Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ENERJİ BAĞLARIMIZ


ENERJİ BAĞLARIMIZ konusu, KİŞİSEL GELİŞİM forumunda tartışılıyor.
#1
Kordonlar, kesinlikle fiziksel olmayan ,iki veya daha fazla insan arasında enerji seviyesinde gerçekleşen bir iletişim türüdür. Astral ve eterik enerjiden oluşur ve duygusal anlamda ilişkili olduğumuz insan ile süptil bedenlerimizi birbirine bağlar.Genelde yakınlarımız ;baba, anne, eş, eski eş, eski sevgililer, şimdiki sevgili, arkadaş, çocuklar gibi iki farklı insan arasında göbek kordonuna benzer şekilde uzanarak duygusal enerji ve chi aktarırlar.Bu kordonlar esenlik duygusu veren pozitif bağlar olduğu gibi,enerjimizi aşağı çeken, tüketen negatif bağlarda olabilirler..

Paylaşılan bağlar çevremizdeki dünyamızla enerjik iletişimin doğal bir sürecidir.Bağlar, ilişkinin doğasına bağlı olarak farklı enerji merkezleri ( çakralar ) ve farklı zamanlarda paylaşılabilir.Kordonlar genelde çakra merkezlerimiz aracılığıyla bağlanır ve diğer kişiyle takılı olduğumuz baskın çakra merkezine karşılık gelir. Kordonlarla kodlamanın en temel biçimi,yeni doğmuş bir çocuk ile annesi arasındadır. Omurganın tabanındaki çocuğun ilk çakrası ile annenin ilk çakrası arasında göbek kordonu gibi bir enerji kablosu vardır.Bazen ikizler arasında ilk çakra enerji kablosu kalır,ki ikizler binlerce mil ayrılmış olmalarına rağmen birbirleriyle samimi bir iletişim içinde kalabilirler. Geçici kodlama, yaşam boyu insanlar arasında gerçekleşir. Kodlamada ilke yedi çakradan herhangi birisi arasında gerçekleşir ve her iki taraftan biri tarafından başlatılabilir veya karşılıklı olarak ikisi tarafından da başlatılabilir. Bu kablo, başka biriyle psişik bir bağlantıdır. Çoğu insan bu yolla ne kadar psişik olduklarından habersizdir.Psişik bir bağ, bilgi gönderen ve alan iki insan arasındaki göbek bağı gibidir. 

Düşünce ve duyguların değiş tokuş edildiği bir telefona benzer. Sağlıklı ilişkilerde bu harika bir şeydir; Sevgi, koruma, şifa, bakım ve niyet gönderilebilir ve alınabilir Aşıklar cinsel ilişki içine girdiklerinde enerji alışverişi daha da artar ve birçok durumda bağ bir bağımlılık haline gelir.Bir aile üyeleriyle ya da yakın dostlukla paylaşılan bir bağ, bir ya da daha fazla üst spiritüel çakranın ve bazı alt çakraların bir bağlantısı olabilir.Biriyle çok güçlü bir entelektüel ilişki, diğerinin boğaz çakrası ile bağlanan fikirlerin ve zihinsel enerjinin değişimini temsil eden bir kablo olarak görülebilir (bu, öğrencilere öğretmenler veya eğitimciler için tipiktir).

Öğretmenler ve öğrenciler beşinci çakradan daha üst seviyede altıncı veya yedinci çakralara kablolanabilir( yüksek öğrenim merkezleri) Aşıklar sıklıkla dördüncü çakralar arasına bağlanır Rakipler, üçüncü şakra aracılığıyla itaatkar tipleri kontrol etmeye veya birbirlerine hakim olmaya çalışabilirler.
Aksine, başkasına güçlü bir cinsel ilişki (veya cinsel ilişki arzusu), cinselliği ve arzuyu temsil eden temel çakra veya 2. çakradan kaynak olarak algılanabilir.
Kordonlar fiziksel bir ilişki olmadan da oluşabilir. Enerji, basitçe birisini düşünmenin sizi enerjik alanına bağlayabileceği düşüncesini takip eder. Medyumlar ve gözlemcilerin, başkaları hakkında bilinçli olarak herhangi bir şey bilmeden bilgi toplamaları olayı budur. Düşünce niyeti kişinin adını duyunca gönderilirve sonra diğer kişinin aura ve çakra merkezlerine bağlanır ve böylece sezgisel bilgiler gelir. Hiç birini düşündüğümüz ve birkaç saniye sonra bizi aradığı bir durum yaşamadık mı?… Paylaşılan bağ tüm çakraların farklı zamanlarda bir bağlantısı olabilir. Paylaşılan bağın gücü, bağ yoluyla değiştirilen enerjiye bağlıdır ve dünya çapında veya bu boyutun ötesinde bir kaç metreden uzanabilir. Mistikler, çakra merkezleri aracılığıyla insanları birbirine bağlayan altın kordonlar olarak görülür. İnsanlar, onlara her zaman pozitif ve negatif enerji sağlayan binlerce (ya da milyonlarca) kodlamaya sahipler. 

Bir kordon temel olarak iki veya daha fazla varlığın astral ve eterik bedenleri arasındaki bir bağlantıdır ki bu da duygusal ve / veya eterik enerji alışverişine izin verir. Kordon fiziksel bir madde olmadığı ve mesafenin alakasız olduğu bu yüzden gezegenin öteki tarafında da etkili olduğu için, diğer kişinin ne kadar uzakta olduğu önemli değildir. Bazen paylaşılan bağ, eterik bir kordona dönüşebilir ve bu eterik kordonlar sağlıksız olabilir. Eterik kordonun gücü, kordondan çekilen enerjiye bağlıdır Tüm bebekler, fiziksel göbek kordonu kesildikten sonra göbeklerinden annelerine giden bir kordonla yine bağlıdırlar. Bazılarının, kalpten, güneş sinir ağından veya hatta başından annenin enerji bedeninin çeşitli yerlerine giden fazladan kordonları olabileceği belirtilir. Bebeklik döneminde var olan kordonlar veya kablolar birkaç yıl sürer ve çocuğun anneden daha bağımsız hale gelmesiyle giderek azalır ve zamanla bağlantıya artık ihtiyaç duyulmaz. İdeal olarak böyle olur, ama burada Dünya’da birçok insan duygusal sorunlara sahiptir ve bu da kordonların yetişkinliğe kadar süreceğini gösterir. 

Gerçekte birçok anne duygusal açıdan muhtaç durumda ve aslında kendisini bebeğin taze ve bol enerjisinden beslemek için bu kordonu kullanır (Tabii ki bu bilinçaltı )  Oysa bebek genellikle neler olup bittiğinin farkındadır ve hatta anneye istediği gibi kabloyla enerji ve duygusal destek vermektedir… Bebekler, bu aşamada, çok az miktarda astral enkarnasyon ve çok az ego yapısı ile çok saf ve sevecen varlıklardır bu nedenle, anne için ellerinden gelen her şeyi yapmak isterler.Ne yazık ki bebek büyüdükçe,bu tür metafiziksel algıları yavaş yavaş kaybettiği ve bu yüzden ipi unuttuğu belirtilir. Anneniz tarafından, negatif duygular ve duygusal isteksizlik ile kalınlaşmış ve brüt hale gelen bir kordon yoluyla, 30 yıl boyunca enerjiden kurtulduğunuzu hayal edin. Neler olup bittiğini tam olarak bilmiyorsun ama bir şekilde onun tarafından boşaltıldığını hissediyorsun. Gitmek için başka bir ülkeye taşınıyorsunuz ama nereye giderseniz gidin neredeyse sanki sizinle birlikte olduğu gibi hissediyor – sizi uzaktan boşaltıyor.Yakınlarımıza bağımlı olmak da negatif yönde bir eterik kordondur Bu durum sadece bir örnektir; Bir diğer ortak ip iki sevgili arasındadır. Her biri kendi enerjisini diğeriyle paylaşmak ister ve birliktelik esnasında bu güçlendirilir. 


18034153_1176860949103178_5717524924112542717_n1.jpgAşk ve paylaşım duyguları genellikle bir kablo kurmak için yeterlidir. Bu kordonlar genellikle karınlar arasında bulunur, ancak kalp ya da diğer bölgeler de olabilir. Kordonlar, herhangi iki kişi veya hatta duygusal ilişkileri olan insanların grupları arasında oluşturulabilir; Dostlar, iş arkadaşları, düşmanların hepsinin ipleri olabilir. Ya da diğer boyutsal varlıklar tarafından bizimle iletişime geçilip enerjimizi boşaltmak için kullanılabilirler. Bu enerji hatları fiziksel ve duygusal ilişkilerimizi yansıtan enerjik bir goblen yaratırlar Örneğin, hayatta kalma temelli (birinci çakra), cinsiyete dayalı (ikinci çakra), iletişim tabanlı (boğaz çakrası), görme esaslı (boğaz çakrası) gibi veya diğer çakraların neredeyse herhangi biriyle bağlantılı olan alışverişlere de dayanabilirler. (Üçüncü göz ya da manevi bazda taç çakra.)

Genellikle bunlar, ilişkilerimizin kendilerinin karmaşık doğasını yansıtır ve çoğunun birleşimidir. Çok sıklıkla, eşeysel birliktelik yaşadığımız insanlar bizin sakral (2 nci) çakramıza bağlanmıştır. Tartışmamızın olduğu insanlar ise solar pleksusumuza bağlanır. Üzüntü duyduğunuz/bizi mutsuz eden insanlar da kalp çakramıza bağlanır.
Acı verici ilişkiler yaşadığımız insanlar veya tüm yükü omuzlarınızda taşıdığımız bir ilişki yaşadığımız insanlar omuzlarımıza bağlanır. Kodlamanın kabul edilmesi gerekmez. Bununla birlikte, çok ince olduğu için, alıcı genellikle bunu fark etmeden gerçekleşir. Çakra sisteminizi aşırı yüklenmiş bir santral gibi sıkışan birçok insandan gelen kablolarla sonuçlanabilirsiniz. Aşırı derecede yorgun veya bunaltılmış hissedebilirsiniz Duygusal açıdan muhtaç kişiler, bağımlı olduklarını düşündüklerine kordonlar gönderirler. Bu, alıcıda yorgunluk veya boşalma hissi ile sonuçlanabilir. Öğretmenler, danışmanlar, ebeveynler ve sağlık çalışanlarının her türü bu biçimdeki strese yatkındır. Bazen de birini aklınızdan çıkaramazsınız. Uykunuzu, tanıdığınız birinin ya da bir gün önce yeni tanıştığınız birinin görüntüsüyle rahatsız bulabilirsin. 

Bu, genellikle, ilgili kişinin sizinle bir kablo aracılığıyla iletişim kurmaya çalıştığının bir işaretidir. Tanımak istediğimiz yabancı birine

bir kablo gönderilmesinin mümkün olduğu , bilinçli bir şekilde başka birine bir kordon oluşturmanın da mümkün olduğu belirtilir, ancak bu kara büyü alanı olarak nitelenir. Bir başkasının enerjisini kendi izniyle bilerek kontrol etmek veya etkilemek için psişik araçlar kullanmamalıdır. Bu kuraldan muafiyet yoktur ve karmik etkilerinin çok fazla olduğu belirtilir. Kordon zihinsel / duygusal enerjiden başka bir şey olmadığından ve enerji düşüncesinden yola çıkarak bazen kordonu koparmak için yeterli olabilir. Bununla birlikte, bazı kordonlar kötü bilinen bir şekilde yapışkantır ve yinelenebilir. Bazı kordonlar da ilgili kişi / mekan / şeyle olan karmik sözleşmeniz nedeniyle parçalanamaz.Buna ek olarak bir kabloyu kesmeye karar verebilirsiniz, ancak diğer kişi enerjik olarak kabloyu kesmek istemiyorsa tekrar tekrar dönebilir. Hatırlanması gereken önemli bir nokta, bu hatları dengelemek ve enerjik sınırları zorlamamaktır.

Cevapla
#2
Merhaba bize zararlı olan bilip veya bilmediğimiz kordonlardan nasıl kurtulabiliriz?
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Paranın Enerji Akışı? İşte Zenginliği çekmek için basit bir Mudra! Magnetho 0 25,948 02-06-2018, Saat: 00:10
Son Yorum: Magnetho
  Üzerinizdeki Ağırlığın Sebebi Evinizdeki Negatif Enerji Olabilir! Emka 1 3,009 26-04-2018, Saat: 02:52
Son Yorum: kebuter
  Pozitif Enerji İçin Kendinizi Arındırmanıza Yardımcı Olacak 5 Yol Magnetho 0 2,358 12-03-2018, Saat: 23:13
Son Yorum: Magnetho
  Güne Yüksek Enerji ile Başlatacak 5 Şey Magnetho 0 2,127 07-03-2018, Saat: 19:00
Son Yorum: Magnetho
  Uyanır Uyanmaz Söylemeniz Gereken 5 Enerji Kelimesi Magnetho 0 6,111 13-01-2018, Saat: 01:56
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi