Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

EŞ RUHLAR - RAMTHA


EŞ RUHLAR - RAMTHA konusu, RAMTHA forumunda tartışılıyor.
#1
RAMTA.. Eşruhlar, deneyimlerini paylaşırlar. Demek ki, bu alemdeki tüm bedenlenmelerimizin deneyimleriyle zenginleştikten başka, bir de, başka bir birey olarak tezahür etmiş olan eşruhunuzun sizinle paylaştığı deneyimleri de hazinenize katarsınız.

Hemen yarın eşruhunuzla karşılaşsanız, eğer bu ilişkiyi haz verecek şekle sokmak üzere kendi kendinizi arındırmamış iseniz, bu ilişki çok insafsız ve tehlikeli olabilir, anlıyor musunuz?

Siz kadınlar, eşruhlarınızı bulmak istiyorsunuz, değil mi? Kusursuz sevgiliyi istiyorsunuz; şişman ve çirkin olsanız da sizi sevecek, hep yanınızda olacak, ama aynı zamanda sizi özgür bırakacak olan sevgili… Size bir şey söyleyeyim mi? Bu alemde bu derece kahraman, bu derece asil, bu derece güçlü ve bu derece kayıtsız, şartsız sevecek tek bir erkek yoktur! Onlar da sizin gibi aynı yolun yolcusu… Onlar da, aynı sizin gibi, birini arıyorlar. Ama ne yazık ki, aradıkları siz değilsiniz; tıpkı, onların da sizin aradığınız olmadıkları gibi…
Siz içinizde bulamadığınız bir şeyin dışınızdaki biri tarafından doldurulmasını istiyorsunuz. Bunun için ilişkileriniz başarısız oluyor. Aradığınızı asla bulamayacaksınız, çünkü öyle biri yok!

Bir boşluğu, ya da kutuplaşmanın yarattığı vakumu dolduracak bir şey aradığınız için sadece bu ümitle yaşlanacaksınız.

Ya eşruhlarınız? Onlar ne hissederler? Onlar kendi kimlikleri için çabalarken, bir yandan da zavallılar sizin yüzünüzden hissettikleri bu güvensizlikle başetmek zorunda kalırlar.
Ey erkekler! Ya siz ne arıyorsunuz? Sizin çılgınlığınızı, parlaklığınızı dengeleyecek birisini mi arıyorsunuz? Size bakacak birini mi? Ne arıyorsunuz? Siz de, duygusal delikleriinizi dolduracak birini arıyorsunuz.

ruh-esim-ikizruh.png

Ya siz neye esirsiniz? Eşruhunuzun sizin için ne yapmasını umuyorsunuz? Size kalp krizi geçirtmesini mi? Kendinizi tam bir erkek gibi hissetmenizi sağlamasını mı? Ama, bir kadın gibi ağlamayı, bir asker kadar korkusuz olmayı öğrenmedikçe, erkek olmanın ne demek olduğunu asla öğrenemiyeceksiniz. Kendinizi her yönden sevmeden, bunun ne demek olduğunu anlamayacaksınız. Ve siz kendinizi sevmiyorsunuz!

Konu şu ki, yaşam bir şeyi arayarak geçirilecek bir süreç değildir; o, kabul edilmesi gereken bir armağandır. Etrafta dolaşıp deliklerinizi tamir edecek, gününüzü daha parlak kılacak birini aramak bir işe yaramaz.

Eğer, sabah güneşini kendi kendinize seyredemiyor, ya da yıldızların altında bir orman perisi gibi kendi başınıza dans edemiyorsanız, zaten eşruhunuzla buluşmaya hazır değilsinizdir.

Anlıyor musunuz?

Eşruhlar tekrar biraraya gelmek için ne plan yapar, ne de çabalarlar. Onlar zaten her zaman beraber olduklarını bilirler. Birlikte uygulama yaptıklarını, deneyim kazandıklarını, yarattıklarını ve birbirleriyle paylaştıklarını bilirler.

Birçoğunuz buraya eşruhlarınızı büyük bir şiddetle aramaya geldiniz; ama “arayış”ın esaret ve sınırlama olduğunu biliyor musunuz? Eşruhunuzun hep sizinle olduğunu bilmek, buna izin vermek sınırsız yaşamdır. Yaşam yüce bir armağandır. Kendi kendinize koyduğunuz sınırlamalardan kurtulmaya başlayınca, yavaş yavaş gücünüzü geri kazanmaya başlarsınız ve varlığınızın eşine doğru yaklaşırsınız.

Birbirlerine madde planında rastlayabilen çok, ama çok az sayıda eşruh vardır. Bu çok, ama çok nadir bir olaydır! Eğer takıntılarını gidermeden birbirlerine rastlamışlarsa, bu birleşme patlayıcıdır; çünkü her ikisi de tüm tutarsızlıklarıyla birden karşılaşmaktadırlar.

Şunu unutmayın, varlığınızın eşi kendinizsiniz. Eşruhunuz başka bir cinsiyette uygulama yapıyor olabilir, ama o sizin içinizdedir. Eşruhunuzun gözleri sizin gözlerinizdir

Ramtha / Eşruhlar

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  MADDE TİTREŞİM FREKANSI - RAMTHA Spiritüeller 0 2,435 21-02-2017, Saat: 07:41
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi