Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ellerinizi Kullanarak Ruhsal Enerjinizi Şarj Edebilirsiniz.


Ellerinizi Kullanarak Ruhsal Enerjinizi Şarj Edebilirsiniz. konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Her birimizin içinde iyileşme gücü var.

Kendimizi kestiğimizde, vücudumuz yarayı onarır. Ağladığımız zaman, kalplerimiz ve akıllarımız sakinleşmeye ve bizi rahatlatmaya başlar. Hepimizin içinde bu doğal şifa yeteneği var, sadece orada olduğunu hatırlamamız gerekiyor.

Bedenlerimiz inanılmaz sanat eserleri. Bu yazıyı okurken bile, işleyişini ve gelişmesini sağlamak için vücudunuzda yüzbinlerce süreç oluyor.

Böyle akıllı bir makinenin, beslenmeye, bakıma ve korunmaya ihtiyacı vardır, bu nedenle iyi bir diyete, egzersize, temiz havaya, nemli kalmaya ve çok fazla uykuya sahip olmanız gerekmektedir.

Aslında, dünyadaki en sağlıklı yiyecekleri yiyebilir ve her gün egzersiz yapabilirsiniz, ancak ruhsal benliğinizi ele almadıysanız, kesinlikle sağlıklı olmayacaksınız.

Ruhsal enerjiniz bedeninizden yayılır ve size bu ışıltılı parıltı  aurayı verir. Bu aura'ya kendinizde veya başkalarında şahit olmuş olabilirsiniz. Yüzünüzden dünyaya ışınlandığını bile hissedebilirsiniz.

Ruhsal enerjiniz bedensel bedeniniz kadar korunmalı, beslenmeli ve korunmalıdır, ama çoğu zaman ihmal edilir veya göz ardı edilir. Çok sık ruhsal tutkularımıza uyum sağlayamıyoruz ve bu enerjik tarafımızı onurlandırıyoruz.


Bu enerjik tarafımız, sezgilerimizi yönetir ve iç pusulamızdır. Kendimizden daha büyük bir şeye bağlı hissetmemize yardımcı olur ve tüm yaşam kararlarında bize rehberlik eder.

İyi uyumanıza rağmen kendinizi bitkin hissediyorsanız, hayatınızdaki her şey iyi gitse bile neşe bulmaya çalışıyorsanız, bu ruhsal enerjiyi geri yüklemeniz ve yeniden doldurmanız gerektiğinden dolayı olabilir.

Ruhsal Enerjinizi Geri Yüklemek İçin Gerekli İşaretler:

- Hedeflerinize ulaşmanıza rağmen hayatınız için heyecandan yoksunsunuz.

- Bir amacınız yokmuş gibi hissetmek

- Hayatı daha derin bir seviyede anlamayı ve hissetmeyi istemek

- Sürekli stresli ve endişeli hissetmek

Bu ruhsal enerjiyi kazanmanın yolu önce kendini iyileştirmektir.

Enerjinizi yeniden şarj etmenizi sağlayacak 6 adım:

1.Adım: Rahatsız edilmeyeceğiniz sakin bir yer bulun. Ya uzanın ya da sandalyeye dik oturun. Gözlerinizi kapatın ve  5 derin nefes alın. Sadece göğsünüze değil, karnınızdan derinden nefes aldığınızdan emin olun.

2.Adım:  Ellerinizi dua pozisyonunda bir arada tutun  parmak uçlarınızı ve avuçlarınızı birlikte hafifçe bastırın. Ellerinizi yukarı kaldırın, böylece alnınızın ortasına ya da üçüncü gözünüze dokunduktan sonra ellerinizi aşağı indirin, böylece kalp merkezinize dokunacaksınız. Alın ve göğüs bölgeniz iki güçlü çakra (üçüncü göz ve kalp çakrası) içerir ve bu hareket onları harekete geçirmenize yardımcı olur.

handsmotion-800x445.jpg

3.Adım: Şimdi, biraz ısı üretene kadar ellerinizi birbirine sürtmeye başlayın. Sağ elinizi kalp merkezinizin üzerine ve sol elinizi göbek deliğinizin üzerine yerleştirin. Yine, bunlar ellerinizle yeniden şarj edilecek güçlü çakralardır.

4.Adım: Gözlerinizi kapalı tutup, beyaz ışıkların elinizden vücudunuza gönderilmesini sağlayın. Vücudunuza akan besleyici ışığa bakın ve tüm enerji merkezlerinizi iyileştirin, geri yükleyin ve yeniden şarj edin.

Ayak parmaklarınızın uçlarına ve başınızın en tepesine kadar giden ışığı görselleştirin. Vücudunuzdan yayılan beyaz ışığı bile görselleştirebilir ve çevrenizde koruyucu bir parıltı oluşturabilirsiniz.

5.Adım: Yeterince beyaz ışık enerjisi aldığınızı hissettiğinizde, gözlerinizi açın ve ellerinizi hafifçe sallayın. Vücudunuzu hareket ettirin ve nazikçe sallayın ya da kanınızı hareket ettirmek için biraz ışık uzatın.

6.Adım:  Büyük bir bardak su içip günün geri kalanında sulu kalmaya devam edin.


Bu, vücudunuza şifa enerjisi göndermenin çok hızlı ve kolay bir yoludur ve ruhsal enerjinizi anında yeniden şarj etmenize yardımcı olacaktır. En iyi sonuç için, her gün bir hafta boyunca en az 15 dakika iyileşme yapın.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhsal Yükselişin 9 Evresi Emka 0 7,604 23-11-2018, Saat: 19:18
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Uyanış Süreci Ve İşaretleri Nelerdir? Emka 0 4,732 18-11-2018, Saat: 15:40
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,123 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,415 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Çekim Yasasını Kullanarak Gerçek Ruh Eşinizi Bulmanızı Sağlayacak 4 Basit Teknik Spiritüeller 0 3,040 01-10-2018, Saat: 20:09
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi