Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Hepimiz Bu 5 Ruhani Güce Sahibiz


Hepimiz Bu 5 Ruhani Güce Sahibiz konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Ruhsal olarak ne kadar güçlü olduğumuzu bilseydik, insanlık bu kadar acı çekmezdi. Ne yazık ki, insanlar nadiren maneviyatın gücüne inanırlar genelde para ve güç peşinde koşarlar. Takip ettikleri en büyük güç,  en sonunda çöküşe dönüşür. Para ve iktidarı kovalamayı odaklanmak yerine, miras aldığımız güçlere odaklanmalı, nasıl kullanılacağını unutmalıyız. Bu güçler, ruhsal olarak, verilen bir şeydir ve onları tam olarak kullanmayı öğrendiğimizde, Dünya'daki herkesi özgürleştirebiliriz.

Yine de, maneviyatı kullanmak çok fazla pratik gerektirir. Bu ciddi bir taahhüt gerektirir ve bir gecede kullanmayı öğrenebileceğiniz bir şey değildir. Ancak, bir kez ustalaşınca, bu karanlık zamanlarda ışık saçmak için bu inanılmaz gücü kullanabilirsiniz.

C_Users_Lenovo_AppData_Local_Packages_Mi...53b0e8.jpg


Aslında Hepimiz Bu 5 Güce Sahibiz

1.İç Sesimiz

Hepimizin "Örümcek hissi" olarak işlev gören bir iç sese sahip olduğumuzun farkında mısınız? Bazıları bunu içgüdü olarak adlandırır, diğerleri ise bunu sezgi olarak bilir. Bu iç sesi daha sık dinleyin ve sizi zafere yönlendirmesini 
izleyin.

2.Nefesimizi Kontrol Etme Yeteneği

Nefesimizi kontrol etme yeteneği, zihnimizi ve ruhumuzu rahatlatmak için öğrenilebilen bir verimdir. Sakinleştiğinizde, yolunuzda herhangi bir şeyle yüzleşmenize yardımcı olacak daha yüksek bir frekansta titreşirsiniz.

3.Başkalarıyla Bağlantı Kurma Yeteneği

Çoğu insan bunu görmezden gelse de, başkalarıyla bağlantı kurabileceğimiz bir şeydir. Arkadaşlarınıza ve ortaklarınıza ulaşmak için onları yanınızda taşıyarak diğer güçlerinizi de arttıracak şekilde kullanın. Birisine yakın bir arkadaş değilseniz, birine sahip olmayı bekleyemezsiniz. Güçsüz hissettiğinizde, bu yetenek, zor durumların üstesinden gelme gücünü size verebilecek olan şeydir.

4.Gülüşünüz

“Kahkaha en iyi ilaçtır” Bu bir şarkı değildir - kahkaha gerçekten de işe yarıyor! Gülüşünüzü başkalarıyla paylaşmak, fiziksel ve zihinsel sağlığınızı iyileştirecek güçlü bağlar kurmanıza yardımcı olur.

5.Yaratıcılık


İnsanlar yaratıcıdır çünkü Tanrı onlara bu gücü verdi. İyi olduğunuzdan emin değilseniz - deneyimleyin ve keşfedin ve ne yaparsanız yapın iyi hissedin. Yaratıcılığınızı  o anda kalmak ve mükemmel güç elde etmek için kullanın.

Your Page Title #satışortaklığı
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  11:11'in Önemi ve Anlamı: İkiz Alev Bağlantısı - Ruhani Birleşme Emka 0 26,231 13-11-2018, Saat: 13:30
Son Yorum: Emka
  Ruhani Bir Bağınızın Olduğunu Gösteren 9 işaret Emka 0 4,461 25-10-2018, Saat: 16:12
Son Yorum: Emka
  RUHANİ BÖLGEYE DOKUNARAK GÜÇLERİNİZİ KEŞFEDİN Emka 0 3,947 05-09-2018, Saat: 23:46
Son Yorum: Emka
  555 Enerjinizi Koruyacak ve Hayatınızı İyileştirecek Güçlü Bir Ruhani Araçtır Magnetho 0 11,243 31-05-2018, Saat: 20:12
Son Yorum: Magnetho
  Ruhani Öğretmen Olmanın 3 Anahtarı Emka 0 3,089 08-08-2017, Saat: 14:15
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi