Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Epifiz Bezi Tam Olarak Aktive Olduğunda Meydana Gelecek 7 Şey


Epifiz Bezi Tam Olarak Aktive Olduğunda Meydana Gelecek 7 Şey konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Bilmeyenler için, epifiz bezi temel olarak üçüncü gözdür. Vücudumuzun bilinmeyen önemli bir parçasıdır.

Hipotalamusun yanında yer alır ve vücudumuzun çok ilginç ve gizemli bir parçasıdır. Beynin üçüncü ventrikülünün arkasında bezelye konik bir doku kitlesidir. Bazı memelilerde (insanlarda melatonin) hormon benzeri bir madde salgılar ve birçok farklı şey olduğu düşünülür. Bir çam kozalağı şekline benzediği için epifiz bezi denir.

Ruhsal olarak bu bezi aktive ederek temel olarak üçüncü gözümüzü açmak için çalışıyoruz. Bu, yüksek benliğimizle daha derinden bağlantılı hale gelmemize ve kim olduğumuzu elde etmemize yardımcı olur. Üçüncü göz hepimiz için  bir gerçeklik hissi getiriyor. Bu aktivasyonu zorlamamalıyız çünkü bazı insanlar onunla birlikte gelen şeyleri idare edemezler.

Bu şekilde daha uyanık olmak, gerçeği olduğu gibi görmek, insanların bahsetmekten hoşlanmadığı bir takım olumsuzluklara sahiptir.

Epifiz bezinin aktivasyonu ile ilişkili daha yaygın semptomlardan bazılarını inceleyeceğiz. Bunlar, olabildiğince farkında olduğumuz şeylerdir. 


epifiz.jpg


1. Bir çeşit psişik yetenek geliştirirsiniz.

Daha önce yapamadığın şeyleri duymaya ve görmeye başlıyorsun. Şimdiye kadar var olduğunun farkında olmadığın yerlerle gerçekten rezonansa girdin. Baktığınız yüksek bakış açısı sizi değiştirdi ve sizi değiştirmeye devam edecek.

2. Farklı şeyleri algılamaya başlarsınız.

Gerçeklik hakkındaki duygularınız ve düşünceleriniz tamamen değişiyor. Bu olumlu veya olumsuz olabilir. Dünyada parlak bir ışığın olmadığını hissetmeye başlayabilirsin çünkü şu anda görebildiğin tek şey kötülüktür. Gerçekliğin farkında olmak zor bir şeydir ve bu noktaya varınca geri dönüş yoktur.

3. İştahınız değişiyor.

Artık fazla iştahınız yok. Yemek şeklinizi değiştirmek ve daha sağlıklı bir şeyler yapmak istiyorsunuz, ancak hala kendinizi bulmaya çalışıyorsunuz. Bu illa ki kötü bir şey olmakla birlikte, kontrol altında tutmak zorundasınız.

4. Sezgileriniz çok daha yoğun hale gelir.

Sezgileriniz hızlı bir şekilde çalışmaya başlar. Bu durdurabileceğiniz ve kapatabileceğiniz bir şey değildir. Sadece bilmenin bir yolu olmayan şeyleri biliyorsun ve bu pekde mantıklı gelmiyor.

5. Çok  fazla baş ağrısına sahip olursunuz.

Epifiz bezini harekete geçirmeye başladığınızda, gözleriniz arasında çok fazla baskı olduğunu fark edeceksiniz. Daha fazla baş ağrınız olacak ve çok fazla ışık hassasiyetine sahip olacaksınız. Artık hiçbir şey aynı olmayacak.

6. Daha fazla odaklanmaya başlıyorsunuz.

Çok daha iyi odaklanabileceksiniz, ancak her zaman odaklanmanız gereken şeylere odaklanmayacaksınız. Neye odaklandığınızı düzenleyebilmek ise, zaman gerektirecektir. 

7. Daha önce sahip olduğunuzdan daha fazla kayıp hissedersiniz.


Dünyanın senin düşündüğün yer olmadığını sanıyorsun, çünkü öyle değil. Şimdi buradan nereye gideceğinizi kendiniz bulmalısınız. Uzun süre kaybolacak ya da yitirilmeyeceksiniz, ama sonunda bunu başaracaksınız.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Üçüncü Göz Aktivasyonu: Bu İpuçları İle Epifiz Bezini Açın Emka 0 5,577 22-11-2018, Saat: 20:51
Son Yorum: Emka
  Ruhsal ve Fiziksel Hastalıklara İyi Gelecek 10 Öneri Emka 0 3,043 08-11-2018, Saat: 14:37
Son Yorum: Emka
  İkiz Alevinizle Tanıştıktan Sonra Ruhsal Olarak Uyanmak Emka 0 5,331 27-10-2018, Saat: 13:56
Son Yorum: Emka
  Ruhsal Şifacı Olarak Doğduğunuzu Gösteren 28 İşaret Emka 0 8,298 13-08-2018, Saat: 19:10
Son Yorum: Emka
  Eski Mısırlılar, Epifiz Bezinin Gücünü Nasıl Açığa Çıkaracaklarını Biliyorlardı Emka 0 7,188 23-07-2018, Saat: 22:17
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi