Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eğer Bu 7 İşaretin Biriyle Karşılaşırsanız. Bunlar Kozmik Bağlantılarınızdır


Eğer Bu 7 İşaretin Biriyle Karşılaşırsanız. Bunlar Kozmik Bağlantılarınızdır konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Eşzamanlı olarak maddi düzlemde ve manevi düzlemde yaşıyoruz.

Anlamadığımız şey, hem maddi hem de manevi ilişkinin birbirine bağlı olması, birbirlerini yansıtmalarıdır.

Aralarındaki dizeleri tanımak zor. Çoğumuzun maddi olarak düşündüklerinin aslında manevi bir tezahür olduğu konusunda hiçbir fikri yoktur.

Bunu açıklamaya çalışırken gerçeklik hakkında kafa karıştırıcı ve çelişkili felsefeler yaratıyoruz. Hayat bir bulmaca gibidir ve bazen yanlış parçaları bir araya getiririz.

Neyse ki, Kozmik bağlantılar bu evrensel bulmacayı çözmemize yardımcı olmak için doğru zamanda geliyor.

When-These-7-Signs-Show-Up-You%25E2%2580...ection.jpg

Kozmik Bağlantılar Nelerdir?

Kozmik bağlantılar, önemli bir kozmik sebep yüzünden tanıştığınız insanlardır. Karşılaştığınız herkesin kozmik bir nedeni vardır, ancak Kozmik bağlantılar, bir sorunu çözmenin veya hayatınızın önemli anlarında size rehberlik etmenin anahtarını tuta

Bu insanlar ya olumlu ya da olumsuz bir şekilde gelirler. Onlar ilham veya zorluklar olabilir.

Geldikleri yol ne olursa olsun, sadece bir amaca hizmet ediyorlar 

Ruhlarımız bir dizeler ağıyla birbirine bağlı. Bu bağlantılar bir ruhun sıkıştığını veya önemli bir rehberliğe ihtiyaç duyduğunu fark ettiğinde,  ihtiyaç duyulan kişiyle temas halinde yardım için anahtarı olan başka bir ruh getirmek için manevi manyetizmi yoğunlaştırırlar.

Manevi açıdan bakıldığında, yardımın anahtarı, diğer ruhun gevşemeye ve ilerlemeye ihtiyacı olduğu belli bir bilgi ya da enerji olabilir.

Bunlar, Kozmik Bağlantınızla tanıştığınız 7 işarettir

1. Motive olmuş ve ilham almışsın.

Çoğu zaman, bağlantınız zaten arzu ettiğiniz yaşam tarzınızın bir yönünü yaşıyor. Sadece daha fazla odaklanıp çalışmanız halinde yaşamak için hayal ettiğiniz yaşam tarzlarını elde etmenin mümkün olduğunu hatırlatıyorlar.

Size ilham veren biriyle karşılaşırsanız, belirgin bir nedenden ötürü, sizinle birlikte olduğunda motive hissettiğiniz birisi, şüphesiz Kozmik Bağlantınızdır.

2. Yavaşlamalısın.

Çevrenizdeki fiziksel dünya, kasırgalarda olduğu gibi hızlı bir şekilde ilerlemeye başladı. Her şeyle başa çıkmaya çalışıyorsunuz, bazen sizdeki ruhani yönü unutuyorsunuz. Bağlantılarınızın yavaşlamanız gerektiğini hatırlatmak için size ulaşacak ve bir kez daha hayatınızda bilinçli bir karar vereceksiniz.

Eğer size soğukluk dürtüsü veren biriyle ya da sizi ne kadar kolay ve sorumsuzca yaşadıklarına sinirlendirecek biriyle karşılaşırsanız, onlar sizin yavaşlamanızı ve kendinize zaman ayırmanızı hatırlatan Kozmik Bağlantınızdır.

3. Üzülüyorsun

Tüm dersler motivasyon ve nazik kelimelerle öğrenilmez. Bazen kendinizi konfor bölgelerinizden zorlayacak ve size zorluklar çıkaracak insanlara karşılaşacaksınız. Bu kolay olmayabilir. Ancak, kendinizi incelemeye başladığınızda, sizi gerçekten üzen şeyi görürsünüz. Üzülmenizi tetikleyen gerçek sebebi görme şansına sahip olacaksınız, böylece sizi ilerletmekten koruyacak şeyi iyileştirebileceksiniz.

Eğer birdenbire, sizi özleyen biriyle tanışırsanız, sizi üzen şeyin ardında açıklamanız gereken bir şey vardır. Onlar ilerlemek ve iyileşmek için gerekenlere işaret eden Kozmik Bağlantınızdır.

4. Rutininiz bozuldu.

Kozmik bağlantılarınız sıradan rutinlerinizle ilgilenmez. Hayatınızın büyük resminin yanı sıra yolculuğunuz hakkında daha çok önemsiyorlar. Geldiklerinde sarsılmayı bekliyoruz. Yaşamınızı yeniden incelemeniz için sizi zorlarlar ve mevcut yaşam tarzınızı dikkate almanızı sağlar.

Günlük rutinlerinizden sizi raydan çıkaran biri ile karşılaşırsanız, kendinizden daha güçlü olduğunu hissedecek olursanız, bunlar Kozmik Bağlantınızdır. Bu insanlar sizi genellikle heyecan verici bir şeyler yapmaya davet edecek ve harika zaman geçireceksiniz, ancak rutinleriniz dışında olduğunuz için tuhaf bir şekilde rahatsızlık duyacaksınız.

5. Kalbin açılmaktadır.

Maddi dünya sadece fiziksel varlığınız için umurunda. Korumak için kalbini kapatır. Yine de, bağlantılarınız kalbinizi bir kez daha açmanıza yardımcı olmak için geliyor. Kalbinizi açmak, her deneyimin arkasındaki yüksek amacınızı keşfetmenin tek yoludur

Güçlü bir sevgi duygusuna ilham veren biriyle karşılaşırsanız ve romantik bir aşk olması gerekmiyorsa, bunlar Kozmik Bağlantınızdır. Bu insanlar kötü bir günün ardından sizi neşelendiren ya da dünyanın o kadar da kötü olmadığını hatırlatan sokaktaki yabancı bile olabilirler.

6. Amacınızı hatırlatıyorsunuz.

Ruhsal bir amaç ile dünyaya getirildiniz.Ruhsal bir amaç ile dünyaya getirildiniz. Fakat günlük eziyet sizi bu amaç için soyleyebilir. Senin dışındaki etkilerin o kadar büyük ki, neden burada olduğunu unuttun. Kozmik bağlantıların anlamı şudur: ruhani bağlantınızı hatırlatmak için. Sana amacına geri yol açıyorlar.

Bir şeye olan tutkunuza ilham veren biriyle tanışırsanız veya bir şeyi ne kadar sevdiğini size hatırlatırsa, sizi unutmuş olabileceğiniz amacınıza yeniden bağlayan Kozmik Bağlantınızdır.

7. İyileşmişsin.

Geçmişten gelen acı, genellikle ruhsal yolculuğunuzda sizi engeller. Kozmik bağlantılar, zaman zaman size ruhsal şifa getirir. Geçmiş deneyimlerle yüzleşmenize ve üstesinden gelmenize, sizi geride bıraktığınızı iyileştirmenize ve güvenle ilerlemenize izin verir.

Geçmişteki bir travma veya mevcut bir korkuyla yüzleşmek için sizi zorlayan biriyle karşılaşırsanız, sizi geri tutanları iyileştirmek isteyen Kozmik Bağlantınızdır.

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kozmik Uyanışın 10 Yaşam Değiştiren Etkileri Emka 0 3,155 10-11-2018, Saat: 21:37
Son Yorum: Emka
  Büyük Kozmik Kütüphane Akaşik Kayıtlar Emka 0 4,532 22-10-2018, Saat: 13:51
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 3,853 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Her Kozmik Değişim Fiziksel Bedeninizi Ve Enerjinizi Nasıl Etkiler? Emka 0 2,611 26-07-2018, Saat: 14:05
Son Yorum: Emka
  15 İşaretten Biriyle Karşılaşırsanız, Karanlığınızı Işığınızı Birleştirmiş Olursunuz Emka 0 2,686 17-07-2018, Saat: 13:26
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi