Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Durugörü İle Üçüncü Gözünüzü Açın


Durugörü İle Üçüncü Gözünüzü Açın konusu, DURUGÖRÜ forumunda tartışılıyor.
#1
Durugörü ile var olayları görebilir, onları hissedebilirsiniz. ayrıca üçüncü gözünüzü açarak geçmiş ya da gelecekten haberler de almanız mümkündür.

Durugörü Nedir

İnsanların beş duyusunun dışında karşısındaki kişilerin düşüncelerini, olacak olayları ya da eşyaları görmesi ve algılamasıdır. Durugörüne ruhsal görü ismi de verilmektedir.

İnsanların duyuların dışındaki algılama şeklidir. Duyu organlarımızın içinde yer alan gözler durugöründe kesinlikle herhangi bir fonksiyon görmemektedir. Gözler kapalı konumdayken bir şeye konsantre olmuşken televizyon ekranında olduğu gibi film gibi bazı şekillerinde görülmektedir. Bu anlamdaki yetenekleri üst düzeyde olan kişilere durugörü yüksek olan medyum adı da verilmektedir. Örneğin;

Durugörü yaptığınızı gördüğünüz ve hayal merkezinizde belli başlı görüntüler oluştu. Yol üstünde bir kaza olacak. Ama siz bu kazayı değil de birkaç eşyanın üst üste düştüğünü gördünüz ve önemsemediniz bile. Aslına bakarsanız gördüğünüz olaya kaza olayıdır.

Beynin veritabanı kesinlikle farklı şekilde işlemektedir. Bundan kaynaklı olarak da oluşacak olan suretler farklı bir şekilde işlemektedir. İnsan beyni zamanın ta ötesinden gelecek olan o kazayı kendisine en yakın olacak olan eşya olarak simgelemektedir. Rüya tabiri olarak adlandırılan olayın asıl şekli de budur. Durugörü yapmak için kişin beyni ile hayal merkezini en etkili şekilde kullanması gerekir.

Durugörü Geliştirme Teknikleri

Durugörü başlangıcı için kesinlikle cep telefonunuzun sesini kapatmanız gerekmektedir.
Ayrıca durugörünün geliştirilmesi için kesinlikle rahatsız edilmeyecek odada ve rahat bir yerde oturmanız gerekmez.

Odanın metal bir ışık ya da güzel altın rengine bezenmiş olduğunu hayal etmeniz gerekmektedir. Metal rengi olan ışık ve altın rengi nurlara sahip olan meleklerden size doğru gelmektedir.

Var olan ışığı derin derin nefes yardımı ile içine çekmeniz ve çigerlerinizin tamamını onunla doldurmanız gerekmektedir. Işığı içinize çektiğinizde tüm vücudunuzun gevşediğini ve bedeninizin yenilendiğini hissederek yenilenebilirsiniz.

Bundan sonra tüm dikkatinizi tam olarak iki gözün arasında bulunan alanda konsantre bir şekilde toplamalısınız. Yani iki gözün arasında bir başka göz olduğunu hissetmelisiniz. Bu insanların üçüncü gözleridir. Bu göz insanların yaşamlarının özetlerini sunacak olan bir gözdür.

Üçüncü gözün kapalı mı, açık mı, yarı açık mı olduğunu hissetmeniz gerekir.

Gelecektekileri ya da gerçekleri görmek için var olan tüm korkularınızdan arınmak için meleklerinizden yardım isteyin.

Kararlı, kesin ve iyi niyet ile üçüncü gözünüzü açabilirsiniz. Açmak için çok zorlama yapmayın ve ona açılması adına izin verin. Ayrıca üçüncü gözü istediğiniz her an kapatabileceğinizi unutmayın.

Üçüncü görünüzü en doğru şekilde temizlenmesi adına yardımcı olan meleklere teşekkür etmeyi de unutmayın.

THIS-Is-What-Happens-In-The-3rd-Eye-When...s...-3.jpg

Ruhsal Görü Alıştırmaları

Çevrenizde yakın olan bir nesneye bakmalısınız. Bakmış olduğunuz nesnesin detaylarını 30 saniye civarı inceleyin.

Sonrasında gözlerinizi sakin bir şekilde kapatın ve nesneyi zihin içinde var olan gözünüz ile incelemeye başlayın. Zihin içinizde nesnesinin boyutunun, detaylarının ve parlaklığının artmasını en içten şekilde isteyin. Zihin içinde detaylı bir şekilde incelemeye devam edin. Yapılacak olan bu alıştırma gün içinde 2 defa yapmalısınız. Bu sayede görüşünüz en düzgün ve en muazzam şekilde artacaktır.

Duru İşiti Alıştırmaları İle Duru Gözünüzü Geliştirin

Duru işiti durugörü tarzında olduğu gibi çakraların temizlenmesi ile gelişmektedir. Kulakta var olan çakralar sol ve sağ kulağın yakın kısmında yer alır. Kulak çakralarını temizlemek için;

3 defa derin şekilde nefes alın.

Kulaklarınız iç kısmında menekşe ve kırmızı disk imgeleyin, çakralarınızı ise göz önüne alarak canlandırın.

Derin bir nefes alın ve beyaz olan bir ışığın çakralarınızı temizleme işlemi yaptığını imgeleyin. Çakralarını sıra sıra ya da hepsini aynı anda temizleyin.

Beyaz ve parlak şekilde olan ışık çakraları içten ovalayarak temizlik sağlamaktadır. Kendi içinizden ise meleklerinizin baş kısmınızı kuşatmasını istemelisiniz. Meleklerden var olan korkularınızı da temizlemesi için yardım isteyin.

Derin bir nefes daha alın ve meleklerin tüm çakralarınız sevgi ile doldurduğunu hissedin. Onlara yapış oldukları tüm yardımlardan dolayı teşekkür etmeyi kesinlikle unutmayın.

Başlıca Durugörü Çeşitleri

Basit Durugörü

Bu durugörü çeşitinde bir anlam bulunmaz belli başlı imajlar görülür. Durugörünün ilk aşaması olarak karşınıza çıkar. Bu seviyede olan kişiler istedikleri imajları görebilirler.

Mekân İçinde Yapılan Durugörü

Mekân içinde yapılan durugörü mesaj ya da anlam içermeyen imajlardır. Genelde gözlerin kapalı olması esnasında meydana gelir.  Uzaklarda var olacak olan olayların ya da mekânların görülmesi veya hissedilmesidir.

Zaman İçinde Olan Durugörü

Bu durugörü çeşidi gelecek veya geçmişten bilgi veriri. Kâhinlerin kullanmış oldukları durugörüdür. En gelişmiş olan safhadır. Bu durugörü yeteneğinde olaylar bir film gibi izlenebilmektedir.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İNSANIN AKIL ALMAZ GÜCÜ : DURUGÖRÜ EvrimBilge 0 8,341 18-10-2017, Saat: 01:29
Son Yorum: EvrimBilge
  Durugörü/Durubili için Pratik Egzersizler Magnetho 0 3,184 13-08-2017, Saat: 21:04
Son Yorum: Magnetho
  DURUGÖRÜ - PRATİK UYGULAMALARA GİRİŞ Archilles 0 3,417 11-06-2017, Saat: 15:48
Son Yorum: Archilles
  DURUGÖRÜ VE KAHVE FALI Magnetho 0 4,514 10-02-2017, Saat: 14:37
Son Yorum: Magnetho
  DURUGÖRÜ İLE GEÇMİŞE İNMEK Magnetho 0 4,873 10-02-2017, Saat: 14:30
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi