Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Eşzamanlılığın Bir Sebebi Vardır. Kaza ve Tesadüf Diye Bir Şey Yoktur


Eşzamanlılığın Bir Sebebi Vardır. Kaza ve Tesadüf Diye Bir Şey Yoktur konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Eski bir arkadaşına mı rastladın? Biriyle aynı şeyi yapan ya da seninle aynı sözleri söyleyen mi? Veya belki bir kaza yaşadı mı? 'Oh! Ne tesadüf!' Veya 'Böyle kazaları atlatabilir misin?' Yapmamalısınız, çünkü her bir tesadüf size bir mesaj getiriyor. Aslında tesadüfler ve kazalar yoktur - sadece eşzamanlılık vardır ve her şey bir sebepten dolayı gerçekleşir.

2222.jpg

Eşzamanlılığı Ortaya Çıkarmak-Tesadüfün Ardındaki Bilim

Gerçek şu ki, hayatımızdaki her şey birbiriyle bağlantılıdır. Geçmişten, bugüne ve geleceğe - rastladığımız her bir tesadüf ya da kaza birbiriyle bağlantılıdır. Bir hareketin ne kadar küçük ya da büyük olursa olsun, eşzamanlılıkla ilgilidir.

Mükemmel bir gün geçirdiğini hissediyor ve her şey yolunda gidiyor ya da bir çok tesadüfün gerçekleştiği kötü bir dönem yaşıyorsanız, evren size bir mesaj gönderiyor olabilir. Tam bir anda gerçekleşen olaylar ve insanlar eşzamanlılıktan başka bir şey değildir ve neyse ki bunu kabul etmenin bir yolu vardır.

“Öğrenci hazır olduğunda, usta görünür”deyişini biliyor musunuz?

Eşzamanlılığın açıklanması tam olarak budur. Gerçekten istediğiniz bir şeyle senkronize olduğunuzda, bu şeyle tanışmanız daha olasıdır, bu yüzden benzer insanlar "yanlışlıkla" tanışır. Onlar aynı frekansta ayarlanmış ve eşzamanlılık onları eşleştirmek için elinden gelenin en iyisini yapmıştır.

Evet, Eşzamanlılık Yaratmanın Bir Yolu Var

Artık spiritüel senkronizasyonun nasıl çalıştığını anladığınıza göre, bunu size söylemenin zamanı geldi…

EŞZAMANLILIK OLUŞTURABİLİRSİNİZ.

‘Bunu nasıl yaparım?’ diye kendinize soruyor olabilirsiniz.

Eşzamanlılık, doğru olduğuna inanan insanlar için en iyi şekilde çalışır. Yani, yeni başlayanlar için, buna inanmalı ve her olayın bir kaza ya da tesadüf olduğunu söylemeyi bırakmalısınız. Mesele şu ki, eğer bunu söylerseniz, evrenin etrafınızdaki her şeyi senkronize ederek size gönderdiği güçlü sinyalin tersine, evrene zayıf bir ruhsal sinyal gönderiyorsunuz.

Eşzamanlılığı anlamak sıradan bir şey değildir, kararlı bir kişi olarak  iç senkronizasyonunuza daha derinlemesine bağlanabilir ve aslında olmasını istediğiniz şeyleri yapmak için çok fazla çaba gösteremezsiniz. Bunun yerine, sadece onlara inanacak ve herhangi bir güç olmadan, onların gerçekleşmesine izin vereceksiniz.

Öyleyse, kabul edelim.…

Eşzamanlılık tıpkı bir ayna gibidir ... ... ve ne yaparsan yap ... ... sana geri yansıyacaktır.

Şunu söylemek gerekirse, senkronizasyon yasasını kabul ederseniz, derinden bağ kurabilir ve ruhsal düzeyde güçlü mesajlar gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra, yaptığınız her eylemde daha iyi bir insan, daha özgüvenli ve kararlı olacaksınız.

Özetle, eşzamanlılığı anlamak, aradığınız her şeye uyum sağlamayı ve etrafınızdaki her şeyin “bilinçli olarak farkında” olmayı ifade eder.

Murphy Kanununu daha önce duyduysanız  buna inanırsanız, senkronizasyonu anlamak için iyi bir yoldasınız. Evet, bir şeyler yanlış gittiğinde, zaman içinde yanlış gitmeye devam etmesi yaygın bir gerçektir.

Bunun arkasındaki fikir, senkronizasyonun size karşı da çalışabileceğidir. Ancak, kötü şeylerin olmasını beklerseniz ve Murphy Kanununa inanmaya devam ederseniz, iç olumsuzluğunuzla senkronize oluyorsunuz demektir.

Şans Toplantısının Arkasındaki Bilim - Bir “Tesadüf” Değildir

Bir yerlere çarptığınızda bunu bir tesadüf ya da şans olduğunu mu düşünüyorsun? Bu “kaza” daki gerçek cevap, şans eseri toplantısıdır.

Dahası, bir şeyin olmasının sebebi de budur. Birisini görmek ve bir şeyleri deneyimlemek için her zaman bir sebep ve bir bağlantı vardır. Tesadüf sadece bir yanılsamadır.

Geçmişimiz, şimdiki ve geleceğimiz birbiriyle bağlantılıdır. Ve bize gelen her şeyi anlayamasak da, her zaman bir sebebi vardır - ve bu sebep, zamanın bir noktasında daha da belirginleşir.

https://www.spiritueller.com

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruhun Kaç Yaşında? Ruhun 5 Dönemi Vardır Emka 0 4,698 20-11-2018, Saat: 20:19
Son Yorum: Emka
  Melek Numarası 10:10 Ve Anlamı - Sadece Tesadüf mü? Emka 0 13,708 02-07-2018, Saat: 22:54
Son Yorum: Emka
  BİRİSİ SANA ”NASILSIN?” DİYE SORDUĞU ZAMAN VERDİĞİN CEVABA DİKKAT ET. NEDEN Mİ? Emka 0 7,776 06-12-2017, Saat: 12:22
Son Yorum: Emka
  MAYALARIN YOK OLUŞ SEBEBİ BELLİ OLDU Magnetho 0 3,948 06-07-2017, Saat: 19:33
Son Yorum: Magnetho
  TESADÜF DİYE BİR ŞEY YOKTUR! Mutlakguc 0 2,004 24-02-2017, Saat: 04:46
Son Yorum: Mutlakguc

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi