Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin


Huzur ve Mutluluk İçin 12 Enerjiyi Değiştirmelisin konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
Huzur için yaşamımızda bazı değişimler yaşamalıyız. Şunu aklınızdan çıkarmamalısınız. Düşüncelerimiz enerjidir. Öncelikle bu 12 negatif düşünce veya duyguyu değiştirmek ile başlamalıyız. Bu 12 negatif enerji "düşünce" ve duyguyu değiştirirsek huzura ulaşabiliriz. Huzurlu ve pozitif insanlar hayatları boyunca olaylara bu şekilde yaklaşmışlardır. Bu yöntemler pozitif enerjinizi yükseltecek ve size huzur verecektir.


hearts-937664_640.jpg


12 Negatif Enerjiyi pozitifi ile değiştirin.

1- Öfke yerine Sevgi
Yaşadığımız en kötü duygu durumu öfkedir. Bunun en büyük sebebi ise kişinin kendine ve çevresine sevgi enerjisini vermemesidir. Kolay her şeye öfkelenen bir yapınız varsa, enerjinizde sevgi azdır. Olaylara sevgi ile bakın. Öfkeniz azalacak ve en sonunda yok olacaktır.

2- Kontrol yerine Kabullenme
Hayatı kontrol edemeyiz. Kontrol bir ilizyondur. Yapmamız gereken kontrol düşüncesi yerine kabullenme düşüncesini oluşturmanızdır. Kabullenme ise hayatın akışını kabullenmektir.

3- Kin yerine Affetme
Negatif düşüncelerimizin altında geçmişi ve hataları affetmeme vardır. Kini ve kızgınlığı affetmeyle değiştirdiğiniz zaman huzur ve pozitif düşünceye daha kolay ulaşırsınız.

4- Şüphe yerine Güven
Kendine ve kaderine güven. İnsanlara güven duygusu ile yaklaş. İç dünyanda huzur ve sevginin yolu güven duygusundan geçer.

5- Hırs yerine Tutku
Bir işi sadece hırs duygusuyla yapıyorsanız başarılı olabilirsiniz ama mutlu olamazsınız. Ama bir iş sizin için anlam ifade ediyor ve o iş sizin hayaliniz ise hem başarılı hem mutlu olursunuz. Huzurlu bir hayat için yaptığınız işlerin anlamlarını keşfedin. En tepeye çıkmak için hırs yerine tutkuyu kullanın.

6- Eleştirme yerine Övgü
Uzmanlar bir kişiyi negatif yönlerini eleştirmek yerine pozitif yönlerini övmenin çok daha işe yaradığını söylüyor. Kısaca kişiye pozitif yönlerini söyledikten sonra negatif yönlerini eleştirmeden anlatabilirsiniz. Bu kişide pozitif bir bakış açısı yaratacaktır. Aynı şekilde kendinize de yüklenmekten vazgeçin ve olumlu yönlerinizi keşfedin.

7- Problem yerine Görev
Bir olayı problem veya sorun olarak gördüğünüzde negatif bir duygu durumu yaşarsınız. Ama bunu görev olarak gördüğümüzde ve çözmeye odaklandığımızda huzurlu ve iyi hissederiz.

8- Suçlama yerine Sorumluluk
Çoğu zaman kendimizi veya başkalarını suçlarız. Ama suçlama duygusu yerine hayatımızda sorumluluk duygusunu oluşturmalıyız. Her yaşadığımız olayda sorumluluğumuz vardır.

9- Nankörlük yerine Şükretmek
Mutlu ve huzurlu insanlar kendilerine verilenlere odaklanırlar. Ama çoğu insan kendilerine verilmeyenlerle ilgilidirler. Sağlıklıyken sağlıklı olduğumuz için şükretmeyiz. Ama bir arabamız veya evimiz olmadığı için isyan edebiliriz. Huzurlu ve mutlu olmak için şükran duygusunu mutlaka hayatınıza dahil edin.

10- Kabalık yerine Kibarlık
Bazen başkalarına kaba davranırız ve bazen kendimize kaba davranırız. Bu negatif duygu yerine kibar ve nazik olmak pozitifi size çekecektir.

11- Geçmişe bağlanma yerine Anda Kalmak
Her şey şu anda gerçekleşmektedir. Geçmiş ve Gelecek sadece bir ilizyondan ibarettir. Anda kalın ve şimdiye odaklanın. Huzur ve pozitif enerji sizi bulacaktır.

12- Fakirlik veya yokluk Yerine Bolluk

Eğer yokluk düşünceni bolluk enerjisi ile değiştirirsen bu enerjiyi hayatına çekeceksin. Bu enerji sana huzur ve mutluluk verecektir.

kaynak: Bilgierdemdir

Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,010 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Hayatınızdan Negatif Enerjiyi Kaldırmanın 7 Kolay Yolu Emka 0 3,957 20-11-2018, Saat: 15:18
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 2,694 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,326 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 7,848 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 3 Ziyaretçi