Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enkarne Melekler Ve Yıldız İnsanlar: Siz Hangi Gruba Aitsiniz?


Enkarne Melekler Ve Yıldız İnsanlar: Siz Hangi Gruba Aitsiniz? konusu, Melek Enerjileri forumunda tartışılıyor.
#1
Dünyanın her yerine insanlar yeryüzünde yaşamak için gelmişlerdir. Özel psişik danışmanlık pratiğimde, kökenleri bu dünyaya ait olmayan birçok insanı tanıdım. Şu anda gezegen üzerinde birçok enkarne dışı uzaylılar (ET'ler), melekler ve yıldız insanları olduğunu öğrendim.

İlk kez enkarnasyona uğramış bir “yıldız bir insan” dediğim şey Uzaylılar hakkındaki tüm kalıplarıma meydan okudu. Sıradan bir insana çok benziyordu. Yine de, bir uzay aracıyla çalıştığını ruhsal olarak fark edinceye kadar, onun dünyadan olmadığı konusunda hiçbir fikrim yoktu.

Müvekkilimde onun büyük bir uzay gemisinde çalışıp seyahat ettiğini gördüğümü söylediğimde, o hemen kabul etti. O, takip eden yıldız insan müşterilerimden farklı olarak, onun kaynaklarının çok farkındaydı. Bu ilk yıldız kişiyle çalıştığımdan beri, bir düzine daha fazla çalışma fırsatı buldum ve aralarında ilginç desenler buldum:C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...ef250f.jpg


1. Yıldız insanları, “n” harfinde olduğu gibi aşağıya bakacak şekilde  hilal şeklinde olan gözlere sahipler.

En enkarne olmuş yıldız insanlarının küçük kemikleri vardır zayıf ve kısa boyludur. Çok sade yüz özelliklerine sahip olma eğilimi gösterirler ve çoğu çok raslantı giyerler. Gökkuşağının renkleriyle vücuttan uzaklaşan çizgili auraları vardır.

2. Onların yaşam amaçları “gerektiğinde yardımcı olmaktır”.

Genelde belirli bir yaşam amacına sahip değiller, bunun yerine yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmeyi kabul ettiler. Bu yüzden sık sık cesaret verici sözleri ve canlandırıcı tavırlarıyla çok sayıda kişiye ulaşabilecekleri sıradan mesleklere sahipler.

3. Sahtekarlık ve şiddete karşı çok az toleransları vardır.

Bu özelliklerin varolmadığı gezegenlerden geldiler, bu nedenle, asılsız, manipülatif veya şiddetsiz olan insanlarla nasıl başa çıkacaklarını bilmiyorlar. Yaygın toprak problemleri ile bu “başa çıkma becerisi” eksikliği nedeniyle, enkarne yıldız insanları sıklıkla dikkat eksikliği bozukluğu  dahil olmak üzere psikiyatrik bozukluklardan etkilenirler.

4. Gezegenleri, aile hayatı, doğum, üreme ve cinsiyet hakkında farklı geleneklere sahip olduğu için, birçok yıldız insanı dünyevi evliliklere veya çocuklara sahip olmak için sözleşme yapmaz.

Tipik düğünlerin romantik görüntüleriyle senkronize değiller çünkü bu onların tarzı değil. Buna ek olarak, aile hayatının, yaşamları boyunca yapmak zorunda oldukları ışık çalışmasına müdahale edeceğini biliyorlar. Çoğu zaman, kadın yıldız kişileri, yıldız gruplarından bir ruh eşi olan çok daha genç bir adama aşık olurlar.

5. Yıldız insanları, dünyadan olmadıklarını bilirler.

Sık sık hayatlarına uyum sağlayamadıklarıı ya da buraya ait olmadıklarını  hissediyorlar. Bir yıldız kişisi şöyle dedi: “ buraya atıldığım da bu gezegende olduğumda bu hissi yaşadım ve birinin dönüp beni eve götürmesi için bekliyorum.” Bu tür duygular, yıldız insanlar için Terk Etme konularını ortaya çıkarır.

Özel pratiğim de bildiğim diğer insanlar enkarne meleklerdir. Onlar da ayırt edici özelliklere sahiptir:

1. Enkarnasyona uğramış melekler genellikle kalp şeklinde bir yüz ve çocuksu özellikleri olan “tatlı” yüz özelliklerine sahiptir.

2. Başkalarına yardım etme ve beslemeye yatkınlıklarından ötürü “kod-bağımlı” ilişki öyküsü vardır. Ayrıca herkesin içinde en iyi olanı görebilirler, bu yüzden genellikle ortalama bir kişinin tolere edebileceğinden daha uzun süre kötüye giden ilişkilerde kalırlar.

3. Enkarnasyonlu melekler genellikle zorlayıcı,aşırı yeme veya başka bağımlılık öykülerine sahiptir. Bu, maneviyatlarından kopmuş melekler için özellikle doğrudur.

4. Onlar doğal şifacılar ve yardımcılardır ve genellikle hemşirelik, masaj terapisi, sosyal çalışma veya öğretim gibi iyileştirici mesleklere sahiptirler. Yabancılar onlara kalplerini döküyorlar ve sık sık şöyle diyorlar: “Size neden kendimle ilgili özel şeyler söylediğimi bilmiyorum. Seninle ilgili güvenebileceğimi hissettiğim bir şey var. ”

5. Enkarne melekler, bazen almakta zorlanan çok cömert insanlardır. Sonuç olarak, para, aşk, enerji ve diğer doğal kaynakların akışını, hayatlarına girmelerini engelleyerek hayatlarındaki eksiklikleri tezahür edebilirler.

Her iki grup - yıldız insanlar ve enkarnasyonlu melekler - son derece sezgiseldir. Yine de, çoğu zaman sezgilerine güvenmekte zorluk çekerler. Kısmen, bu, dünya yaşamına adapte olmaya çalışan yıllardan geliyor. Sonuçta, buradaki gelenekler, doğal eğilimleri için çok yabancı, yıldız insanları ve enkarnasyonlu melekler sonunda içsel duygularını azaltmayı öğreniyorlar.

Bu gruplardan birine ait olup olmadığınızı merak ediyorsanız, iç rehberliğiniz size daha fazla bilgi verebilir. Uyumadan önce, bu doğrulamayı yüksek benliğinize ve ruhsal grubunuza söyleyin: “Lütfen benim köküm hakkında açık mesajlar içeren bir rüya verin, uyanış üzerine kolayca hatırlayacağım.” Bu ifadeyi bir kağıda da yazabilirsiniz.Bunu yastığınızın altına koyabilirsinizç. Bilinçaltınız duygusal olarak hazırlandığında, kendiniz hakkında daha çok şey anlamanıza yardımcı olacak canlı  berrak bir rüyaya sahip olacaksınız. Yıldız insanları ve enkarnasyonlu melekler, sevgi, ışık ve dersler de dahil olmak üzere dünyaya verilecek pek çok hediyeniz  var. Dualarım, eğer bu gruplar arasındaysanız, bu gezegende zamanınızın tadını çıkarmanıza izin verin.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Melekler İle Temas Halinde Olduğunuzu Gösteren 7 İşaret Emka 0 3,964 02-10-2018, Saat: 15:31
Son Yorum: Emka
  MELEK İLETİŞİMİ - MELEKLER BİZİMLE HANGİ YOLLARLA İLETİŞİM KURUYOR Spiritüeller 0 3,534 06-09-2018, Saat: 22:31
Son Yorum: Spiritüeller
  Melekler Ve Kader Magnetho 0 2,995 30-08-2017, Saat: 17:52
Son Yorum: Magnetho

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 4 Ziyaretçi