Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Göz Temasının Büyüsü


Göz Temasının Büyüsü konusu, ENTERESAN BİLGİLER forumunda tartışılıyor.
#1
Her zamankinden daha fazla, zihin, beden ve ruhun refahını içeren bir şeyi deneyimlemek için yenilikçi yeni yollar ve derin bağlantılar arıyoruz. 

Birbirimize bakmamıza ve gerçekten kim olduğumuzu görmemize yardımcı olan güçlü bir iyileştirme aracına sahibiz. Ne kadar sıklıkla başka bir insanla daha derin temas kurmamıza izin veriyoruz? Kişi yeni bir insan, potansiyel bir işveren ya da eski bir arkadaş olsun - kişinin görme yeteneğini korumanın benzersiz eylemi, daha derin bir bağlantıyı kıvılcım etme gücüne sahiptir.

Bununla birlikte, uzun göz temasının hızlı, teknoloji eğilimli toplum için artık iyi bir uygulama olmadığı doğrudur. Yetişkinler, zaman zaman% 30 ile% 60 arasında göz temasını sürdürürken, duygusal bağlanma duyguları yaratmak için% 60 ila% 70'e ihtiyaç vardır.

Kişilerarası ilişkilerin kalitesi, barış ve mutluluk düzeylerinin bir göstergesidir. Hem ilişkinin miktarı hem de kalitesi, ruh sağlığını, davranışını, fiziksel sağlığını ve ölüm riskini etkiler. Basitçe söylemek gerekirse, göz teması duygusal bağlanma duygularını iyileştirmek için bir katalizördür.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...993e40.jpg


Deneyim

Göz teması, Budist gelenek ve manevi psikolojide iyi bilinmektedir ve uygulanmaktadır. Çağdaş göz gezdirme pratiği, bu egzersizin gücünü evrensel olarak erişilebilir bir uygulamaya dönüştürmektedir. Bu göze çarpan modelde, katılımcılar 60 saniye ile 5 dakika arasında süren çiftler halinde tutulur, derhal ve kesintisiz olarak göz temasıyla korunur.

Göz teması seansı boyunca, katılımcılar heyecan ve şifa duygularını keşfetme yolculuğundadır. İşlem sırasında sessiz kalmaları ve özenle seçilmiş müzikleri çaldıkları sırada arka planda iken talimatları takip etmeleri gerekir.

Şifa gücü

Bir uygulama olarak göz teması, çok güçlü bir şifa yöntemidir, çünkü kendimizi karşımızda oturan kişide görmemize yardımcı olur. Ayrılık yanılsamasına doğrudan meydan okur ve bize temel birliğimizi doğrudan deneyimleme fırsatı verir.

Bazıları, göz temasının, hem iç hem de dış dünyayı görmenin yeni bir yoluna kapı açtığını söylüyor. Enerjik düzeyde, güçlü şifa dalgaları oda boyunca hissedilebilir, mevcut herkesle ve her şeyle derin bir birlik duygusunu teşvik eder.

Ruh Dokunuşu

Değişim süresince katılımcılar meditatif bir durum yaşayabilirler. Göz teması süreci katılımcıları kendi doğal değerlerini hatırlamaya davet ediyor. Bir birey, duygusal olarak yaydığı her şeyi kabul edip teslim edebilirse, daha derinlere inme yeteneği o kadar büyük olur ki, bu da onun deneyimini daha da zenginleştirir.


Takdir edilmesi gereken bir şey söyleme veya yapma ihtiyacı olmadan görülmesi fikri, ruhsallık üzerinde önemli bir etkiye sahiptir.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi