Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enerji terapileri hakkında; bugüne kadar yazıl(a)mayanlar!


Enerji terapileri hakkında; bugüne kadar yazıl(a)mayanlar! konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Enerji Terapileri, bedendeki enerji akışını sağlamak ve/veya dengelemek için uygulanan çalışmalardır. Enerji terapileri, bu alanda kendini yetiştirmiş, enerji çalışmalarını bir yaşam biçimine dönüştürmüş uzmanlarca yapılır; böyle kişilerce yapılmalıdır!

Doğru uzmanı seçmek için…

Eğer terapi alacaksanız, seçtiğiniz kişinin enerjisi yüksek, kilosu dengeli, sağlıklı görünen, paylaşmayı seven, neşeli, keyifli, coşkulu biri olmasına dikkat edin.

Onun doğru kişi olup olmadığını içiniz size söyler. Sakın, ola ki oradan buradan duyduklarınızla ve de en önemlisi, mantıkla karar vermeye kalkmayın; değil enerjiyi dengelemek, var olanı da çaldırırsınız!

Enerji konularını size abartılı, karmaşık bir şekilde anlatan, giydiği kostüm, taktığı aksesuarlarla kendine mistik ve uhrevi bir hava veren, çalışma ortamlarını da gözünüze abartılı bir şekilde sokan kişilerden uzak durun!

Do%25C4%259Fru-uzman%25C4%25B1-se%25C3%25A7mek.jpg


Gözle görülmeyene inanmak…

Bu konu, bazı insanlara soyut, anlamsız, inandırıcılıktan uzak ve gerçek dışı gelir; o kişiler bu alanda çalışanları yalancı ve şarlatan olarak da niteleyebilirler ancak bazı şeylere birileri tarafından böyle yaklaşılıyor olması o şeylerin öyle olduğunu göstermez!

Sonuç olarak, enerji terapilerinin işe yarayacağına ya da iyi sonuçlar vereceğine inanmamak, yerçekimine inanmamak kadar anlamsızdır çünkü bu dünyada bedenlendiysek enerjinin dolaşımına dayanan bir sisteme bağlı kalmak durumundayız.

Gözle görülmemesine, elle tutulmamasına rağmen, enerjilere ve onların çalışma prensibine inanmamak da anlamsızdır çünkü bizler enerji alan ve yayan varlıklarız; yaşamamız ancak organizmamızın farklı titreşimlerine uygun enerji dalgalarına ve onların dengeli olmasına bağlıdır.

Enerji Terapileri, enerji akışını ve dengelerini sağlamanın ve sağlığımızı kazandırmanın yanı sıra, yeni dünya düzenine ayak uydurabilecek bir bilinç ve farkındalık seviyesine yükselmemizi, verimli, sağlıklı ve doyumlu bir hayat yaşamamızı da sağlar.

Şimdiden herkese şifa olsun!


Sevgiyle kalın…

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  AYAHUASCA ÇAYI HAKKINDA BİLİNMEYENLER (ŞAMAN'NIN İKSİRİ RUHUN ASMASI) Emka 2 18,689 11-11-2022, Saat: 18:08
Son Yorum: Gümüşkurt
  Aydınlanma Hakkında 4 Şaşırtıcı Gerçek Emka 0 3,700 27-08-2018, Saat: 01:56
Son Yorum: Emka
  Enerji Kordonlarını Kesmek Emka 0 3,455 02-08-2018, Saat: 11:46
Son Yorum: Emka
  KOZMİK ENERJİ NASIL ELDE EDİLİR ? Emka 0 3,854 29-07-2018, Saat: 23:34
Son Yorum: Emka
  Bu 7 Şeyi Yaparsanız Negatif Enerji Size Zarar Veremez Emka 0 12,574 02-07-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi