Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HAKİKİ (GERÇEK) İNSAN VE REENKARNASYON


HAKİKİ (GERÇEK) İNSAN VE REENKARNASYON konusu, Reenkarnasyon forumunda tartışılıyor.
#1
Merhaba,
Dünya Bilinç Üretim Rahmi'dir. İnsanoğlu dünyaya bilinç üretmek için gelir. Bilinç yaratımın ham maddesidir. Her düşünce yaratıma geçmez; bilirsiniz bazen düşünürüz ve korktuğumuz başımıza gelir...bazen ne kadar istesek de olmaz. 
İnsan beşer olarak dünyaya gelir...olgunlaşır ve insan olur. Amaç hakikiyet düzeyine varmaktır. Hakikiyet Rahman'dır. Rahman'da birlik bilinci ile yaratılır. 
Rahman olan birlik olabilendir. Tüm insanlığı tek bir ışık halinde düşünelim...ayrılık bitmiştir artık. Hatta bu düzeyde geçmiş nesillerimiz de bizde yaşarlar. Onlara ölü diyemeyiz. O zaman artık insan her zerrede olan, her yaşamda yaşayan olur. O insan Kuran olan insandır. Yani dünyadan sanal boyuttan yaptığı kayıtlarına Rahman'da varmıştır. Bilinç olarak ürettiği düşüncelerini kati kayıtlarla cevheri düzeyde yaşamsallaştırabilmiştir. O insan sayfa sayfa okunur. Her sayfa bir zaman sayfasıdır ve o her sayfaya kendini ekebilmiştir. 

past-life-signs.jpg

Tüm zamanlara tohum olarak kendini ekebilmiştir....o zaman yeniden ve yeniden dünyaya gelmez. O her anda yaşar ve yaşatır.....onun reenkarnasyona ihtiyacı yoktur artık. İnsanın beşerlikten gerçek insan varma süreci de budur. Kıyamet artık insanın yaratıcı olduğunu anladığı dönemdir....insan kelama varmalı ve OL diyebilmelidir. Aslında der de bilmeden der....veya der ama karşısındakini yıkıp da der. Artık insan ne olduğunu bilmelidir. Reenkarnasyon olgusu dünya dışı kaynaklar tarafından beşere bilinç üretimi çeşitlendirmesi, renklendirmesi için verilen bir yemdi ama gerçek değildir.  
Ölmüşler ses olarak, bilinç olarak bizdeler....ben Mevlana'ya ulaşır onu seslendirebilirim. Ama ben benim....oyum da aynı zamanda zira ayrılık yok ki! İsmin ne önemi var. Birlik var, birlik.....tüm insanların birliği. Saygılarımla,

Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Reenkarnasyon – Ölüm mü, Yeni hayat mı? EvrimBilge 0 2,916 24-09-2017, Saat: 03:09
Son Yorum: EvrimBilge
  TÜRKİYE'DE REENKARNASYON MANZARALARI EvrimBilge 0 10,508 30-08-2017, Saat: 21:35
Son Yorum: EvrimBilge
  REENKARNASYON VE HOLOGRAM Archilles 0 2,427 12-06-2017, Saat: 13:42
Son Yorum: Archilles
  KURAN'DA REENKARNASYON Emka 0 14,364 02-06-2017, Saat: 16:10
Son Yorum: Emka
  Reenkarnasyon Gerçeği ve Tanrı’nın Tekerrürü Emka 0 10,428 12-04-2017, Saat: 14:19
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi