilebilmeye başlamasına izin vermek için. Eski enerjideki eski İnsan ile yeni enerjideki yeni İnsan arasındaki farkın ne olduğunu biliyor musunuz? Bu fark DNA dadır! Size bu yeni bilgi parçasını vereyim : Saf – doğan Indigo çocuklar karmasız doğdular! Şimdi, Indigolara ve onların ne yapmaya çalıştıklarına bakın. Onların nasıl davrandıklarına ve nasıl tepki verdiklerine bakın. Bu bilgi çocuklarda gördüğünüz şeylerle ilgili çok şey açıklayabilir…ve bu bitirilmemiş enerji ile ilgili değildir. O yeni iş ile ilgilidir.

İndigoların niteliklerinden biri sizin sahip olmadığınız bir görüş ile doğmalarıdır ve siz hala buna bir isim koyamadınız. Bu, sizin asla sahip olmadığınız, onların DNA katmanlarındaki bir şeydir.Eğer isterseniz ona hayat dersi deyin. Ben ona dünya dersi diyeceğim. İndigolar bir amaç için buradalar – kollektif olarak , ve onlar bunun ne olduğunu biliyorlar. Bu Yeni Kudüs’ü yaratmaya başlamaktır. (Kryon’un Dünyada barış için kullandığı metafor).
Eski enerjide, DNA içinde dünyaya özel olan yerleşik bir nitelik asla yoktu, ve şimdi var. Yerli insanlarınız onu öğrenmek zorundaydı, ve sizin modern toplumunuz onu fırlatıp attı, ama yeni çocuklar onunla, bütün olarak geliyorlar. Sizin karmik dersleriniz, kontratlarınız ve karma, bunların hepsi sizinle ve sizin kişisel gelişiminizle ilgiliydi. Şimdi, aniden, İndigolar dünya için ne yapabilecekleri tam bilgisini taşıyorlar ve bu onların çoğu için tutku olacak.

DNA – Yeminler
Yeminlerin ne olduğunu anlayanlarınız geçmişinizde Tanrıya verdiğiniz sözlerin, kişisel olarak siz ile Tanrı arasındaki enerjiyle ilgili, başlamış olduğunuz şeyin bir devamı olarak doğumunuzda size yerleştirildiğini bilir. Bir yeminin enerjisi kadar güçlü hiçbir şey yoktur – Tanrıya verilen bir söz ; “Sevgili Tanrım, sana odaklanabilmek için fakir olmaya söz veriyorum” İşte, sözünüzü gerçekleştiriyorsunuz! “Tanrım, sana konsantre olmak için, asla insan ilişkilerine girmemeye söz veriyorum. Bekar kalmaya and içiyorum.”
Sonra,şüphesiz, siz bu söze sadık kalmadığınızda suçlu hissedersiniz. Bununla ilgili sizle bir çok kez konuştuk ve bunun bazılarınızda aktif olduğunu söyledik – o geçici bir şey değildir. Bu yemin enerjisi etkin bir yolla sizin DNAnıza yerleştirilir. O, bir kitapta yazan keşfedilmeye hazır bir şey değildir. O gerçektir ve aktiftir ve sizi her gün dürter. Size vermiş olduğunuz sözü hatırlatır. Bunu size daha önce söyledik : Siz onu nötralize edebilirsiniz ve değiştirebilirsiniz. Eski enerjiden yeni enerjiye hareket edebilirsiniz. Bu zor değildir ve sadece “niyet” gerektirir. Hatırlayın, niyet bir istek değildir ; o İlahiliğinize sahip çıkmaktır. Niyet her zaman sahip olduğunuz ve sahip olacağınız bir şeydir. Niyet her zaman mevcut olan kişisel rafınıza uzanmak ve siz buraya gelmeden önce dizayn ettiğiniz ve gereksiniminiz olan şeyleri almaktır.

Aşı – Kendi Kendine DNA Değişimi
Ağ değiştirme grubu 1989 da geldiğinde size bir kavram vermiştik. Aşı sözcüğünü söylemiştik ve bu büyük bir karışıklık yaratmıştı, öyle değil mi? O çok güçlü bir spiritüel alettir…hafife alınmamalıdır. Ondan çok fazla söz ettiğimizi işitmeseniz bile, aşı elde edilebilir bir şeydi ve hala da öyledir. Spiritüel olarak değişmek için – ifşa ve kavramaya sahip olmak için – İnsan tarafından izin verilen bir amaca yönelik bir aşılanma idi. O asla Tanrı tarafından veya başka bir varlık tarafından verilen bir şey değildi. O sizi yüksek benliğinize daha iyi bağlayan içinizdeki yeni bir şeye izin veren sizin enerjinizdendir…Sizin alet kutunuzda her zaman varolan bir alettir.

Ancak, şimdi, bu aşı yeni enerjide bir süreç olarak değil, doğal bir “sezgi” olarak görülmekte. Siz hepiniz geçmişte olmadığınız bir şey olabileceğiniz sezgiye sahipsiniz. Söylediğimiz şey şudur : O 1989 da yeni bilgi iken…devrimci ve anlamı içinde anlaşmazlık ile dolu, şimdi siz sadece kendinizi değiştirme kavramının farkında değilsiniz, bunu nasıl yapacağınızın bilgisinin aktif olarak peşine düşüyorsunuz.

Biz sadece, “değişmek için izinin aşılanması” dedik. Neyi değiştirmek ? DNA nızı ! Belki de bulmaca şimdi daha berrak olmaya başlıyor ? Tartışmakta olduğumuz bu niteliklerin hepsinin manyetik damgalarını, istediğiniz herhangibir yolla değiştirme yeteneğiniz var. O kendinizi spiritüel DNA seviyesinde değiştirmek izninin aşılanmasıdır…

Geleceğin Zaman Çerçevesi – Nümerolojideki Potansiyeller
Bir zaman çerçevesi açıklayacağım. Bunlar kehanet değildir. Doğrusu, onlar hakkında bilgi sahibi olduğunuz enerji potansiyelleridir. Neyin olmakta olduğunu ve potansiyel olarak neyin olabileceğini açıklayacağım. Bunların hepsi şimdidedir. Ağ hemen hemen tamamlanmıştır. Kryon ağ grubunun burada bulunması için bütün neden hemen hemen bitmiştir.

2000 yılı bir kutlama yılıdır. Bazılarınızın bunu hissetmesine ve 2000 de bazı şeyler olmasına rağmen, o çoğunlukla kutlama ile ilgiliydi. 2000 yılında “yerine – yerleştirme ve zamanı işaretleme” olarak adlandırdığımız büyük bir iş vardı. Ancak, 2001 yılı farklıdır. 2000 “iki” nin yılıdır. 2001 “üç” ün yılıdır ve bundan dolayı katalizör bir yıldır..potansiyel enerjinin yaratılması ile ilgili.

Katalizörün bir unsur veya enerji olarak tek başına tanımlanması hiçbir şey yapmaz. Ancak başka uygun bir unsur ile birleştiği zaman, bu iki unsurun ikisinden farklı şeyler yaratır. Eğer uygunsa, biri diğerini kataliz eder, ikisi bir üçüncü enerjiyi yaratır..ikiden üçe geçer. Üç yılı İnsan Varlığının bu yeni yaratıcı enerjiyi anlamaya başladığı katalizör yıldır. Katalizör işaretleyicinin geçişinin enerjisidir. ( İşaretleyici yeni binyıldır).

2001 yılı gerçekten, işaretleyici idi, çünkü sıfır yılına sahip değildiniz. Bundan dolayı 2000 de işaretleyicinin geçişinden sözederken, bir yılı kutladığınızı gördük ve sonra çalışma başladı. Böylece, bu yıl yeni enerjinin yaratılması ile ilgilidir. Bu yıl tutkularınızı değiştirme, çözülemeyen konulara çözümler bulma, yıllardır düşündüğünüz şeyleri tamamlama ile ilgidir.

Dinleyin : 2001 de yaratılan enerji 2002 ve 2003 geldiğinde otomatik olarak gitmez. Onları şimdideki katmanlar olarak düşünün. Bundan dolayı, katalizör enerji sizin daha sonra tutacağınız ekilmiş bir tohum olabilir. Onu, algıların değişmesine izin veren DNA nın başka bir güçlenmesi/zenginleşmesi olarak düşünün. 2001 de kaçınız bir katalizöre sahiptiniz? Kaçınız bir çözüm enerjisinde oturdunuz? Kaçınız belirsizliğin enerjisinde oturdunuz? Siz buraya gelmeden önce raflara yerleştirmiş olduğunuz potansiyellerinizi görebiliyoruz. Sizin gerçekten istediğiniz şey nedir? Realitenizde mümkün olan imgeleyebileceğiniz hemen hemen her şey gerçekte önceden oradaydı, ona sahip çıkmanızı bekleyerek. Sizin vizyonlarınız uzayda bir yerlerde değil, tam şimdidedir…siz boyutlararası hale gelirken sizin keşfetmenizi bekleyerek.

Işıkişçisi, spiritüel kişi, Kaynağı arayan, havai şeyleri isteme, çünkü bunun nasıl çalıştığını anlayan İnsanda büyük bilgelik vardır. Yükselişe geçme niyetinin doğru rafı aramak olduğunu gerçekten anlayan İnsan Varlık kutsanmıştır.! Bazılarınız uygun raftan tezahür ettirdiniz ve burada yeni realitede yaşıyorsunuz. Bazılarınız hala onu arıyorsunuz, ve sizin asla yalnız olmadığınızı söylüyoruz. Her zaman burada sizinle birlikteyiz, başka tür bir realiteye nasıl hareket edileceğini keşfetme sürecinde size yardım ederek. ..
Bundan sonraki yıl 2002. Nümerolojiye bakın : o bir” dört” yılıdır, “dört” ün yılı. O fiziksel ve temeldir. Bu yıl ne getirir ? 2002 ağın tamamlanacağı yıldır, bu zamanda ince – ayarlanmış olacak. 2002 yılında ağ grubunun gidişini kutlayacağız. Bu kardeşler, dünya üzerinde yeni İnsan potansiyeli için manyetik bir nitelik ile 12 yıldır ağı pozisyonuna getirmek için çalışıyorlar. Bu grup 2002 Aralığında buradan ayrılacak ! Ağ ayarlanırken bazılarınız bu kaymayı çok derinden hissettiniz ve size 2002 nin sonunda, bazılarınızın onun yerleşmeye başlamasını hissedeceğini söylüyoruz. Bir on yıldır yapmaya çalıştığınız şeyi sonunda elinizde tutacaksınız.
Şimdi zaman çerçevesini ve onun neden bu kadar güç olduğunu biliyorsunuz. Şimdi, tezahür ettirmek için sizin olduğunu sezgisel olarak hissettiğiniz şeylerin neden tezahür etmediğini veya birlikte yaratılmadığını belki biliyorsunuz. Aradığınız şeyler – yeni spiritüel tutkularınız – yerleşmek üzere ve onları yaratmanıza izin verin. Bazılarınız son yıllarda şaşkın, takılıp kalmış hissettiniz ve Ruhtan yardım ve açıklama istediniz. Sizin talebiniz ve sesiniz işitildi :” Yeni enerjide niye biz bunları gerçekleştiremiyoruz?” Size neden olduğunu söyleyeyim : Şimdinin enerjisinde, sabırsızlık yoktur. Sevgili İnsan, tatilin tadını çıkar. Çünkü daha sonra çalışıyor olacaksınız. 2005 te yeni enerji başlayacak- Kryon’un gerçek çalışması başlayacak ! 2005 te, , kararlı bir ağ ile enerji kararlı olduğunda, bir çok şeyi hissetmeye başlayabilirsiniz. Bu, değişim yılının numerolojisine sahip olmasına rağmen, şeylerin takılıp kalmış olmasının hayal kırıklığından, şeylerin çok hızlı hareket ettiği realiteye değişim vardır. Bu potansiyeller her biriniz için farklı tezahür eder, ancak bu enerjinin görünüşü bilinmelidir.

Ve şimdi, 2008 e doğru gidelim, 2008 de büyük bir potansiyel vardır ! Bir çok seviyede, bir çok yerde, özellikle evrenin merkezinde çözümler bu zamanda elde edilebilirdir. Bunun gerçekleşmesi için – bizim gördüğümüz potansiyeli yaratmak için – zamanınızın geçmesi gerekiyor. Şimdiki liderler, barışı tezahür ettirme potansiyeli için uygun liderler değildir. Onlar belki bir çok kez değişebilir. Siz bu onyıl boyunca ilerlerken, en sonunda birileri yerlerini alacak, ellerinde “Dünya tutkusu” olan birileri İndigoların enerjisine sahip olanlardır ! Onlar farklı düşünecekler, ve onların Dünya dersi Yeni Kudüs’ü (barışı) yaratacak! Bu sadece bir potansiyeldir ve bunu daha önce söylemiş olduğumuz gibi, onu ilerletmek veya geciktirmek sizin gücünüz dahilindedir. Ancak şimdide, onu 2008 de görüyoruz.

Eski ve yeni enerji arasındaki fark nedir ? İnsan Varlıkların kendilerine bakma yetenekleri ve İnsanlığın soğan katmanlarını soymaktır – dualitenin etkisini azaltmak – “Ben spiritüel/manyetik/biyolojik bir varlığım ; bundan dolayı, kendi DNA mı yeniden programlayabilirim ve etrafımdaki olanakları/kaynakları kullanabilirim – bilimi – yeni biyolojiyi – yeni kimyayı – yeni spiritüel bilgiyi – kendimi kendi güçlü niyetim ile değiştirmek için enerji üzerine yazılmış olan kitapları.” demek için örtüye/perdeye ulaşmak. Size bugün verilen bütün aletler uygundur. Sizin geleceğinizi değiştirecek olan bu aletlerle ne yaptığınızdır.

Size, sizin en astrolojik düzeninizin DNA manyetik örtüsü olduğunu söyledik. Bazıları şöyle dedi, “Kryon, Ben burcumu değiştirmek istemiyorum. Kim olduğumu seviyorum,”. Size şunu sorayım : geriye doğru giden/kötüye giden bir şey tarafından etkilenmemeyi nasıl istersiniz ? Bu sizin almanız için bir armağandır. Burada konuşmakta olduğumuz şey budur. Bu başka bir şey olmakla ilgili değildir ; bu sizi bloke eden nitelikleri temizlemek ile ilgilidir.

Bazılarınız hayat dersini önceden değiştirdiniz, ve bazılarınız kontratlarınızı bile değiştirdiniz. Bunu nasıl bilebilirsiniz? Size şunu sorayım : On yıl önceki tutkunuz neydi ? ve şimdiki tutkunuz nedir? Yetişkin olmanın olgunluğundan sözetmiyorum, sizin spiritüel bilgeliğinizden sözediyorum. Geçmişte tutku hissettiğiniz şeyleri metaforik bir rafa koymanıza neden olan bu yıllarda size ne oldu ? Şimdi, siz burada farklı bir şeyler yapıyorsunuz. Neden ? Bu, İnsan Varlığının kim olduğunun bir kavrayışıdır – kontratını değiştirmek için manyetik niyetin aşısını anlayan bir İnsan – olmak istediği şeyi olmak için – realitenin rafını araştırmaya başlamak için – tüm potansiyellerin aynı anda mevcut olduğu şimdideki boyutlararası yer.

Bu manyetiktir. Bu DNA nın yeniden programlanması ile ilgilidir ve evet, o şaşırtıcıdır da. Bazılarınız “Kryon, kontratımı değiştirmek ve şeyleri birlikte – yaratmak istiyorum, ama şimdiyi tam olarak anlamıyorum.” dediniz. Anlayabilirsiniz! Anlamadan bile, niyetiniz kraldır. DNA nızı yeniden programlayarak başlayabilirsiniz. “Bunu nasıl yaparım ?” diye sorabilirsiniz. Tüm zamanlar şimdidedir. Geçmiş – gelecek yoktur. Şunu dinleyin : Sizin seçtiğiniz realitenin bir imgelemesini yaratacak eski zamana ait (evvelki, ilk, asıl) tarzda 4 boyutunuzda şeyleri imgeleyin. Bunu şimdide yaparak, geçmişinizi değiştirebilirsiniz. Bu, çoğunuzun hemen anlayamayacağı boyutlararası bir egzersizdir. Size bunu söylüyoruz. Saf niyet ile, çok derin imgelemenin (görselleştirme) enerjisi gerçektir , çünkü siz aynı anda her şeyin gerçekleştiği bir zaman çizgisinin saf bir imgelemesi ile kendinizi besliyorsunuz. Bu enerjinin eski yeminleri geçersiz kılma, hastalıkları temizleme, yaşlanmayı tersine çevirme, ve eski kontratları iptal etme yeteneği vardır.

“Ama Kryon, bir kontrat bir taahhüttür ! Bu metaforda bir şeyleri yeniden görüşmem gerekmiyor mu? “ Evet ! Ama size tekrar söyleyeceğiz, siz onu zaten yaptınız! Daha önce söylediğimiz gibi, bu siz ve siz arasındaki bir anlaşma idi ! Saf niyet, perdenin her iki tarafındaki sizin birçok parçanız arasında işbirliği yapılmış bir enerjidir. Bunu anlamak sizin İnsan deneyiminizin en zor kısmıdır. Siz Tanrı’nın bir parçası olabilir miydiniz ? Bir İnsan Varlığı gerçekten evrenin yaradılışının bütününün bir parçası olabilir miydi? Yanıt evettir, evet, evet. Kryon’un tüm mesajı budur. Bu, size 12 yıldır anlatmakta olduğumuz şeyin çekirdeğidir.

Sevgili aile, bunlar böyle olmamış olsaydı, bu şeyleri size anlatmazdık. Bu size bir vaadimizdir! Kaçınız ilişkilerinizde sevgi yaratmayı ister ? Sadece yeni ilişkilerden bahsetmiyorum, sahip olduğunuz sevgiyi yeniden ateşlemekten bahsediyorum. Bu mümkündür. Sadece olasılık değildir…bunu umut edin!

Siz orada otururken, Kryon size bakıyor, sevgili İnsan Varlıklar. Onur ve saygı vardır. Huşu vardır. Sizi bir dev – Tanrı’nın bir parçası – bir melek, ve bir aile üyesi olarak görüyoruz. Dünyada yapabileceğiniz şeyin potansiyelini görüyoruz ve ayrıca sonunda enerjinizin sonsuz evrene geri dönüşünü görüyoruz…tekrar bizimle birlikte.
Bu enerjilerle, bu akşam bu yerden ayrılmak zor, ama sevgiyle bunu yapmamız uygundur.
Ve öyledir.
Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla
#2
teşekkürler
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  KRYON-Manyetik Izgara ve Gelen Değişim Emka 0 3,672 11-02-2017, Saat: 14:16
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi