Submit Face book
Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 5/5 - 1 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

İçinizdeki Sonsuz Gücü Keşfetmeniz İçin Yapmanız Gereken 8 Şey


İçinizdeki Sonsuz Gücü Keşfetmeniz İçin Yapmanız Gereken 8 Şey konusu, BİLGİ PAYLAŞIMI forumunda tartışılıyor.
#1
İnsanoğlu olarak aslında tahmin edemeyeceğimiz kadar güçlüyüz. Sadece bilimsel çalışmalarda, araştırmalarda değil; sezgisel güçlerimiz de çok yüksek. Ama çoğumuz bunun farkında değil. Özellikle kendi bireysel gücünün farkında olmayan, kendini keşfetmeyi bekleyen birçok insan var.


Bazı insanlarsa kendilerinin farkındadırlar fakat bunu nasıl değerlendire ceklerini bilemezler. İşte olmak istediğiniz yerde olmak için kendi yolunuzu kendiniz çizerken yapmanız gereken birkaç şey!

kendini-farketmek-758x426.jpg

1. Algılarınızı geliştirin.

Algılarınıza odaklanırsanız onları geliştirmeye başlarsınız. Ufkunuzu genişletin. Sorunlara başkasının gözünden bakmayı deneyin. Algılarınızı açtığınızda fark etmediğiniz birçok şeyi fark edecek, kendinizi ve çevrenizdekileri daha iyi tanıyacaksınız. Daha doğru hamleler yapacak ve kararlarınızdan pişman olmayacaksınız. Sezgileriniz size yardımcı olacak.

2. İleri görüşlü olmaya çalışın.

Bu zor olabilir biliyorum. Fakat hatalarınızdan ders çıkararak, tecrübelerinizi kullanarak neler olabileceğini tahmin etmeye çalışarak başlayabilirsiniz. Birkaç deneme yanılma sonucunda, dikkatinizi verdiğiniz sürece sizin için en doğru yolu seçebilirsiniz.

3. Kendi benliğinizi tanıyın.

Siz kimsiniz? Gerçekten olmak istediğiniz kişi misiniz? Nerede yaşamak isterdiniz? Kendinizi tanıyın. Şu kısacık ömrünüzde durup baktığınız yer sizin görmek istediğiniz manzara mı? Kendi hikayenizi koşulların ve insanların yaratmasına izin vermeyin. Kendi hikayenizi siz yazın. İlham beklemeyin, ilham olun.

4. Dönüm noktanızı yaratın. ( Bu madde çok önemli )

Hayatta başardığımız her şeye ulaşmamızda bizi yolun sonuna götüren dönüm noktaları vardır. Bu yol uğrunda duvarlara tosladınız, bu sizi başarmaktan alıkoydu mu? İşte o anda yapmanız gereken şey elinize bir çekiç alıp o duvarı yıkmanız. Dönüm noktanız engellerinizi aştıktan sonra başlayacak.

5. Gerektiğinde akışına bırakmayı öğrenin.

Sizi aşağı çeken, engelleyen yüklerden kurtulun. Sahte dostlarınızı düşünmeyi bırakın mesela, enerjinizi daha başka yerlerde kullanın. Beyninizi sizi negatif etkileyen konular üzerinde yormamayı seçin. Olabileceğiniz en iyi halinizle hayatınıza devam etmek istiyorsanız, bunu yapmak zorundasınız. Enerjinizi emen herkesten ve her şeyden kurtulun. Akışına bırakın.

6. Empati kurmaya çalışın.

Çevrenizdekilerle derin bağlar kurun. Birini dinlerken onun gibi hissetmeye çalışın. Karşınızdakinin enerjisini aldığınızda o da sizi hissedecek ve aranızda görünmez muhteşem bir bağ oluşacak. Bu gücü kullanın.

7. Ruhunuzu dinleyin.

Yorulmuş mu, ihtiyacı olan ne? Kendinizi sizden başka kimse düşünmez. Siz ruhunuzu da bedeninizi dinlediğiniz kadar dinleyin. Onunla ilgilenin. Gerçekten huzurlu musunuz? Ne size huzurlu hissettirir? Ruhunuzu aç bırakırsanız, güçsüz hissedersiniz. Yorgun olursunuz. Tıpkı uyuyamadığınız zaman yorgun düşmeniz gibi. Onu en iyi şekilde doyurmak için yine kendinizi tanımanız gerek. Ruh tutkularla beslenir. Tutkunuzu bulun.

Kaynak:filoji.com/icinizdeki-sonsuz-gucu-kesfetmeniz-icin-yapmaniz-gereken-8-sey-4-madde-onemli/
Your Page Title #satışortaklığı
Ara
Cevapla


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ruh Dünyasıyla Etkileşim: Ruhlarla Konuşmak İçin 7 Adım Emka 0 4,695 24-11-2018, Saat: 00:42
Son Yorum: Emka
  Amaçlarınızı Belirlemek Ve Hayattan İstedikleriniz Elde Etmek Için 8 Yöntem Emka 0 3,179 14-11-2018, Saat: 16:58
Son Yorum: Emka
  Numerolojiye Göre Güneş Sayınızı ve Sizin İçin Ne İfade Ettiğini Keşfedin Emka 0 3,842 14-11-2018, Saat: 13:12
Son Yorum: Emka
  Birkaç Saniye İçin Elinizi Bu Pozisyonda Tutun, Sonuçlar İnanılmaz Derecede Şaşırtıcı Emka 0 8,432 12-11-2018, Saat: 22:50
Son Yorum: Emka
  Hayatınıza Bolluğun Akmasını İstiyorsanız Bu 12 Şeyi Yapmanız Gerekli Emka 0 3,430 09-11-2018, Saat: 22:09
Son Yorum: Emka

Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi