Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Her Burcun Özelliklerine Göre En Büyük Korkuları ve Kaygıları


Her Burcun Özelliklerine Göre En Büyük Korkuları ve Kaygıları konusu, Astroloji forumunda tartışılıyor.
#1
Birçok insan çevresindekilere belli etmese de birçok gizli korkuya sahiptir aslında. Herkesin korktuğu bazı konular da vardır. Örneğin; sevdiklerini kaybetmek, sağlık, para vb. konular. Ama biz bu listemizde bunu takıntı haline getiren ve herkesten biraz daha fazla korkan burçları ve korkularını listeledik

1. Koç
Koçlar özgür ve macera ruhludur. Her şeyin kontrolü altında olmasını sever. Bu yüzden kısıtlanmak ve olayların kontrolünden çıkması en büyük korkularındandır. Aslında herhangi bir şeyden korkmaktan korkar. Maceracı ve hareketli ruhuna ters düştüğünden yaşlanmak da en büyük korkuları arasındadır.

2. Boğa
Sakinliği ve stabiliteği seven boğa burçları düzenlerinin değişmesinden, huzurunun kaçmasından korkarlar. Değişmez fikirleri sebebiyle sağlık problemlerinden de oldukça fazla korkarlar.

3. İkizler
Oldukça konuşkan olan ikizler burcu diyalog kuramama, yeteneklerini ve hitabetini kaybetme korkusu yaşar. Sosyalliğine bağlı olarak yalnız kalmak da en büyük korkularından biridir.

4. Yengeç
Hassas ve duygusal yengeç burçları aldatılmak, ekonomik zorluklar yaşamak gibi başlarına bir şey gelmesinden fazla korkarlar. Bunu bir takıntı haline bile getirebilirler. Aslında yengeçlerin her şeyden korkma potansiyeli vardır diyebiliriz. Kafalarında hep ya bir şey olursa sorusu döner durur.

5. Aslan
Gösterişten hoşlanan aslanlar tabii ki popülaritesini kaybetmekten, eskisi kadar tanınmamaktan ve sevilmemekten korkarlar. Başarısızlık ise bir diğer korkusudur.

Bur%25C3%25A7lar%25C4%25B1n-Korkular%25C...431336.jpg

6. Başak
Oldukça titiz ve hastalık hastası olan başak burçları bulaşıcı hastalıklardan çok korkarlar. Detaycı olmaları sebebiyle de belirsizlik en büyük korkuları arasındadır.

7. Terazi
Yetenekli ve idealist terazi burçları takdir edilmemekten, beğenilmemekten korkarlar. Estetik kaygıları fazladır. Bu nedenle partnerinin her anlamda iyi olmasını ister. İyi bir eş bulamama korkusu da yaşayabilir.

8. Akrep
Kararlı ve duygularını asla belli etmeyen akrep burçları güçsüz kalmaktan metanetini koruyamamaktan korkarlar. Çok iyi birer sırdaş ve dost olduklarından sevdiklerini kaybetmekten de korkarlar.

9. Yay
Yaylar aslında en cesur ve özgür ruhlu burç olarak bilinseler de kimseye belli etmek istemedikleri bir kaybetme korkuları vardır. Buna yalnızlık korkusu da denilebilir. Dertlerini, sıkıntılarını anlatacak birini bulamamaktan korkarlar.

10. Oğlak
Her zaman dik durmayı seven oğlak burçları dayanma gücü yüksek insanlardır. Bu yüzden başına bir şey geldiğinde ‘diğer insanlar ne der’ korkusu yaşarlar. Ayrıca kimseye muhtaç olmak istemediklerinden parasız kalmaktan çok korkarlar. Bu yüzden tedbirli davranırlar.

11. Kova
Özgürlüğüne düşkün burçlardan biri olan kovalar da özgürlüklerinin kısıtlanmasından korkarlar. Her zaman orijinal olma tutkuları nedeniyle de sıradan olma korkusu yaşarlar.

12. Balık
Hassas ve sevgi dolu burçlar olan balıklar sevgisiz kalmaktan korkarlar. Yine hassas oldukları için yalnız kalmak ve kendini ifade edememek de en büyük korkularıdır.

Kaynak:listelist

Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  BURCUNUZA GÖRE PSİŞİK YETENEĞİNİZ Magnetho 0 14,348 27-05-2018, Saat: 20:00
Son Yorum: Magnetho
  Yükselen Burcuna Göre Nasıl Birisin? Emka 0 2,763 01-03-2018, Saat: 14:42
Son Yorum: Emka
  Burcunuza Göre 2018 Yılında Nasıl Hareket Etmelisiniz? – Burcunuzun 2018 Tavsiyesini EvrimBilge 0 4,013 25-02-2018, Saat: 13:42
Son Yorum: EvrimBilge
  KELT ASTROLOJİSİNE GÖRE KARAKTER ÖZELLİKLERİNİZİ SÖYLÜYORUZ EvrimBilge 0 4,441 12-02-2018, Saat: 17:48
Son Yorum: EvrimBilge
  ÇİN ASTROLOJİSİNE GÖRE BURCUNUZ VE ÖZELLİKLERİ Archilles 0 5,066 24-10-2017, Saat: 13:35
Son Yorum: Archilles

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi