Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek


Hayallerinizi Gerçeğe Dönüştürmek konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Pek çoğumuz hayallerimize ulaşmak için çok yakındık, ama neredeyse hayallerimize yaklaştığımızda ondan vazgeçtik.


Hayallerin kenarında durmak

Kalbimizin bu yaşamdaki arzusunu tanımanın gücü, hayallerimizin ve eylemlerimizin içinde yaşar. Bazen bizi çevreleyen dostça bir ruhsal sistemden destek almadan devam etmek için büyük cesaret ve inanç gerektirebilir.

Sezgisel işaretler, mesajlar ve sinyaller, özellikle olumsuz ya da yıkıcı şekillerde bizi tanımlayan egemen enerjiye sahip olmanın ötesine geçebilir. Kendi iç rehberlik ve ruhsal ağımıza yakından dikkat etmeyi öğrenmeliyiz, bu yüzden yaşamdaki en iyi olanaklarımızı dinliyoruz.

Öyle ki birçok kişi hayattaki hedeflerine başarıya çok yakın olmuştur, ancak bir başkasından şüphe ve şüphecilik sesini dinledikten sonra vazgeçmiştir. Çoğumuz bizi iç sesle çağırmanın bizi hayattaki bir sonraki maceraya götürdüğünü duyduk.

Cevap verebilecek seçimlerimiz var, ama sonuçta hayatta kalmak için kendi içgüdüsel içgüdülerimize güvenmeyi öğreniyoruz. Sonuçta, bazı insanlar ileriye bakmadan bir uçurumun dışında başkalarını takip edecekler.

Meditasyon ve aktif görselleştirme, rahatsız edici yaşam koşullarında stresli hissettiğimizde endişeleri yatıştırmak ve güvene yardımcı olmak için harika yollardır. Bir oyunda bir bölüm için seçmeler yapmak veya yeni bir iş pozisyonu için başvurmak olsun, başa çıkmamıza yardımcı olmak için paha biçilmez bir araç olabilir. Uyandırma hayallerimizin ve enerjinin iyi enerjilerini, bizi motive etmemize yardımcı olmak için kullanabiliriz.


C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...20a2e0.jpg


Hayatlarımızı sonsuza dek değiştiren olaylar ve başkaları için sorumluluk, kaynaklarımızı gerçekten tüketebilir ve bizi korkuyla boğuşturabilir. Eğer yetenekli bir kişisel yaşam koçunuz ve / veya destekleyici arkadaşlarınız ve aile üyeleriniz varsa, hayatınızda pozitif enerjiye sahip olmanın ne kadar önemli olduğunu bilirsiniz.

Kaynak enerjimize bağlıysak, düşüncelerimizi, duygularımızı ve eylemlerimizi çok fazla dram olmadan dengelemeyi öğrenebiliriz. Elbette hissettiğimiz zaman ekleri bağlayıp, akıllı seçimler ve kararlar vermek için nasıl izleneceğimizi öğrenmek zaman alır.

Neyin bize neşe getirdiğini hatırlamaya devam edersek ve ruhlarımızı harekete geçirmede belirleyebilirsek, odağımızı net olarak koruyabiliriz. Niçin, neden ve etkilediklerimizin nereden geldiğini ve enerjinin aktığı yeri biliyorsak, neyin olumlu ve neyin gelişmesi gerektiğini değerlendirebiliriz.

Kendimize ve başkalarına merhametle kendi ilahi varoluşumuzu onurlandırırsak, başkalarından saygıyı takdir etmeyi öğreniriz. Birisi sizin alanınızı paylaşıyorsa ve kasıtlı olarak umutlarınızı ve hayallerinizi zedelemeye ya da incitmeye çalışıyorsa, ilerlemeniz için sürekli bir karşıtlık kaynağı olacaktır.

Yaşamlarımız boyunca, hayallerimize seçimlerimize ve deneyimlerimize göre farklı şekiller alır. Eğer senin ruhunun inanılmaz bir şey yaratma vizyonu varsa, o zaman bu vizyon, eğer insani bir şekilde mümkün olursa, onu korumak ve beslemek için sizindir. Hayal etmediğimiz şekillerde, yaşam boyunca kullandığımız birçok beceriyi öğreniyoruz.

Zihnimizi ve seçeneklerimizi açık tutarsak, varlığımızı zenginleştiren insanlarla, kendi özel yaratıcılığımızı ortaya koyan öneri ve fikirleriyle buluşabiliriz. Rüyalarınızı teşvik etmeye ve gerçeğe dönüştürmeye yardımcı olabileceklerini araştırın. Birçok kişi, başarılı olmaları durumunda haklı çıkarlar.

Motivasyon, sadece etrafınızdakilere ilham kaynağı olmakla kalmaz, aynı zamanda ışığın şaşırtıcı varlıklarından olduğumuz içsel bir biliş ve güvenden de gelir. Bilincimiz, mucizevî enerjisel bir güçtür. Neyi düşünüyorsak ona dönüşürüz.

Bu ifadede, bir başkasının bizi tanımlamasına ya da bizim için karar vermesine izin verirsek, biz olmamızı istediğimiz gibi oluyoruz. Rüyalarımız ve arzularımızda, ruhun özgürlüğüyle kendini ifade etmektir. Bu bilincimizi yeni boyutlara dönüştürmek için hepimizin birbiriyle bağlantılı ve birlikte çalıştığına inanırsak, o zaman birlikte gelişmekte olan hayallerimizde durabiliriz.
Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçeğe Uyanmak İçin 5 Büyük Adım Magnetho 0 2,304 03-07-2018, Saat: 14:25
Son Yorum: Magnetho
  FİZİK BEDENİ IŞIK BEDENE DÖNÜŞTÜRMEK Spiritüeller 0 5,388 09-06-2017, Saat: 23:27
Son Yorum: Spiritüeller

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi