Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hayatınızda İhtiyacınız Olan 3 Tip İnsan


Hayatınızda İhtiyacınız Olan 3 Tip İnsan konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
1.Rehberiniz

Bu kişiyi birden fazla enkarnasyonda bulabilirsiniz. Büyükbaba, sonra öğretmen, daha sonra bir iş arkadaşınız veya arkadaşınız olabilir hayat boyunca size rehberlik eder.Size ilham veriyorlar, sizi teşvik ediyorlar ve hayatınıza dair sağlam geri bildirimler veriyorlar.

Hayatınızda zaten varsa şanslısınız. Onlar ortaya çıktığında onları çevirmediğinizden emin olun. Bazen egonuzu bir kenara koyup dinleyebilmek meselesidir.C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...52d9cb.jpg


2.Karşı Dengeniz

Karşı dengeniz, hayatında olduğu gibi söyleyen kişidir.Sana karşı dürüstler, dürüstlüklerinin duygularını incitip incitmediği umurlarında değil ve sizi bir insan olarak büyüttüğünü görmek istiyorlar.

Bu konuda kaba değiller, ama hayat hakkında bir kukla gibi dolaşmanıza izin vermeyecekler.Kendinizi ısıtılmış argümanlarda bulabilirsiniz, ancak bu argümanlar bazı ciddi olumsuzlukları ortaya çıkaracaktır.

3.Ruh Arkadaşınız

Her zaman zevk aldığım bir reenkarnasyon teorisi var. Geçmiş bedenliğiniz öldüğünde, ruhu sayısız küçük parçalara ayrılır. Etereal postlife goop içindeki bu parçalar, bir sürü başka ruh parçalarıyla karıştırılır. Ve sonra bazı kozmik varlık bir parça parça süpürür, onları yeni bir ruh haline getirir ve şimdi sahip olduğunuz gemiye verir.

Bu, ruhunuzun şu anda son enkarnasyonunun bazı parçalarına sahip olduğu, ancak başka birçok ruhun parçası olduğu anlamına gelir. Yani iki ruh, aynı parçalarla buluştuğunda, hemen temiz bir bağlantı vardır.


Çok sayıda farklı ruh eşi var. Basitçe söylemek gerekirse, bir ruh eşi, ruhunun birazını paylaştığın biri. Onlar da arkadaş, aile ve sevgili olacaklar. Her zaman romantik bir çağrışım değildir. Biriyle tanıştığında, ruhunu biraz paylaştığını biliyorsunuz onları içeri alın.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Seçilmiş Olan Sen Misin? Ruh Savaşçılarının 11 Ortak Özellikleri Spiritüeller 0 3,284 21-09-2018, Saat: 19:00
Son Yorum: Spiritüeller
  Avucunda "M" Harfi Olan Kişiler Çok Özel Yeteneklere Sahiptirler. Emka 0 7,276 02-09-2018, Saat: 17:53
Son Yorum: Emka
  Aydınlanmaya Ulaşmak İçin Gerekli Olan Uyanışın 10 Aşaması Magnetho 0 3,480 22-07-2018, Saat: 13:48
Son Yorum: Magnetho
  Kan Grubu 0 Olan İnsanların Bu Kadar Özel Olmasının Nedeni Emka 0 7,280 28-06-2018, Saat: 03:45
Son Yorum: Emka
  Dünyayı Değiştirmek İçin Burada Olan 7 Çeşit Empat Emka 0 6,276 18-06-2018, Saat: 12:03
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi