Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gizli Bir Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 8 İşaret


Gizli Bir Psişik Yeteneğinizin Olduğunu Gösteren 8 İşaret konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Gözlerinizin köşesinden sıkça gölgeler görüyor musunuz? Çevrenizde televizyonunuz titriyor mu? Eğer sıklıkla paranormal şeyler yaşarsanız, bunun sebebi gizli bir psişik yeteneğiniz olabilir. Psişik yetenekleri olan birçok kişi, işaretleri anlayana kadar bunu fark etmez.

 Bu sekiz işareti deneyimlediyseniz, kendi kendimizin ötesinde realitelerle iletişim kurmak için doğuştan gelen bir yeteneğiniz olabilir:

1.Canlı Rüyalar Görüyorsunuz

Uyanıkken ruhlara karşı duyarlıysanız, uyurken de onlara karşı duyarlısınız. Hayallerinizi çok net bir şekilde hatırlayabilir ve rüya görürken dokunma ve koklama gibi duyumları deneyimleyebilirsiniz. Ama bu bir kabus olduğunda da, aynı şeyler geçerlidir.

2.Evde Yalnızken Yan Odalardan Sesler Duyuyorsunuz

 Evinizde yalnızken bir gölge görebilir veya bir ses duyarsınız. Bunlar bir ruhun var olduğuna dair işaretler olabilir. Başka kimse olmadığında karmakarışık veya mırıldanan bir ses farkedebilirsiniz.

3.Hayvanlarla Güçlü Bağlantılarınız Var

Fiziksel bağlantıların kelimeler içermesi gerekmez, bu yüzden psişik güçlere sahip olanlar genellikle hayvanlarla iletişim kurabilirler. Belirli bir hayvan türüyle bağlantı hissedebilirsiniz veya hayatınızın bir noktasında belirli bir hayvana güçlü bir şekilde bağlı hissettiniz. Bu tür bir bağ, kelimeler gerektirmez.

psychic-ability-FI.jpg

4.Gözünüzün Köşesinden Bir Şeyler Görüyorsunuz

 Psişik  gizli bir yeteneğiniz varsa, gözünüzün köşesinde karanlık şekiller görebilirsiniz. Bu şekiller insanlar gibi şekillenebilir. Bazıları bu gölgelerin ruh olduğuna inanırken, diğerleri vizyon olabileceğine inanıyor.

5.Sevdiğiniz Birisinin Ölümünden Sonra Garip Deneyimler Yaşadınız

Sevilen biri geçtikten sonra, size kaybettiğiniz kişiyi hatırlatan garip şeyler görebilirsiniz. Bazı insanlar bu oluşumları, aile üyelerinin her şeyin iyi olacağını bildirmek için, ayrılan kişinin ruhunun biraz daha uzadığını gösteren bir kanıt olduğuna inanırlar.

6.Eski Yerlere Karşı Güçlü Hisleriniz Var

Uzun bir tarihe sahip bir yere gittiğinizde, oldukça yerleşemeyeceğiniz güçlü ve ani bir hissiniz olabilir. Aynı şey, birçok hikayesi olan bir nesneyi tuttuğunuzda da gerçekleşir. Psişik enerjiler kendilerini yerlere ve şeylere bağlayabilirler. Eğer yeterince hassas olursan, onları alabilirsin.

7.Etrafınızdaki Elektronikler Sıklıkla Arızalanır

Ruhsal enerjinin elektronik cihazlara müdahale etme yeteneği vardır. Çevrede olduğunuzda, telefonların veya telsizlerin arızalanabileceğini veya aniden kapanabileceğini fark edebilirsiniz. Cihazlar olabilir ya da siz olabilirsiniz.

8.Paranormal Olaylar Seni Herzaman Çeker


Geceleri çarpışan şeylerden asla korkmadınız. Küçüklüğünden beri paranormalin için çekildin. Belki de korkutucu filmlerin tadını çıkarırsınız ya da başkalarının biraz ürkütücü olduğunu düşündüğü yerlerle bağlantı hissedersiniz!

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Bir Ruhun Sizinle Temas Kurduğunu Gösteren 12 İşaret Emka 0 3,247 18-11-2018, Saat: 19:54
Son Yorum: Emka
  Üç Sayının Ardındaki Gizli Anlam 111,222,333 Emka 0 1,736 16-11-2018, Saat: 14:59
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 2,416 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  Ruh Rehberlerinizin Sizi İzlediği Ve Doğru Yolda Kalmanıza Yardımcı Olduğu 8 İşaret Emka 0 2,266 16-09-2018, Saat: 17:20
Son Yorum: Emka
  Ruh Bağlarını Tanıyabileceğiniz 4 İşaret Emka 0 2,540 27-08-2018, Saat: 02:00
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi